Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921 nebo 732 607 221

ALcentrum hliníkové zastřešení

facebook ALcentrum google plus alcentrum twitter alcentrum youtube alcentrum

ALcentrum s. r. o.

Adresa:
Veselí 35
535 01 Přelouč

Mobil: +420 739 292 921‬
nebo +420 732 607 221
E-mail:
Bankovní účet: 6750762001/5500
IČO: 28826361
DIČ: CZ28826361
Jsme zapsáni v OR u Kr. soudu
v Hradci Králové oddíl C, vložka 29922

Navštivte nás!
Po telefonické domluvě možná prohlídka našich výrobků.

Ukázkové pergoly:
VESELÍ:
volejte: 739 292 921‬
nebo 732 607 221

VLASTNÍ VÝROBA CERTIFIKOVANÝCH SYSTÉMŮ

CERTIFIKACE ISO 9001:2009

Neplaťte za hliníkovou pergolu předem!

Doporučujeme, abyste za hliníkové pergoly neplatili předem, protože ne vždy může být finální realizace stoprocentní. Pokud zaplatíte předem, hůře pak z konkrétní společnosti získáte nápravu chyb, které mohou vzniknout jak ve výrobě, tak i při montáži.

Přístřešek pro auto z hliníku

Hliníkové garážové stání od společnosti Alcentrum s.r.o. je perfektní řešení pro ty, kteří nechtějí ke svému domu stavět klasickou garáž, avšak chtějí zastřešení pro svůj automobil.
Díky garážovému stání z hliníku získáte krytí pro auto před nepřízní počasí, jako je déšť, sníh a ostré sluneční paprsky. Přístřešek pro auto ale můžete využít i jinak, a to pro využití volného času nebo posezení s přáteli.

Zastřešení terasy z hliníku je stále velmi moderní

Hliníková pergola od společnosti ALcentrum s.r.o. je velmi oblíbená a především universální varianta zastřešení teras, garážového stání nebo zimní zahrady. Všechny tyto varianty a mnoho dalších pro Vás vyrobíme na míru a přijedeme namontovat.

Postavte si do léta nové zastřešení terasy!

Péči tedy věnujte nejen zahrádce, ale i vaší terase a to především, máte-li ji z choulostivého materiálu, jako je klasické i exotické dřevo.

Chcete aby vám terasa vydržela, co nejdéle? Máme pro vás jednoduché řešení, pořiďte jí ještě do letošního léta nový kabát v podobě zastřešení terasy. Vaše zahrada získá novou vizáž a domu dodáte luxusní vzhled.

Hliníkové zimní zahrady jsou módním hitem

V posledních letech jsou hliníkové zimní zahrady módním hitem. Zimní zahrady z hliníkových profilů si pořizuje čím dál více lidí. Díky svému vzhledu se hodí nejen k moderním domům, ale i klasickým stavbám rodinných domů či chalup.

Hliníková pergola bez platby předem

Blížící se léto Vám nedá spát, protože chcete svou zahradu obohatit o hliníkovou pergolu? Pak se s důvěrou obraťte na naši společnost Alcentrum!
Rádi Vám pomůžeme se samotným návrhem hliníkové pergoly, který Vám vypracujeme zcela zdarma. Poradíme, jaké provedení hliníkové pergoly si vybrat a nakonec zrealizujeme celý projekt až do samotného konce. Platbu za výrobu a montáž hliníkové pergoly provedete až po převzetí hotové stavby.

Dopřejte svému autu přístřešek na auto!

Naše původně rodinná společnost ALcentrum, s.r.o., která byla založena v roce 2008, má nemalé zkušenosti v oblasti výroby hliníkových konstrukcí.

Dodání našich výrobků je rychlé a přesné, vždy dle přání zákazníka. Velkou výhodou je především to, že jsme výrobcem a zároveň dodavatelem v jednom. Celá realizace projektu může být v naší režii, tedy od navržení až po samotnou realizaci projektu, nebo můžete dostat hliníkovou konstrukci jako skládačku. Záleží jen na Vašem výběru.

Hliníkové přístřešky na zakázku

Hliníkové přístřešky od společnosti Alcentrum můžete využít jako garážové stání, zahradní pergolu nebo si můžete objednat hliníkovou konstrukci pro krytí Vašeho bazénu nebo zimní zahradu, uplatnění je opravdu mnohostranné.

V poslední době se hliníkové přístřešky staly součástí mnoha rodinných domů i rekreačních objektů, protože hliníkové konstrukce mají spoustu výhod a jejich vzhled je přepychový.

Dárkový certifikát na hliníkovou pergolu

Společnost ALcentrum s.r.o. má dlouholeté zkušenosti s výrobou, montáží a prodejem různých hliníkových konstrukcí. Svým klientům se snažíme individuálně poradit, tak abychom ušetřili jeho finance.

Pořiďte si zastínění pro svou terasu!

Stínění terasy vyřeší hliníková pergola

Hliníková pergola se stala v posledních letech hitem spousty rodinných domků. Pergoly z hliníkových profilů totiž nabízejí spoustu výhod, které u jiných pergol nenajdete!
Rozšiřte svůj obytný prostor o hliníkovou pergolu, kterou můžete využívat s rodinou a přáteli k relaxaci, pro hry vašich dětí, jako zastínění terasy a užívat si každého dne bez ohledu na počasí.

Hliníkové pergoly zasíláme i do Německa

Hliníkové pergoly se stávají již nedílnou součástí našich zahrad pro relaxaci členů rodiny, různé zahradní párty a posezení s přáteli. Pod hliníkovou pergolou lze i sportovat, bez ohledu na počasí.

NAPIŠTE NÁM!
2000 znaků zbývá
Přidat soubory
NAKUPUJTE OD VÝROBCE!

VLASTNÍ VÝROBA CERTIFIKOVANÝCH SYSTÉMŮ – CERTIFIKACE ISO 9001:2009

Jsme držiteli certifikátu ISO 9001:2009.

Více info »