Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921 nebo 732 607 221

ALcentrum hliníkové zastřešení

facebook ALcentrum google plus alcentrum twitter alcentrum youtube alcentrum

ALcentrum s. r. o.

Adresa:
Veselí 35
535 01 Přelouč

Mobil: +420 739 292 921‬
nebo +420 732 607 221
E-mail:
Bankovní účet: 6750762001/5500
IČO: 28826361
DIČ: CZ28826361
Jsme zapsáni v OR u Kr. soudu
v Hradci Králové oddíl C, vložka 29922

Navštivte nás!
Po telefonické domluvě možná prohlídka našich výrobků.

Ukázkové pergoly:
VESELÍ:
volejte: 739 292 921‬
nebo 732 607 221

VLASTNÍ VÝROBA CERTIFIKOVANÝCH SYSTÉMŮ

CERTIFIKACE ISO 9001:2009

Novoroční předsevzetí: pořiďte si hliníkovou pergolu

Vybavení terasy

Mezi typické záležitosti, které se stále odsouvají a odsouvají, patří zakoupení a pořízení
vybavení terasy, které sice není nezbytně nutné pro její provoz, ale výrazně zpříjemňuje pobyt na ní.
Máme na mysli vhodné a funkční zastřešení terasy, které ji ochrání před nepříznivými povětrnostními podmínkami.

Když pergoly nestačí, přichází na řadu nůžkové stany

Na některé zahradní slavnosti přijde mnohem více hostů, než lidé čekají. Menší pergoly tak nestačí pro všechny. Trvalé řešení nabízí altány se samonosnou konstrukcí. Pokud ale chcete nabídnout svým hostům flexibilní zastřešení, které lze snadno postavit i rozložit, mohou se vám hodit nůžkové stany.

Nůžkové stany jako doplněk k pergolám

Hliníkové pergoly nabízí řadu výhod – od minimálních nároků na údržbu, přes dlouhou životnost až po elegantní vzhled. Když ale nestačí pro všechny vaše hosty, vyplatí se mít po ruce alternativu, díky které snadno vykouzlíte místo pro desítky pozvaných. Pro tyto účely jsou ideální nůžkové stany s rychlorozkládací konstrukcí z osvědčeného hliníku či oceli. V současné době jsou tyto výrobky stále populárnější, protože:

  • kvalitní materiály a konstrukce zajišťují dlouhou životnost,
  • díky bočnicím stany chrání před nepříznivým počasím,
  • široká nabídka příslušenství zvyšuje jejich variabilitu,
  • nízká váha a praktické rozměry usnadňují přepravu,
  • jsou k dostání v různých velikostech i barvách,
  • je snadno složíte či rozložíte během minuty.

Stejně jako hliníkové pergoly jsou i nůžkové stany zcela bezúdržbové. Povrchová a barevná stálost je tak zaručena i bez dalších úprav – žádné broušení ani natírání. Stan jednoduše složíte do malého balíčku a uschováte do doby, než budete znovu potřebovat prostorné zastřešení.

Postavte si hliníkovou pergolu na podzim a užívejte si ji již na jaře

Pro postavení hliníkové pergoly na podzim máte hned několik důvodů, které vás jistě přesvědčí. Zájem o realizaci je možná menší než na jaře, takže doba od objednání k samotné realizaci je kratší. Krátké dodací termíny! Netlačí vás neodbytné sluneční paprsky, takže si v klidu můžete vybrat provedení a barvu hliníkové pergoly.

Výroba a poptávky ve strojírenství

Výroba hliníkových profilů je otázkou zkušeností a přístupu k technologiím, stejně jako obrábění kovů. Pokud zastupujete výrobní firmu se zkušenostmi se strojírenskou výrobou, obráběním kovů, můžete navázat obchodní vztahy s dodavatelskou společností AMG s.r.o s pobočkou v Praze a sídlem ve Francii.

Hliníkové pergoly ECO

hliniková pergola ECOProč nejlevnější pergola?

Produktová řada ECOLINE je uzpůsobena tak, aby si zákazník mohl koupenou pergolu smontovat sám. Ušetříte za montáž!

Hliníková pergola je dodávána jako stavebnice. Důležité je připravit pro montáž hliníkové pergoly prostor, kde bude stát. Dle nákresů firmy ALcentrum, s.r.o. si zákazník nachystá betonové patky pro ukotvení sloupů. Dále musí mít možnost připojení do elektřiny.

Hliníková pergola - nezapomenutelný dárek k Vánocům

Již delší dobu jste hledali spolehlivý systém zastřešení a narazili jste na hliníkové pergoly? Pergoly se staly nedílnou součástí každého domu a zahrady. Pořízením pergoly z hliníkových profilů si přidáte mezičlánek mezi obytnou částí domu a samotné zahrady. Získáte tak místo pro relaxaci na čerstvém vzduchu, možnost posezení s přáteli nebo prostor pro možné sportovní vyžití. Důvodů, proč si pořídit hliníkovou pergolu je opravdu mnoho. A Vánoce jsou vhodnou dobou, jak si splnit dlouhodobý sen.

Přístřešek nad dveře oceníte nejen v dešti

Firma ALcentrum s.r.o. se specializuje na konstrukce z hliníkových profilů a jedním z dalších produktů, kterým rozšířila svoji nabídku, jsou přístřešky nad dveře.

Hliníkové přístřešky nad dveře se snadno montují, odolávají všem rozmarům počasí a jsou ekonomickým řešením zastřešení vchodového prostoru před domem.

Zaměření přístřešku nad dveře

Pracovníci firmy ALcentrum s.r.o. zaměřují prostor pro přístřešek zdarma a navrhnou vám ideální řešení a možnosti realizace.

Hliníková konstrukce

Realizace hliníkových přístřešků nad dveře vychází z konstrukce pro hliníkové pergoly. Tato konstrukce je velmi odolná, má dlouhou životnost a nepotřebuje žádné dodatečné ošetřování uživatelem.

Barevné možnosti

Jako standard se přístřešky nad dveře dodávají v odstínech RAL9016 sněhově bílá a RAL7016 antracitově šedá. Jako nadstandard lze dodat i v  jiných odstínech.

Zastřešení verandy

Pokud si přejete zastřešit vchod do domu například ze zahrady nebo z terasy, dají se hliníkové pergoly použít i k tomuto účelu. Dopřejte si zastřešení terasy a můžete ji využívat celoročně.

Zastřešení terasy je rozšíření přístřešku nad dveře, které poskytuje mnohem větší krytý prostor.

Hliníkové přístřešky nad dveře ochraňují prostor před deštěm, sněhem a slunečním žárem.

Polykarbonát Solar Control

Různá provedení polykarbonátu

Firma ALcentrum s.r.o., která se specializuje na výrobu a  montáž hliníkových pergol a hliníkových přístřešků, nabízí u  svých výrobků komůrkový polykarbonát Solar Control čirý, mléčný nebo zabarvený.

Proč komůrkový polykarbonát Solar Control?

Jedinečné vlastnosti tohoto materiálu přesvědčily výrobce hliníkových pergol, že s touto střešní krytinou budou realizované hliníkové přístřešky ještě kvalitnější a elegantnější.

Polykarbonát Solar Control propouští více světla ve srovnání s jinými materiály, ale infračervené záření nepropouští. Tím dochází k  zadržování tepla nad povrchem polykarbonátu a tak se vzduch pod polykarbonátovou deskou v přílišné míře neotepluje. Materiály označené jako Solar Control propouštějí světlo, ale teplo zadržují mimo.

Hliníková pergola - bezúdržbové zastřešení terasy

hliníková pergolaChtěli byste si svou terasu a zahradu užívat bez ohledu na počasí? Řešením je zastřešení terasy z hliníkových profilů! Ať už chcete mít jistotu, že nezmoknete při grilování, nebo že bude váš zahradní nábytek ochráněn před deštěm, zastřešení terasy v podobě hliníkové pergoly se o to postará.

Výhody zastřešení terasy z hliníku

Oproti klasické pergole ze dřevěných trámů má hliníková pergola tyto přednosti:

  • Hliníkové zastřešení terasy nevyžaduje údržbu.

    Ano, hliníkové profily se na rozdíl od dřeva nemusí nijak udržovat - to znamená, že je nemusíte natírat, impregnovat ani o ně jakkoliv jinak pečovat. Konstrukce hliníkové pergoly je nastříkána práškovou barvou Komaxit, která je zárukou kvality a dlouhé životnosti.

Srovnání dřevěné a hliníkové pergoly

Jak se liší dřevěná pergola a hliníková pergola?

Rozměry zastřešení terasy

Dřevěné trámy mají jistě jiné užitné vlastnosti než hliníkové profily, ze který je vyrobena hliníková pergola. Při rozhodování musíte vzít v potaz rozměr terasy, kterou chcete zastřešit, a  zvážit, jestli na takový rozměr je dřevěná pergola vhodná.

U hliníkové pergoly se při šířce zastřešení terasy do 4m používají 2 sloupy. Nad 4m se použijí 3 sloupy.
U dřevěné terasy je nutné vzít v úvahu typ dřeva, ze kterého je pergola vyrobená a jeho nosnost.

Ušetřete na topení díky zimní zahradě

Zimní zahrada šetří peníze

Zimní zahrada je prostor v rámci domu, který je obestavěný prosklenými stěnami, z nichž některé mohou mít otevíratelné části. Tím, že se vytvoří takový prostor, získává dům skvělou termo-izolační jednotku, která šetří peníze jak v  létě tak v zimě.

NAPIŠTE NÁM!
2000 znaků zbývá
Přidat soubory
NAKUPUJTE OD VÝROBCE!

VLASTNÍ VÝROBA CERTIFIKOVANÝCH SYSTÉMŮ – CERTIFIKACE ISO 9001:2009

Jsme držiteli certifikátu ISO 9001:2009.

Více info »