facebook ALcentrum google plus alcentrum twitter alcentrum youtube alcentrum

ALcentrum s. r. o.

Adresa:
Veselí 35
535 01 Přelouč

Mobil: +420 739 292 921
nebo +420 732 607 221
E-mail:
Bankovní účet: 6750762001/5500
IČO: 28826361
DIČ: CZ28826361
Jsme zapsáni v OR u Kr. soudu
v Hradci Králové oddíl C, vložka 29922

Navštivte nás!
Po telefonické domluvě možná prohlídka našich výrobků.

Ukázkové pergoly:
VESELÍ:
volejte: 739 292 921
nebo 732 607 221

VLASTNÍ VÝROBA CERTIFIKOVANÝCH SYSTÉMŮ

CERTIFIKACE ISO 9001:2009

Aktuality z ALcentrum

Hliníkové a dřevoplastové ploty - moderní a elegantní řešení

Potřebujete na své zahradě soukromí a klasický drátěný plot vám nestačí? Zděné ploty se vám nehodí ke vzhledu vašeho domu? Chcete klid a pohodu, ale sousedovi děti a psi vám relax nedovolí?

Kvalitní ochrana auta díky garážovému stání

Máte pocit, že zima je definitivně pryč? To vás předpověď počasí na příští dny musela zklamat. Můžeme očekávat silné sněžení po celé České republice. Především v těchto dnech vám vaše auto bude vděčné za kvalitní kryté parkovací stání.

Získali jsme certifikaci ISO 9001:2009

VLASTNÍ VÝROBA CERTIFIKOVANÝCH SYSTÉMŮ – CERTIFIKACE ISO 9001:2009

Vzhledem k neustále se zvyšujícím nárokům na systém managementu v organizacích byly mezinárodní standardizační organizací ISO zpracovány normy systému managementu kvality řady ISO 9000. S potěšením Vám oznamuje, že společnost ALcentrum, s. r. o. splnila náročné podmínky pro tuto certifikaci. Tento certifikát je zárukou, že svou práci děláme opravdu kvalitně a dodržujeme právní předpisy.

Hliníkové zahradní altány zkrášlí vaši zahradu

Toužíte po zahradní pergole, ale nemůžete si jí dovolit, protože do svého domu nemůžete nechat nic ukotvit? Naše společnost Alcentrum pro vás má řešení v podobě zahradního altánu z hliníkových profilů.

Novoroční předsevzetí do roku 2016: postavit si hliníkovou pergolu

Společnost ALcentrum s.r.o. je původně rodinná společnost založená v roce 2008, která využívá zahraničních zkušeností svého majitele a zaměřuje se na stavby z hliníkových profilů. Mimo hliníkových pergol k nim patří také hliníková garážová stání, hliníkové zimní zahrady, hliníkové samonosné altány a mnoho dalších.

Připravte se na jarní dny a objednejte si zastřešení terasy

Těšíte se na jaro a posezení na zahradě na terase u šálku dobré kávy či čaje? Víte ale, že jarní dny jsou nevyspitatelné a počasí se může změnit z minuty na minutu? Dopřejte sobě i své rodině možnost užívat si jara za každého počasí, a to díky hliníkovému zastřešení terasy.

Hliníková pergola versus dřevěná pergola

Je třeba se rozhodnout, z jakého materiálu si zahradní pergolu necháte vyrobit. Dřevo nebo hliník? Volba je jenom na Vás.
Jste-li kutil a nevadí Vám natírání, broušení a opečovávání dřeva, pak můžete zvolit pergolu ze dřeva. Dřevo je krásné a přírodní, ale má jen určitou životnost.

V zimní zahradě se daří rostlinám a získáte další obytný prostor

Zimní zahrady se v poslední letech stávají stále více oblíbenou součástí domů také v našich zeměpisných podmínkách. Patříte-li k lidem, kteří si chtějí užít slunečních paprsků, i když je venku ještě zima, pak je právě zimní zahrada tou správnou volbou pro vás.

Hliníkové pergoly ECO nabízí svým majitelům všestranné využití

Přemýšlíte o pořízení pergoly, ale stále jste na vážkách? My vám povíme hned několik důvodů, proč je hliníková pergola nepostradatelná! Nejen, že v ní budete odpočívat po namáhevém dni, ale může být i praktická. Navíc vám nabízíme novou řadu hliníkových pergol ECO, které jsou díky své ceně dostupné opravdu pro každého! ECO stavebnice hliníkové pergoly pro každého!

Potřebujete zastřešit terasu do jara?

Za pár týdnu roztaje sníh a začne asi nejkrásnější období v roce. Příroda se začne probouzet do své krásy, a tak začne žít i vaše zahrada, kde budete trávit více času než doma. Abyste si mohli užívat vaší zahrady, vytvořte si prostor, kde se můžete schovat před jarním deštíkem a přitom zůstat v prostředí zahrady.

Samonosné hliníkové altány

Díky častým dotazům našich zákazníků na vytvoření hliníkové pergoly bez kotvení v obvodovém zdivu jsme vyvinuli samonosnou konstrukci z hliníkových profilů, hliníkový altán
Tuto variantu přivítali především majitelé pasivních domů, u kterých není možné kotvení do obvodového zdiva. Proto jsou našimi nejčastějšími zákazníky právě majitelé pasivních domů.

NAPIŠTE NÁM!
2000 znaků zbývá
Přidat soubory
NAKUPUJTE OD VÝROBCE!

VLASTNÍ VÝROBA CERTIFIKOVANÝCH SYSTÉMŮ – CERTIFIKACE ISO 9001:2009

Jsme držiteli certifikátu ISO 9001:2009.

Více info »