facebook ALcentrum google plus alcentrum twitter alcentrum youtube alcentrum

hliníkové přístřešky ECO hliníkové přístřešky PROFI hlinikove pergoly deluxe zamena
zastřešení terasy

ALcentrum s.r.o.
Veselí 35
535 01 Přelouč
Tel.: 739 292 921‬

ALcentrum - hliníkové pergoly, zimní zahrady a jiné zastřešení

Hledáte řešení pro zastřešení terasy nebo přístřešek pro auto, o který se nebudete muset starat? Pak si jistě vyberete z našeho sortimentu zastřešení z hliníkových profilů. Nabízíme kvalitní hliníkové přístřešky včetně montáže po celé České republice pro různé účely. Na námi montované zastřešení poskytujeme DOPRAVU ZDARMA. Nabízíme výběr ze 3 produktových řad hliníkového zastřešení a více než 200 odstínů! Rádi Vám poradíme na telefonním čísle 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Hliníkové pergoly a garážová stání již od 20 385 Kč

U nás si vybere každý. Chcete-li ušetřit a přitom mít kvalitní bezúdržbové zastřešení, vyberte si přístřešek z řady ECO. Nároční zákazníci, kteří si potrpí na design si jistě oblíbí zastřešení teras z řady DELUXE, a ti, kteří dávají přednost zlaté střední cestě, si mohou vybrat pergolu z řady PROFI.

Novinky z oblasti hliníkového zastřešení


Přistavte si ke své pergole i zimní zahradu. Budete si moci kdykoliv odpočinout a načerpat nové síly, můžete v ní pěstovat exotické rostliny, které by venku nepřezimovaly.

Naše společnost ALcentrum, s.r.o. vyrábí kvalitní hliníkové konstrukce již od roku 2008. Zakládáme si jak na poctivé práci, tak na férovém a vstřícném jednání. Postavíme vám zimní zahradu podle vašeho přání. V naší nabídce naleznete jak zimní zahrady, tak například hliníkové pergoly, garážová stání, přístřešky nad dveře, zahradní altány nebo hliníkové ploty.

Výhody zimní zahrady

  • Postavíme vám zimní zahradu na míru

Naše zimní zahrada se bude hodit ke kterékoliv stavbě, ať už se jedná o novostavbu nebo starší klasický domek. Sami si můžete určit jak vaše zimní zahrada má vypadat nebo si vybrat z našich 3 produktových řad.

  • Design zimní zahrady podle vašeho přání

V naší nabídce naleznete širokou škálu barev. Můžete sladit barvu konstrukce s vašimi okny a dveřmi.

  • Dlouhá životnost a žádná údržba

Naše hliníkové konstrukce odolávají povětrnostním vlivům, proto je jejich životnost opravdu dlouhá. Navíc je nemusíte nijak ošetřovat, žádný nátěr není potřeba. Postačí voda na omytí nečistot.

Tři varianty zimní zahrady

  • Produktová řada ECO

Zimní zahrady ECO jsou velmi oblíbené u našich zákazníku, především z hlediska nízké ceny. Na výběr máte z barev bílá a antracit.

  • Produktová řada PROFI

PROFI nabízí vyváženost mezi kvalitou a přijatelnou cenou. Vybrat si můžete z 20 rozměrů a až 200 dekorů. Střešní krytinu nabízíme v odstínech mléčný, čirý nebo dle nabídky.

  • Produktová řada DELUXE

Varianta DELUXE jsou naše nejluxusnější zimní zahrady, vyrobené z nejkvalitnějších materiálů. Vybrat si můžete jakýkoliv rozměr i odstín, přesně podle vašich představ

Zimní zahrada přesně pro vás

Neváhejte a udělejte si radost v podobě zimní zahrady od společnosti ALcentrum, s.r.o., profíkem na českém trhu. Kontaktujte nás, my vám ochotně se vším poradíme.

Kontaktní formulář

Přidat soubory
2000 znaků zbývá
NAPIŠTE NÁM!
2000 znaků zbývá
Přidat soubory
NAKUPUJTE OD VÝROBCE!

VLASTNÍ VÝROBA CERTIFIKOVANÝCH SYSTÉMŮ – CERTIFIKACE ISO 9001:2009

Jsme držiteli certifikátu ISO 9001:2009.

Více info »