facebook ALcentrum google plus alcentrum twitter alcentrum youtube alcentrum

ALcentrum s. r. o.

Adresa:
Veselí 35
535 01 Přelouč

Mobil: +420 739 292 921
nebo +420 732 607 221
E-mail:
Bankovní účet: 6750762001/5500
IČO: 28826361
DIČ: CZ28826361
Jsme zapsáni v OR u Kr. soudu
v Hradci Králové oddíl C, vložka 29922

Navštivte nás!
Po telefonické domluvě možná prohlídka našich výrobků.

Ukázkové pergoly:
VESELÍ:
volejte: 739 292 921
nebo 732 607 221

VLASTNÍ VÝROBA CERTIFIKOVANÝCH SYSTÉMŮ

CERTIFIKACE ISO 9001:2009

Aktuality z ALcentrum

Plot snů zhotoví Alcentrum

Ať už stavíte dům, koupili jste novostavbu nebo chcete plot nový, skvělou volbou bude plot z hliníkových dílců. Jde o moderní a hlavně bezúdržbové řešení plotu, který padne ke každému domu. Doplnit lze dalšími přístřešky, váš domov tak bude dokonale sladěn.

Hliníkové přístřešky ve velmi kvalitním provedení

Hledáte pro svou zahradu kvalitní hliníkový přístřešek, který bude kvalitně proveden a za rozumnou cenu? Pak je společnost ALcentrum s.r.o. skvělou volbou. Jedná se o českého výrobce kvalitních hliníkových přístřešků pro různá využití.

Hliníková veranda nebo pergola nevyžadující údržbu

Nechcete trávit svůj volný čas opravami a ošetřováním pergoly nebo vaší verandy? Ideální variantou jak ušetřit váš volný čas je pořídit si verandu a pergolu z hliníkových profilů.

Hliníkové přístřešky nad dveře - domů suchou nohou

Firma ALcentrum s.r.o. se specializuje na výrobu a distribuci konstrukcí z hliníkových profilů a jedním z produktů, kterým rozšířila svoji nabídku, jsou hliníkové přístřešky nad dveře.

Hliníkový zahradní altán lze postavit v jakémkoliv ročním období

Milujete léto a posezení na zahradě a teď s příchodem podzimních a chladných dní trpíte? I když teplé sluneční paprsky jsou letos definitivně pryč, můžete si ale posezení na zahradě vychutnat po zastřešením, které vás ochrání před nepřízní počasí.

Chcete o vánocích překvapit svou rodinu, pořiďte zahradní altán

Nemůžete si ke svému domu pořídit pergolu, ale přesto chcete na své zahradě vytvořit prostor pro relaxaci a příjemné chvíle vaší rodiny a přátel?

Nejlevnější řešení hliníkového zastřešení

Díky podzimnímu počasí, které vládne v plné síle, již nemůžeme využívat zahradu k naší spokojenosti. Ta tam je letos zahradní párty s přáteli nebo jen snídaně na čerstvém vzduchu.

Zimní zahrady z hliníkových profilů jsou na celý život

Plánujete již delší dobu zimní zahradu, ale nemůžete se rozhodnout, jaký materiál vybrat a kdo vám zimní zahradu zhotoví? Je-li hlavní vaší podmínkou celoživotní trvanlivost, pak sáhněte po hliníkové konstrukci.

Plot na celý život

Stavíte dům a chcete ho mít oplocený dříve, než se do něj nastěhujete? Máte rodinný dům a zvažujete výměnu plotu? Jaký materiál zvolit pro plot, aby dlouho vydržel, splnil svůj účel oplocení a nemusel se každoročně opečovávat?

Hliníkový přístřešek na zakázku zhotoví firma Alcentrum

Zvelebte váš dům či terasu o prostor určený k relaxaci a posezení. Dopřejte svému autu kryté stání. Mějte krytý vstup do domu, ať vám neprší do chodby při vstupu. Ať už řešíte jakýkoliv přístřešek, řešení nabízí naše firma Alcentrum.

Hliníkové zastřešení teras

I na konci léta chcete vytvořit místo, kde budete moci trávit příjemné slunečné dny babího léta společně s vaší rodinou a přáteli? K vaší terase jednoduše přistavíte hliníkovou pergolu a máte po starostech.

NAPIŠTE NÁM!
2000 znaků zbývá
Přidat soubory
NAKUPUJTE OD VÝROBCE!

VLASTNÍ VÝROBA CERTIFIKOVANÝCH SYSTÉMŮ – CERTIFIKACE ISO 9001:2009

Jsme držiteli certifikátu ISO 9001:2009.

Více info »