přístřešky z hliníku

Mnohá využití hliníkových přístřešků

Pokud bydlíte ve vysněném baráčku, tak si jistě přejete jej každou chvíli zvelebovat, vymýšlet nové věci, pořídit si nějaký nový kousek ke svému domu apod. I my pro vás máme skvělý typ, a tím je kvalitní hliníkový přístřešek, který oživí vaší zahradu a dodá šmrnc vašemu domu.

Od společnosti ALcentrum s,r,o. si můžete například pořídit hliníkovou pergolu, zimní zahradu, garážové stání, zahradní altán, přístřešek nad dveře nebo kvalitní hliníkové ploty a zástěny. ALcentrum se pohybuje na českém trhu již od roku 2008 a celou řádku let sbírá zkušenosti v oblasti hliníkových přístřešků.

Jako jedni z mála společností, kteří se zabývají hliníkovými konstrukcemi, nepožadujeme žádné zálohy předem. Svým zákazníkům věříme natolik, že konzultaci a zaměření projektu provádíme zcela zdarma. Některé výroky dokonce držíme skladem, takže je u vás na zahradě můžete mít do 3 dnů do objednání. Buď vám přístřešek dovezeme ve formě stavebnice, kdy si jej sami sestavíte na své zahradě nebo si k němu zakoupíte profesionální montáž a máte to bez práce.

Jaké typy přístřešku nabízíme?

    • Hliníkové pergoly

Hliníková pergolastrong> poskytne dokonalou ochranu vaší terase, věcem, které na ni uložíte, ale i vám. Pokud například budete pořádat grilovací party a překvapí vás nevlídné počasí, tak už nemusíte zabíhat do domu, ale můžete se ukrýt v pohodlí hliníkové pergoly a pokračovat v zábavě dál. Nabízíme je ve 3 řadách, které se liší rozměry, barvou i cenou.

    • Garážové stání

Stejnou ochranu můžete pořídit i svému automobilovému miláčku kterému prodloužíte jeho životnost. Velkou výhodou u garážového stání je jeho nízká cena oproti klasické zděné garáži, u které musíte kopat a vybetonovat základy a především pořizovat nákladná garážová vrata.

    • Zahradní altán

Zahradní altán je oblíbený především díky možnosti nekotvení do obvodového zdiva domu. Je samonosný, takže jej můžete využít buď jako altán, garážové stání nebo větší přístřešek ke vchodu.

    • Zimní zahrada

Pořízením hliníkové zimní zahrady, získáte obytný prostor navíc. Můžete ji využívat celoročně a nechávat zde přezimovat teplomilné rostliny. V chladných měsících můžete také trávit čas v zimní zahradě. Postačí, když si v ní zatopíte.

Hliníkové přístřešky od společnosti ALcentrum, s.r.o.

Chcete-li se dozvědět více informací, neváhejte nás kontaktovat.