Zahradní altán nevyžaduje kotvení - postavíte kdekoliv v prostoru

Pokukujete po krytém zahradním posezení, máte ale problém s tím, že ho nemůžete nebo nechcete zasahovat do obvodového zdiva vašeho domu?

Perfektní alternativou zahradní pergoly je samonosný zahradní altán.

Naše původem rodinná firma vyvinula zahradní altány z hliníkových profilů bez nutnosti jakéhokoliv kotvení, proto si jej můžete nechat postavit kdekoliv v prostoru vaši zahrady nebo venkovní terasy.

Samonosný zahradní altán z hliníkových profilů

Hliníkové altány, stejně tak i ostatní hliníkové přístřešky, vyrábíme z velmi kvalitních materiálů. Samotná konstrukce je tvořena speciálními profily z vysoce odolné hliníkové slitiny. Ta je opatřena práškovou vypalovací barvou KOMAXIT, která vydrží dlouhá léta. Spojovací materiál je z nerezu a střešní krytinu tvoří polykarbonát s UV ochranou v tloušťce 16mm. Za příplatek je možné dodat skleněnou výplň.

Zahradní altány jsou obrovskou chloubou každé zahrady, a pokud si jí necháte zhotovit ve stylovém provedení, pak vám ho budou chodit okukovat i sousedé.
Sami vidíte, že není třeba plakat nad tím, že nemůžete nebo nechcete kotvit do zdi domu, samonosný altán to vyřeší za vás.

Hliníkové profily proč zvolit právě tento materiál?

Kvalitní hliníkové profily, ze kterých přístřešky vyrábíme, mají skvělé vlastnosti, které oceňují jiiž stovky spokojených zákazníků. Jsou jimi například:

  • nehořlavost
  • moderní, nadčasový a elegantní vzhled
  • bezúdžbovost
  • dlouhá životnost a stálost
  • perfektní ochrana terasy
  • možnost výběru barevného provedení ze širokého spektra barev
  • přijatelná pořizovací cena

Nechte si udělat grafický návrh včetně předběžné kalkulace. Společně probereme vaše přání a požadavky, které do návrhu samozřejmě zakomponujeme. Nemusíte se bát žádných záloh předem, zahradní altán zaplatíte až při samotné montáži.

Jak lze hliníkový zahradní altán objednat?

Objednávat můžete prostřednictvím našeho e-shopu. Budete-li chtít probrat podrobnosti nebo se ještě na něco zeptat, pak nám můžete kdykoliv zavolat na telefonní číslo 777 118 639 nebo nás kontaktujte prostřednictvím kontaktního formuláře. V co nejkratší době vám zavoláme a popřípadě domluvíme osobní schůzku.