Hliníkové přístřešky montujeme po celé České republice

Rádi byste zvelebili vaši zahradu přístřeškem, který budete moci využívat za každého počasí? Jste ale časově velmi vytíženi a nemáte dostatek časového prostoru vybírat materiál, firmu, hlídat složitou stavbu a všechno co kolem toho patří?

A co čas, který budete muset věnovat pravidelné údržbě?
Zahoďte všechny tyto starosti a nechce si vyrobit hliníkový přístřešek od společnosti Alcentrum.

Firma Alcentrum nabízí hliníkové přístřešky mnoho podob, objednávka vám nezabere mnoho času, případná konzultace a předběžný rozpočet zdarma, spolehnout se můžete na snadnou montáž, kvalitní provedení a starosti s údržbou můžete rovnou hodit za hlavu.

Nehledejte místo, kde si posedíte s přáteli či rodinou u dobrého vína, nebo kde uspořádáte zahradní párty. Zastřešte terasu nebo si udělejte prostor pro posezení kousek od domu formou samonosného zahradního altánu a už neřešte případné vrtochy počasí.

Hliníkové přístřešky přináší spoustu výhod

Hliníkové přístřešky vám nabídnou celou řadu výhod a vlastností, které vás ohromí:

  • životnost v řádu desetiletí
  • stálost a odolnost
  • nevyžadují téměř žádnou údržbu (úspora nejen časová, ale i finanční)
  • spolehlivá ochrana před nepříznivými vlivy
  • nadčasový a velmi elegantní design hodící se ke každému typu domu
  • snadná a rychlá montáž

Před samotnou realizací si budete moci vybrat i barevný odstín a přesný rozměr, máte-li atypické rozměry. Naši odborníci se snaží udělat maximum pro spokojenost zákazníka.
Nechte se překvapit velmi příznivou cenou.

Doprava a montáž hliníkových přístřešků

V naší nabídce jsou dvě možnosti dopravy, a to doprava po celé České republice při nákupu nad 50000 zcela zdarma nebo si hliníkový přístřešek můžete vyzvednout přímo u nás.
To samé platí i o montáži. Montáž si samozřejmě můžete domluvit profesionální, budete-li chtít ale ušetřit a chcete si přístřešek postavit sami, není problém. Na našich stránkách se podívejte na videomontáž.

Kontaktujte nás na telefonním čísle 732 607 221 nebo nás kontaktujte prostřednictvím kontaktního formuláře.