Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921 nebo 732 607 221

ALcentrum hliníkové zastřešení

facebook ALcentrum google plus alcentrum twitter alcentrum youtube alcentrum

ALcentrum s. r. o.

Adresa:
Veselí 35
535 01 Přelouč

Mobil: +420 739 292 921‬
nebo +420 732 607 221
E-mail:
Bankovní účet: 6750762001/5500
IČO: 28826361
DIČ: CZ28826361
Jsme zapsáni v OR u Kr. soudu
v Hradci Králové oddíl C, vložka 29922

Navštivte nás!
Po telefonické domluvě možná prohlídka našich výrobků.

Ukázkové pergoly:
VESELÍ:
volejte: 739 292 921‬
nebo 732 607 221

VLASTNÍ VÝROBA CERTIFIKOVANÝCH SYSTÉMŮ

CERTIFIKACE ISO 9001:2009

Hliníkové profily - skvělá volba pro zahradní zastřešení

Rozhodli jste se, že si na svou zahradu pořídíte hliníkový přístřešek, ale stále si nejste jisti pro jaký se rozhodnout? Společnost Alcentrum se specializuje na výrobu a prodej vlastních hliníkových konstrukcí již od roku 2008.

Špatné počasí vás neodradí od venkovního posezení - hliníková pergola

Máte rádi dny, které můžete trávit jen venku? Co ale když začne pršet nebo se zkrátka změní počasí, které vás vyžene ze zahrady domů? Relaxace a venkovní posezení s přáteli nebo rodinou udělá přece dobře každému.

Na vzdušné garážové stání nepotřebujete stavební povolení

Ochrana vašeho auta je důležitá, chcete-li ho ochránit před povětrnostními vlivy a prodloužit tak jeho životnost. Sami uznejte, že déšť, silné sluneční záření, sníh nebo kroupy nesvědčí ničemu, a tak je to i v případě auta.

Kryté posezení nejen pro léto - hliníkové přístřešky

Milujete v teplých měsících posezení na vaší zahradě? Kazí vám ale posezení příliš velké teplo a slunce nebo nevlídné počasí? Užívejte si příjemného posezení na čerstvém vzduchu i v těchto případech.

Montované hliníkové přístřešky

Chystáte obohatit svou zahradu nebo domov o jeden z mnoha montovaných hliníkových přístřešků a rozhodujete se, jakého zvolit výrobce? Pak již nehledejte, společnost ALcentrum s.r.o. je český výrobce kvalitních hliníkových přístřešků pro různá využití.

Samonosný hliníkový altán – letní kryté posezení

Dopřáváte si v létě rádi posezení na vaší zahradě, ale kazí vám ho příliš ostré sluníčko nebo nevlídné počasí? Užívejte si příjemného posezení na čerstvém vzduchu i v těchto případech již se nechte vyhnat ostrým sluncem nebo deštěm.

Plot z hliníkových dílců

Stavíte si dům snů a vybíráte k němu plot? Nebo plánujete rekonstrukci svého dosavadního plotu a chcete vybrat něco jiného než dřevěné šprucle? Vsaďte na bezúdržbové plotové dílce z hliníku.

Moderní otevřené přístřešky

Nemáte na svém pozemku u domu dostatek prostoru, a přesto si chcete svůj vůz chránit? Garáž je pro tuto realizaci prostorově i stavebně náročná. Ideální volbou jsou přístřešky z hliníkových profilů.

Zahradní altány na zakázku

Jarní posezení na zahradě vám může zkazit nějaký ten jarní deštík. Zima byla letos velmi dlouhá, ale jaro klepe už na dveře, proto je na čase myslet na zahradní sezení.
Aby vás nepřekvapilo špatné počasí, vyřešte to jednou pro vždy a pořiďte si na zahradu přístřešek.

Hliníkové přístřešky - kvalitní zastřešení

Snem mnoha lidí se zahradou nebo terasou je hliníkové zastřešení. Hliníkové profily jdou do popředí, ve srovnáním s dřevem mají výhody, kterým dřevo nemůže konkurovat.

Hliníkové profily - nadčasové řešení pro oplocení i zastřešení terasy

Stavíte dům snů a chcete, aby bylo vše dokonale sladěné a přitom jste nemuseli investovat spoustu času, peněz a energie do údržby? Nebo jen zvelebujete svůj stávající dům a pozemek kolem něho? Co takhle mít sladěné zahradní posezení včetně oplocení vašeho pozemku?

NAPIŠTE NÁM!
2000 znaků zbývá
Přidat soubory
NAKUPUJTE OD VÝROBCE!

VLASTNÍ VÝROBA CERTIFIKOVANÝCH SYSTÉMŮ – CERTIFIKACE ISO 9001:2009

Jsme držiteli certifikátu ISO 9001:2009.

Více info »