přístřešek

Hliníkové přístřešky již od 20 385 korun

Chcete si ke svému domu pořídit kvalitní a odolný přístřešek s dlouhou životností? A ještě ke všemu za hubičku? Přesně takové hliníkové přístřešky vám poskytne společnost ALcentrum, s.r.o..

Vyrábíme spolehlivé hliníkové přístřešky pro různá využití. Velmi oblíbené jsou u našich zákazníků hliníkové pergoly a zimní zahrady, dále máme v nabídce zahradní altány, přístřešky nad dveře nebo garážová stání. Na českém trhu působíme již od roku 2008, máme proto dlouholeté zkušenosti v oblasti výroby hliníkových přístřešků.

Blíží se teplejší období roku a my pozvolna začínáme pracovat na svých zahrádkách. Co si ji zvelebit novým hliníkovým přístřeškem. Může to být například garážový přístřešek, který perfektně ochrání váš vůz nebo nová hliníková pergola, pod kterou budete moci trávit volný čas s přáteli nebo rodinou.

Jaký vybrat hliníkový přístřešek?

    • Hliníková pergola

Hliníková pergola dodá vaší zahradě šmrnc a ochrání vás v parném létě před prudkým sluncem. Poskytne vám příjemný stín a vaší terase nepřetržitou ochranu před vlivy počasí. Hliníkové pergoly nabízíme ve 3 různých variantách ECO, PROFI a DELUXE. Každá se liší různými rozměry a barvou.

    • Zahradní altán

Zahradní altán je určen především lidem, kteří si pořídili pasivní dům a nemohou nic kotvit do obvodového zdiva. Zahradní altán je samonosný a může též sloužit jako parkovací stání.

    • Hliníkový přístřešek nad dveře

Váš vchod získá nový rozměr s elegantním hliníkovým přístřeškem. Vy nadále nebudete muset moknout, když budete za deště hledat klíče v tašce, hliníkový přístřešek vás dokonale ochrání.

    • Zimní zahrada

Rozšiřte svůj obytný prostor o novou zimní zahradu z hliníku. Můžete si zde udělat vkusnou jídelnu nebo pro děti herničku. V zimních měsících můžete trávit svůj volný čas v zimní zahradě a kochat se tak pohledem do zasněžené zahrady. Vytvořte si zde relaxační koutek jen pro vás. Zimní zahrada z hliníku má mnohá využití.

    • Garážové stání

Vaše auto může být pod neustálou ochranou parkovacího stání, zvýšíte tím jeho životnost, V zimě vás nebude trápit odhrabování sněhu a v létě se nebude interiér vozu přehřívat.

Hliníkový přístřešek za hubičku

Pořiďte si svůj vysněný hliníkový přístřešek od společnosti ALcentrum, s.r.o. Nabízíme přístřešek již od 20 385 Kč. Pokud máte jakýkoliv dotaz, neváhejte nás kontaktovat..