Služby společnosti ALcentrum

Společnost ALcentrum, s.r.o. vznikla v roce 2008 jako rodinná firma. Realizujeme pro vás hliníkové konstrukce v podobě hliníkových pergol, altánů, garážových přístřešků nebo přístřešků nad dveře.

Zákaznický servis je pro nás velmi důležitý, zakládáme si na vstřícném a férovém jednání. Máme dlouholeté zkušenosti ve výrobě hliníkových slitin, nemusíte se tedy bát se na nás s čímkoliv obrátit. Jsme tu jen pro vás.

Nabídka produktů od společnosti ALcentrum

  • Hliníkové zimní zahrady

Zimní zahrady se staly součástí nejednoho rodinného domu. Postarají se o celoroční pěstování rostlin, včetně těch exotických. Také vám nabídnou prostor navíc pro posezení s rodinou i přáteli, když zrovna venku vládne nepříznivé počasí.

  • Hliníkové pergoly

Vyrábíme pro vás 3 produktové řady hliníkových pergol, abyste si mohli vybrat tu, která nejvíce vyhovuje vašim požadavkům. Pergola ECO vás přesvědčí svou nízkou cenou, PROFI nabízí vyvážený poměr mezi kvalitou a cenou a varianta DELUXE je naše nejluxusnější pergola vyrobena z těch nejkvalitnějších materiálů.

  • Garážový přístřešek

Garážové stání z hliníkových slitin ochrání perfektně vaše auto před prudkým sluncem nebo mrazem. Takže vám v zimních měsících odpadne každodenní shrabávání sněhu a námrazy z oken. Nemusíte se o něj starat, stačí při zašpinění omýt vodou se saponátem.

  • Zahradní altány

Výhodou zahradních altánů je, že se nemusí kotvit do obvodového zdiva domu jako hliníkové pergoly. Například u pasivních domů to není možné.

  • Ploty

Ploty a zástěny z hliníku vás ochrání před nevídanými pohledy sousedů a kolemjdoucích. Velkou výhodou je jejich dlouhá životnost a odolnost proti povětrnostním podmínkám.

  • Přístřešky nad dveře

Hliníkový přístřešek nad dveře vám zajistí čistý vstup do vašeho domu a vzhled vašeho obydlí se stane hned útulnějším a elegantním.

Zaujala vás naše široká nabídka?

Kontaktujte nás a my vám rádi vypracujeme grafický návrh hliníkové konstrukce šitý přímo vám na míru. Pokud si nejste jisti výběrem, stačí nás kontaktovat Rádi vám se vším poradíme.