Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921 nebo 732 607 221

ALcentrum hliníkové zastřešení

facebook ALcentrum google plus alcentrum twitter alcentrum youtube alcentrum

hliníkové přístřešky ECO hliníkové přístřešky PROFI hlinikove pergoly deluxe zamena
zastřešení terasy

ALcentrum s.r.o.
Veselí 35
535 01 Přelouč
Tel.: 739 292 921‬

ALcentrum - hliníkové pergoly, zimní zahrady a jiné zastřešení

Hledáte řešení pro zastřešení terasy nebo přístřešek pro auto, o který se nebudete muset starat? Pak si jistě vyberete z našeho sortimentu zastřešení z hliníkových profilů. Nabízíme kvalitní hliníkové přístřešky včetně montáže po celé České republice pro různé účely. Na námi montované zastřešení poskytujeme DOPRAVU ZDARMA. Nabízíme výběr ze 3 produktových řad hliníkového zastřešení a více než 200 odstínů! Rádi Vám poradíme na telefonním čísle 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Hliníkové pergoly a garážová stání již od 20 385 Kč

U nás si vybere každý. Chcete-li ušetřit a přitom mít kvalitní bezúdržbové zastřešení, vyberte si přístřešek z řady ECO. Nároční zákazníci, kteří si potrpí na design si jistě oblíbí zastřešení teras z řady DELUXE, a ti, kteří dávají přednost zlaté střední cestě, si mohou vybrat pergolu z řady PROFI.

Novinky z oblasti hliníkového zastřešení

Tato rodinná firma má bohaté zkušenosti ve výrobě kovových konstrukcí, které její majitel získal pracovními zakázkami v zahraničí.

V podnikání, kde přicházíte do každodenního kontaktu se zákazníkem, je velmi důležitým aspektem zákaznická zkušenost. Zakládáme si na vstřícnosti, kvalitě a spolehlivosti nejen našich výrobků, ale také našich pracovníků. Investice do hliníkového přístřešku je nemalá, a proto vždy hledáme optimální řešení pro každého zákazníka. Pořiďte si bezúdržbový přístřešek z hliníku, který můžete využít dle vašich potřeb.

Proč zvolit hliníkový přístřešek od společnosti ALcentrum?

 • Doprava zdarma
 • V případě, že si objednáte u naší společnosti hliníkový přístřešek s montáží, získáte dopravu zdarma. Pokud se rozhodnete postavit si přístřešek bez pomoci našich kolegů, dodáme vám přístřešek dobírkou s navýšením ceny o 500 Kč nebo si jej můžete vyzvednout přímo u nás na provozovně.

 • Hliníkové přístřešky různých rozměrů
 • Víme, jak je složité napasovat sériové rozměry na konkrétní místo, proto našim zákazníkům umožňujeme také atypická řešení, která nemáme standardně skladem.

 • Platba zálohy
 • Na rozdíl od ostatních společností u nás nebudete platit žádnou finanční zálohu. Finální částku zaplatíte buď při převzetí dobírky, osobně nebo po uskutečnění montáže na náš bankovní účet.

 • Záruka hliníkových přístřešků
 • Na všechny naše výrobky standardně poskytujeme záruku v rozsahu 2 měsíců.

  Jaké přístřešky našim zákazníkům poskytujeme?

  Sortiment našich přístřešků je velmi široký. Nejčastěji naši zákazníci kupují pergoly a zimní zahrady, naleznete u nás také přístřešky nad dveře, hliníkové samonosné altány, garážová stání nebo ploty.

  Hliníkové přístřešky od společnosti ALcentrum

  Kontaktujte nás pomocí kontaktního formuláře, emailem nebo telefonicky na číslech 739 292 921‬ nebo 732 607 221. Pomůžeme vám najít nejlepší řešení, které také zrealizujeme od A do Z.

Kontaktní formulář

Přidat soubory
2000 znaků zbývá
NAPIŠTE NÁM!
2000 znaků zbývá
Přidat soubory
NAKUPUJTE OD VÝROBCE!

VLASTNÍ VÝROBA CERTIFIKOVANÝCH SYSTÉMŮ – CERTIFIKACE ISO 9001:2009

Jsme držiteli certifikátu ISO 9001:2009.

Více info »