Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921 nebo 732 607 221

ALcentrum hliníkové zastřešení

facebook ALcentrum google plus alcentrum twitter alcentrum youtube alcentrum

ALcentrum s. r. o.

Adresa:
Veselí 35
535 01 Přelouč

Mobil: +420 739 292 921‬
nebo +420 732 607 221
E-mail:
Bankovní účet: 6750762001/5500
IČO: 28826361
DIČ: CZ28826361
Jsme zapsáni v OR u Kr. soudu
v Hradci Králové oddíl C, vložka 29922

Navštivte nás!
Po telefonické domluvě možná prohlídka našich výrobků.

Ukázkové pergoly:
VESELÍ:
volejte: 739 292 921‬
nebo 732 607 221

VLASTNÍ VÝROBA CERTIFIKOVANÝCH SYSTÉMŮ

CERTIFIKACE ISO 9001:2009

Hliníkové přístřešky na zakázku

Hliníkové přístřešky od společnosti Alcentrum můžete využít jako garážové stání, zahradní pergolu nebo si můžete objednat hliníkovou konstrukci pro krytí Vašeho bazénu nebo zimní zahradu, uplatnění je opravdu mnohostranné.

V poslední době se hliníkové přístřešky staly součástí mnoha rodinných domů i rekreačních objektů, protože hliníkové konstrukce mají spoustu výhod a jejich vzhled je přepychový.

Pořiďte si zastínění pro svou terasu!

Stínění terasy vyřeší hliníková pergola

Hliníková pergola se stala v posledních letech hitem spousty rodinných domků. Pergoly z hliníkových profilů totiž nabízejí spoustu výhod, které u jiných pergol nenajdete!
Rozšiřte svůj obytný prostor o hliníkovou pergolu, kterou můžete využívat s rodinou a přáteli k relaxaci, pro hry vašich dětí, jako zastínění terasy a užívat si každého dne bez ohledu na počasí.

Hliníkové pergoly zasíláme i do Německa

Hliníkové pergoly se stávají již nedílnou součástí našich zahrad pro relaxaci členů rodiny, různé zahradní párty a posezení s přáteli. Pod hliníkovou pergolou lze i sportovat, bez ohledu na počasí.

Zastřešení terasy z hliníku je stále velmi moderní

Hliníková pergola od společnosti ALcentrum s.r.o. je velmi oblíbená a především universální varianta zastřešení teras, garážového stání nebo zimní zahrady. Všechny tyto varianty a mnoho dalších pro Vás vyrobíme na míru a přijedeme namontovat.

Darujte k Vánocům poukaz na hliníkové zastřešení!

Vánoce jsou za dveřmi, a Vy si jako každý rok lámete hlavu s dárky pod stromeček. Buďte originální a překvapte své blízké. Hliníková pergolagarážové stání či zastřešení bazénu udělá radost opravdu každému!

Hliníkové zimní zahrady jsou módním hitem

V posledních letech jsou hliníkové zimní zahrady módním hitem. Zimní zahrady z hliníkových profilů si pořizuje čím dál více lidí. Díky svému vzhledu se hodí nejen k moderním domům, ale i klasickým stavbám rodinných domů či chalup.

Proč se rozhodnout pro hliníkové zastřešení

Naše společnost ALcentrum, která byla založena jako rodinná firma v roce 2008, má nemalé zkušenosti v oblasti výroby kovových konstrukcí. Díky našim zkušenostem a přístupu k práci máme širokou základnu zákazníků, mezi které patří mimo jiné významná zahraniční společnost, pro kterou vyrábíme její vlastní produktovou řadu.

Dopřejte svému autu přístřešek na auto!

Naše původně rodinná společnost ALcentrum, s.r.o., která byla založena v roce 2008, má nemalé zkušenosti v oblasti výroby hliníkových konstrukcí.

Dodání našich výrobků je rychlé a přesné, vždy dle přání zákazníka. Velkou výhodou je především to, že jsme výrobcem a zároveň dodavatelem v jednom. Celá realizace projektu může být v naší režii, tedy od navržení až po samotnou realizaci projektu, nebo můžete dostat hliníkovou konstrukci jako skládačku. Záleží jen na Vašem výběru.

Staňte se fanouškem Alcentrum na Facebooku, Twitteru nebo Google+!

Nebaví Vás stále hledat na našich webech novinky společnosti Alcentrum. Stačí pro to udělat maličkost a naše novinky budete mít jako na dlani. Staňte se naším fanouškem na Faceboku, Twitteru či Google+

Dárkový certifikát na hliníkovou pergolu

Společnost ALcentrum s.r.o. má dlouholeté zkušenosti s výrobou, montáží a prodejem různých hliníkových konstrukcí. Svým klientům se snažíme individuálně poradit, tak abychom ušetřili jeho finance.

Pochlubte se svou pergolou! Vyfoťte svou pergolu a vyhrajte hodnotné ceny!

Naše společnost Alcentrum působí na českém trhu již od roku 2008, a to jako rodinná firma, která naslouchá svým zákazníkům. Na míru pro Vám vyrobíme a namontujeme hliníkové přístřešky, hliníkové pergoly, přístřešky nad dveře, zastřešení bazénů z hliníkových profilů a další.

NAPIŠTE NÁM!
2000 znaků zbývá
Přidat soubory
NAKUPUJTE OD VÝROBCE!

VLASTNÍ VÝROBA CERTIFIKOVANÝCH SYSTÉMŮ – CERTIFIKACE ISO 9001:2009

Jsme držiteli certifikátu ISO 9001:2009.

Více info »