facebook ALcentrum google plus alcentrum twitter alcentrum youtube alcentrum

hliníkové přístřešky ECO hliníkové přístřešky PROFI hlinikove pergoly deluxe zamena
zastřešení terasy

ALcentrum s.r.o.
Veselí 35
535 01 Přelouč
Tel.: 739 292 921‬

ALcentrum - hliníkové pergoly, zimní zahrady a jiné zastřešení

Hledáte řešení pro zastřešení terasy nebo přístřešek pro auto, o který se nebudete muset starat? Pak si jistě vyberete z našeho sortimentu zastřešení z hliníkových profilů. Nabízíme kvalitní hliníkové přístřešky včetně montáže po celé České republice pro různé účely. Na námi montované zastřešení poskytujeme DOPRAVU ZDARMA. Nabízíme výběr ze 3 produktových řad hliníkového zastřešení a více než 200 odstínů! Rádi Vám poradíme na telefonním čísle 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Hliníkové pergoly a garážová stání již od 20 385 Kč

U nás si vybere každý. Chcete-li ušetřit a přitom mít kvalitní bezúdržbové zastřešení, vyberte si přístřešek z řady ECO. Nároční zákazníci, kteří si potrpí na design si jistě oblíbí zastřešení teras z řady DELUXE, a ti, kteří dávají přednost zlaté střední cestě, si mohou vybrat pergolu z řady PROFI.

Novinky z oblasti hliníkového zastřešení

Tato rodinná firma má bohaté zkušenosti ve výrobě kovových konstrukcí, které její majitel získal pracovními zakázkami v zahraničí.

V podnikání, kde přicházíte do každodenního kontaktu se zákazníkem, je velmi důležitým aspektem zákaznická zkušenost. Zakládáme si na vstřícnosti, kvalitě a spolehlivosti nejen našich výrobků, ale také našich pracovníků. Investice do hliníkového přístřešku je nemalá, a proto vždy hledáme optimální řešení pro každého zákazníka. Pořiďte si bezúdržbový přístřešek z hliníku, který můžete využít dle vašich potřeb.

Proč zvolit hliníkový přístřešek od společnosti ALcentrum?

 • Doprava zdarma
 • V případě, že si objednáte u naší společnosti hliníkový přístřešek s montáží, získáte dopravu zdarma. Pokud se rozhodnete postavit si přístřešek bez pomoci našich kolegů, dodáme vám přístřešek dobírkou s navýšením ceny o 500 Kč nebo si jej můžete vyzvednout přímo u nás na provozovně.

 • Hliníkové přístřešky různých rozměrů
 • Víme, jak je složité napasovat sériové rozměry na konkrétní místo, proto našim zákazníkům umožňujeme také atypická řešení, která nemáme standardně skladem.

 • Platba zálohy
 • Na rozdíl od ostatních společností u nás nebudete platit žádnou finanční zálohu. Finální částku zaplatíte buď při převzetí dobírky, osobně nebo po uskutečnění montáže na náš bankovní účet.

 • Záruka hliníkových přístřešků
 • Na všechny naše výrobky standardně poskytujeme záruku v rozsahu 2 měsíců.

  Jaké přístřešky našim zákazníkům poskytujeme?

  Sortiment našich přístřešků je velmi široký. Nejčastěji naši zákazníci kupují pergoly a zimní zahrady, naleznete u nás také přístřešky nad dveře, hliníkové samonosné altány, garážová stání nebo ploty.

  Hliníkové přístřešky od společnosti ALcentrum

  Kontaktujte nás pomocí kontaktního formuláře, emailem nebo telefonicky na číslech 739 292 921‬ nebo 732 607 221. Pomůžeme vám najít nejlepší řešení, které také zrealizujeme od A do Z.

Kontaktní formulář

Přidat soubory
2000 znaků zbývá
NAPIŠTE NÁM!
2000 znaků zbývá
Přidat soubory
NAKUPUJTE OD VÝROBCE!

VLASTNÍ VÝROBA CERTIFIKOVANÝCH SYSTÉMŮ – CERTIFIKACE ISO 9001:2009

Jsme držiteli certifikátu ISO 9001:2009.

Více info »