Staňte se fanouškem Alcentrum na Facebooku, Twitteru nebo Google+!

Nebaví Vás stále hledat na našich webech novinky společnosti Alcentrum. Stačí pro to udělat maličkost a naše novinky budete mít jako na dlani. Staňte se naším fanouškem na Faceboku, Twitteru či Google+

 

Zúčastněte se soutěže společnosti Alcentum

Jako velkou novinku vyhlašuje k 1.11.2014 naše společnost Alcentrum fotosoutěž, kde můžete vyhrát hodnotné ceny.
Pravidla a podmínky soutěže se dozvíte na našich stránkách, stačí fotka pergoly či zimní zahrady, kterou máte na své zahradě od společnosti Alcentrum a zveřejnit ji na našem facebookovém profilu.

Hliníkové přístřešky

Uvažujete i Vy o pořízení hliníkového přístřešku na zahradu, abyste měli kde odpočívat, relaxovat či posedět s přáteli? Pak je nejvyšší čas si pořídit hliníkovou pergolu.
Alcentrum vyrábí přístřešky z hliníkových profilů již od roku 2008 a řadí se mezi jedničky na českém trhu. O pergoly z hliníku je velký zájem i v cizině, proto naše společnost expanduje i do zahraničí, konkrétně do Německa.

Provedení hliníkových přístřešků

Víme, že každý zákazník má jiné přání, proto se snažíme náš sortiment a provedení hliníkových přístřešků neustále rozšiřovat. Vybrat si můžete z provedení:

  • ECO
  • PROFI
  • DELUXE

Podívejte se na vybrané realizace přístřešků z hliníku a sami uznejte, že i Vy toto moderní zastřešení musíte na své zahradě mít.
Potřebujete poradit či doplnit nějaké informace? Kontaktujte nás na telefonním čísle 732 607 221.