Kryté posezení nejen pro léto - hliníkové přístřešky

Milujete v teplých měsících posezení na vaší zahradě? Kazí vám ale posezení příliš velké teplo a slunce nebo nevlídné počasí? Užívejte si příjemného posezení na čerstvém vzduchu i v těchto případech.

Nechte se vyhnat díky ostrému slunci nebo dešti. Řešením pro vaše klidné nejen letní posezení je hliníkový přístřešek.

Proč volit kryté posezení formou hliníkového přístřešku?

Kryté posezení oceníte v mnoha situacích, a to nejen při velkém slunečním záření, například v poledních hodinách na příjemný oběd, ale také zejména při nevlídném počasí, když se vám nechce sedět uvnitř. Zastřešenou terasu využijete v každém ročním období, sami uvidíte, že v ní budete trávit spoustu času.

Kvalita, odolnost a stálost, to jsou hlavní výhody hliníkového materiálu. Ve srovnání s dřevem nevyžadují hliníkové profily speciální nátěry, laky či oleje. K oživení vzhledu vám postačí jen voda na otření nebo ostříkání. Další neodmyslitelnou vlastností hliníkových profilů je univerzálnost. Hliníkové přístřešky zapadnou ke každému typu domu a také se hodí do každé krajiny, ať již žijete ve městě nebo uprostřed lesů.

Výhody přístřešků z hliníkových profilů

Hliníkové přístřešky všech druhů nevyžadují žádnou zdlouhavou péči, jsou moderní a vydrží po generace. Už si nelamte hlavu, zda se hodí k vašemu domu. Přístřešky se zkrátka hodí ať už bydlíte kdekoliv.
Barevná úprava hliníkových profilů lze provést. Pro váš přístřešek si můžete vybrat barvu ze široké palety barev. To samé platí i o střešní krytině, kde je velká možnost výběru.

Kde lze pořídit a jaký vybrat hliníkový přístřešek?

Firma Alcentrum s.r.o. vyrábí přístřešky z hliníkových profilů již řadu let. Vyberte si z modelových řad ECO, PROFI, DELUXE. Prostě mají modely pro každého.

Modelová řada ECO

Chcete-li mít zakryté posezení a nechcete investovat moc peněz, vsaďte na provedení ECO. Jde o nenáročné provedení, které však splní svůj účel.

Modelová řada PROFI

Tato řada nabízí pestřejší výběr barev a větší výběr střešních materiálů. Očekávejte rozumný poměr mezi kvalitou a cenou.

Modelová řada DELUXE

Neomezujte se ve výběru standardních rozměrů a nechte si zhotovit hliníkový přístřešek přesně podle vašich představ. Řada DELUXE uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky.

Odpočívejte na své zahradě v pergole z hliníkových profilů a nepřemýšlejte o počasí, které je kolem vás. Už se nebudete muset trápit se spálenou pokožkou nebo s vytrvalým deštěm. Prostě si užijte volný čas strávený venku za každého počasí.
Objednávky Alcentrum přijímá na telefonním čísle 732 607 221 nebo prostřednictvím kontaktního formuláře.