facebook ALcentrum google plus alcentrum twitter alcentrum youtube alcentrum

hliníkové přístřešky ECO hliníkové přístřešky PROFI hlinikove pergoly deluxe zamena
zastřešení terasy

ALcentrum s.r.o.
Veselí 35
535 01 Přelouč
Tel.: 739 292 921‬

ALcentrum - hliníkové pergoly, zimní zahrady a jiné zastřešení

Hledáte řešení pro zastřešení terasy nebo přístřešek pro auto, o který se nebudete muset starat? Pak si jistě vyberete z našeho sortimentu zastřešení z hliníkových profilů. Nabízíme kvalitní hliníkové přístřešky včetně montáže po celé České republice pro různé účely. Na námi montované zastřešení poskytujeme DOPRAVU ZDARMA. Nabízíme výběr ze 3 produktových řad hliníkového zastřešení a více než 200 odstínů! Rádi Vám poradíme na telefonním čísle 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Hliníkové pergoly a garážová stání již od 20 385 Kč

U nás si vybere každý. Chcete-li ušetřit a přitom mít kvalitní bezúdržbové zastřešení, vyberte si přístřešek z řady ECO. Nároční zákazníci, kteří si potrpí na design si jistě oblíbí zastřešení teras z řady DELUXE, a ti, kteří dávají přednost zlaté střední cestě, si mohou vybrat pergolu z řady PROFI.

Novinky z oblasti hliníkového zastřešení

Už nemusíte hledat dál. Společnost Alcentrum s.r.o. Vám nabízí ryze české hliníkové přístřešky a zároveň zabezpečí kompletní servis.

Společnost Alcentrum s.r.o. působí na českém trhu již více než 10 let a za tuto dobu si na něm vybudovala pevné místo. Díky dlouholetým zkušenostem a individuálnímu přístupu ke každé zakázce, jsme schopni vyhovět téměř jakémukoliv Vašemu přání. Hliníkové přístřešky se dají využít jako zahradní altány, pergoly, zastřešení garážového stání, přístřešek nad vchodové dveře, zastřešení bazénu nebo jako ploty či plotové zástěny.

Ptáte se, proč zvolit zrovna hliníkový materiál?

Obrovskou výhodou hliníkových slitin, ze kterých jsou konstrukce vyráběny, je jejich bezúdržbovost a dlouhá životnost. Jistě oceníte i to, že jsou odolné vůči nepříznivému počasí, barevně stálé, nehořlavé a jejich pořizovací cena je u společnosti Alcentrum s.r.o. bezkonkurenčně nízká.

Výběr ze 3 provedení a mnoho velikostních variant

Ve společnosti Alcentrum s.r.o. se snažíme vyhovět požadavkům všech našich zákazníků. Je nám jasné, že každý má o hliníkovém přístřešku jiné představy, chce je využívat pro různé účely a také má jiné finanční možnosti. Z tohoto důvodu jsme pro Vás vytvořili 3 typy hliníkových pergol, ze kterých si vybere téměř každý.

Základní, nejlevnější a přesto vysoce kvalitní variantou je hliníková pergola ECO. Zlatým středem ve výběru hliníkové pergoly je model PROFI, který Vám poskytne optimální poměr mezi cenou a kvalitou. Posledním a nejluxusnějším modelem je hliníková pergola DELUXE, která je určena pro uživatele s vysokými nároky. Všechny tyto pergoly je možné objednat v několika rozměrech, vybrat si můžete i barevný odstín. Pokud však potřebujete atypický hliníkový přístřešek, jsme připraveni Vám navrhnout originální kousek přímo pro Vás. Konkrétní místo si přijedeme osobně zaměřit a poté přístřešek vyrobíme. Pokud i objednáte hliníkový přístřešek i s montáží, máte dopravu zdarma.

Věříme, že Vás naše nabídka zaujala. Pro více informací navštivte stránky alcentrum.cz, kde naleznete také galerii našich již zrealizovaných zakázek. Pokud máte nějaké nejasnosti, otázky nebo potřebujete poradit s výběrem či objednávkou, neváhejte a zavolejte nám na telefonní čísla 739 292 921 nebo 732 607 221. Se vším Vám rádi pomůžeme. Kontaktovat nás také můžete prostřednictvím kontaktního formuláře.

Vsaďte na českou kvalitu a vlastní certifikovanou výrobu od společnosti Alcentrum s.r.o. Věřte, že s hliníkovými přístřešky od naší společnosti budete více než spokojeni.

Kontaktní formulář

Přidat soubory
2000 znaků zbývá
NAPIŠTE NÁM!
2000 znaků zbývá
Přidat soubory
NAKUPUJTE OD VÝROBCE!

VLASTNÍ VÝROBA CERTIFIKOVANÝCH SYSTÉMŮ – CERTIFIKACE ISO 9001:2009

Jsme držiteli certifikátu ISO 9001:2009.

Více info »