Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921 nebo 732 607 221

ALcentrum hliníkové zastřešení

facebook ALcentrum google plus alcentrum twitter alcentrum youtube alcentrum

ALcentrum s. r. o.

Adresa:
Veselí 35
535 01 Přelouč

Mobil: +420 739 292 921‬
nebo +420 732 607 221
E-mail:
Bankovní účet: 6750762001/5500
IČO: 28826361
DIČ: CZ28826361
Jsme zapsáni v OR u Kr. soudu
v Hradci Králové oddíl C, vložka 29922

Navštivte nás!
Po telefonické domluvě možná prohlídka našich výrobků.

Ukázkové pergoly:
VESELÍ:
volejte: 739 292 921‬
nebo 732 607 221

VLASTNÍ VÝROBA CERTIFIKOVANÝCH SYSTÉMŮ

CERTIFIKACE ISO 9001:2009

Plot na celý život

Stavíte dům a chcete ho mít oplocený dříve, než se do něj nastěhujete? Máte rodinný dům a zvažujete výměnu plotu? Jaký materiál zvolit pro plot, aby dlouho vydržel, splnil svůj účel oplocení a nemusel se každoročně opečovávat?

Hliníkové zastřešení teras

I na konci léta chcete vytvořit místo, kde budete moci trávit příjemné slunečné dny babího léta společně s vaší rodinou a přáteli? K vaší terase jednoduše přistavíte hliníkovou pergolu a máte po starostech.

Samonosný hliníkový altán – letní kryté posezení

Dopřáváte si v létě rádi posezení na vaší zahradě, ale kazí vám ho příliš ostré sluníčko nebo nevlídné počasí? Užívejte si příjemného posezení na čerstvém vzduchu i v těchto případech již se nechte vyhnat ostrým sluncem nebo deštěm.

Hliníkové přístřešky montujeme po celé České republice

Rádi byste zvelebili vaši zahradu přístřeškem, který budete moci využívat za každého počasí? Jste ale časově velmi vytíženi a nemáte dostatek časového prostoru vybírat materiál, firmu, hlídat složitou stavbu a všechno co kolem toho patří?

Moderní otevřené přístřešky

Nemáte na svém pozemku u domu dostatek prostoru, a přesto si chcete svůj vůz chránit? Garáž je pro tuto realizaci prostorově i stavebně náročná. Ideální volbou jsou přístřešky z hliníkových profilů.

Hliníkové profily - skvělá volba pro zahradní zastřešení

Rozhodli jste se, že si na svou zahradu pořídíte hliníkový přístřešek, ale stále si nejste jisti pro jaký se rozhodnout? Společnost Alcentrum se specializuje na výrobu a prodej vlastních hliníkových konstrukcí již od roku 2008.

Hliníkové přístřešky - kvalitní zastřešení

Snem mnoha lidí se zahradou nebo terasou je hliníkové zastřešení. Hliníkové profily jdou do popředí, ve srovnáním s dřevem mají výhody, kterým dřevo nemůže konkurovat.

Špatné počasí vás neodradí od venkovního posezení - hliníková pergola

Máte rádi dny, které můžete trávit jen venku? Co ale když začne pršet nebo se zkrátka změní počasí, které vás vyžene ze zahrady domů? Relaxace a venkovní posezení s přáteli nebo rodinou udělá přece dobře každému.

Na vzdušné garážové stání nepotřebujete stavební povolení

Ochrana vašeho auta je důležitá, chcete-li ho ochránit před povětrnostními vlivy a prodloužit tak jeho životnost. Sami uznejte, že déšť, silné sluneční záření, sníh nebo kroupy nesvědčí ničemu, a tak je to i v případě auta.

Kryté posezení nejen pro léto - hliníkové přístřešky

Milujete v teplých měsících posezení na vaší zahradě? Kazí vám ale posezení příliš velké teplo a slunce nebo nevlídné počasí? Užívejte si příjemného posezení na čerstvém vzduchu i v těchto případech.

Montované hliníkové přístřešky

Chystáte obohatit svou zahradu nebo domov o jeden z mnoha montovaných hliníkových přístřešků a rozhodujete se, jakého zvolit výrobce? Pak již nehledejte, společnost ALcentrum s.r.o. je český výrobce kvalitních hliníkových přístřešků pro různá využití.

NAPIŠTE NÁM!
2000 znaků zbývá
Přidat soubory
NAKUPUJTE OD VÝROBCE!

VLASTNÍ VÝROBA CERTIFIKOVANÝCH SYSTÉMŮ – CERTIFIKACE ISO 9001:2009

Jsme držiteli certifikátu ISO 9001:2009.

Více info »