Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921 nebo 732 607 221

ALcentrum hliníkové zastřešení

facebook ALcentrum google plus alcentrum twitter alcentrum youtube alcentrum

ALcentrum s. r. o.

Adresa:
Veselí 35
535 01 Přelouč

Mobil: +420 739 292 921‬
nebo +420 732 607 221
E-mail:
Bankovní účet: 6750762001/5500
IČO: 28826361
DIČ: CZ28826361
Jsme zapsáni v OR u Kr. soudu
v Hradci Králové oddíl C, vložka 29922

Navštivte nás!
Po telefonické domluvě možná prohlídka našich výrobků.

Ukázkové pergoly:
VESELÍ:
volejte: 739 292 921‬
nebo 732 607 221

VLASTNÍ VÝROBA CERTIFIKOVANÝCH SYSTÉMŮ

CERTIFIKACE ISO 9001:2009

Hliníkové přístřešky ve velmi kvalitním provedení

Hledáte pro svou zahradu kvalitní hliníkový přístřešek, který bude kvalitně proveden a za rozumnou cenu? Pak je společnost ALcentrum s.r.o. skvělou volbou. Jedná se o českého výrobce kvalitních hliníkových přístřešků pro různá využití.

Hliníkové přístřešky nad dveře - domů suchou nohou

Firma ALcentrum s.r.o. se specializuje na výrobu a distribuci konstrukcí z hliníkových profilů a jedním z produktů, kterým rozšířila svoji nabídku, jsou hliníkové přístřešky nad dveře.

Hliníkový zahradní altán lze postavit v jakémkoliv ročním období

Milujete léto a posezení na zahradě a teď s příchodem podzimních a chladných dní trpíte? I když teplé sluneční paprsky jsou letos definitivně pryč, můžete si ale posezení na zahradě vychutnat po zastřešením, které vás ochrání před nepřízní počasí.

Chcete o vánocích překvapit svou rodinu, pořiďte zahradní altán

Nemůžete si ke svému domu pořídit pergolu, ale přesto chcete na své zahradě vytvořit prostor pro relaxaci a příjemné chvíle vaší rodiny a přátel?

Nejlevnější řešení hliníkového zastřešení

Díky podzimnímu počasí, které vládne v plné síle, již nemůžeme využívat zahradu k naší spokojenosti. Ta tam je letos zahradní párty s přáteli nebo jen snídaně na čerstvém vzduchu.

Zimní zahrady z hliníkových profilů jsou na celý život

Plánujete již delší dobu zimní zahradu, ale nemůžete se rozhodnout, jaký materiál vybrat a kdo vám zimní zahradu zhotoví? Je-li hlavní vaší podmínkou celoživotní trvanlivost, pak sáhněte po hliníkové konstrukci.

Plot na celý život

Stavíte dům a chcete ho mít oplocený dříve, než se do něj nastěhujete? Máte rodinný dům a zvažujete výměnu plotu? Jaký materiál zvolit pro plot, aby dlouho vydržel, splnil svůj účel oplocení a nemusel se každoročně opečovávat?

Hliníkový přístřešek na zakázku zhotoví firma Alcentrum

Zvelebte váš dům či terasu o prostor určený k relaxaci a posezení. Dopřejte svému autu kryté stání. Mějte krytý vstup do domu, ať vám neprší do chodby při vstupu. Ať už řešíte jakýkoliv přístřešek, řešení nabízí naše firma Alcentrum.

Hliníkové zastřešení teras

I na konci léta chcete vytvořit místo, kde budete moci trávit příjemné slunečné dny babího léta společně s vaší rodinou a přáteli? K vaší terase jednoduše přistavíte hliníkovou pergolu a máte po starostech.

Hliníková veranda nebo pergola nevyžadující údržbu

Nechcete trávit svůj volný čas opravami a ošetřováním pergoly nebo vaší verandy? Ideální variantou jak ušetřit váš volný čas je pořídit si verandu a pergolu z hliníkových profilů.

Hliníkové přístřešky montujeme po celé České republice

Rádi byste zvelebili vaši zahradu přístřeškem, který budete moci využívat za každého počasí? Jste ale časově velmi vytíženi a nemáte dostatek časového prostoru vybírat materiál, firmu, hlídat složitou stavbu a všechno co kolem toho patří?

NAPIŠTE NÁM!
2000 znaků zbývá
Přidat soubory
NAKUPUJTE OD VÝROBCE!

VLASTNÍ VÝROBA CERTIFIKOVANÝCH SYSTÉMŮ – CERTIFIKACE ISO 9001:2009

Jsme držiteli certifikátu ISO 9001:2009.

Více info »