Dárkový poukaz na hliníkové pergoly

Rozhodujete se, jakým dárkem překvapíte své blízké pod stromečkem. Chcete něco originálního, co potěší jak vás, tak celou vaši rodinu?

Co zvelebí vaší zahrádku i dům? Tím pravým dárkem pod stromečkem bude dárkový poukaz na hliníkovou pergolu od společnosti ALcentrum, s.r.o..

Hliníkovou pergolu můžete postavit v kterémkoliv počasí. Váš prostor se rozšíří a vy získáte nové místo pro posezení s přáteli a trávení času s rodinou. Výhodou hliníkových pergol je především jejich dlouhá životnost, ale mají i jiné výhody:

  • Originalita

Váš dům i zahradu naše hliníkové pergoly perfektně doladí a dovedou k dokonalosti. Celý váš objekt získá na jedinečnosti.

  • Ochrana

Cokoliv si schováte na vaší terasu, ať už se jedná o zahradní nábytek nebo stolní fotbálek, ochrání vám to hliníková pergola. Stejně tak i terasu, sestavenou z kvalitního dřeva, které nesmí zmoknout.

  • Moderní design

Naše hliníkové pergoly se budou hodit jak ke klasickým stavbám, tak k modernímu domu. Mají dokonalé zpracování a jsou sestavené z kvalitních hliníkových slitin.

Tři typy hliníkových pergol

  • Hliníková pergola ECO

Jedná se o naši oblíbenou pergolu, je cenově nejdostupnější. Nabízíme ji v barvě sněhově bíla, takže se vám bude hodit k plastovým oknům a dveřím.

  • Hliníková pergola PROFI

Pokud patříte k zákazníkům, kteří hledají kvalitní pergolu za rozumnou cenu, tak je právě pro vás ideální pergola PROFI. Vybrat si můžete z 20 různých rozměrů, můžete si navíc sami zvolit barevné provedení.

  • Hliníková pergola DELUXE

Pro ty z vás, kteří se rádi obklopujete luxusem je právě hliníková pergola DELUXE. K výrobě používáme kvalitní bezpečnostní sklo s UV ochranou. A také komůrkový polykarbonát o tloušťce 16 mm v mléčném, čirém nebo barevném provedení. Střešní lišty si můžete vybrat v barvě pergoly.

Překvapte svou rodinu originálním dárkem

Kupte dárkový poukaz – hliníková pergola a vyberte si společně hliníkovou pergolu, která bude vyhovovat celé vaší rodině. Pod stromečkem už můžete vybírat finální podobu vaší hliníkové pergoly. Pro dárkový poukaz nás stačí kontaktovat.