Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921 nebo 732 607 221

ALcentrum hliníkové zastřešení

facebook ALcentrum google plus alcentrum twitter alcentrum youtube alcentrum

ALcentrum s. r. o.

Adresa:
Veselí 35
535 01 Přelouč

Mobil: +420 739 292 921‬
nebo +420 732 607 221
E-mail:
Bankovní účet: 6750762001/5500
IČO: 28826361
DIČ: CZ28826361
Jsme zapsáni v OR u Kr. soudu
v Hradci Králové oddíl C, vložka 29922

Navštivte nás!
Po telefonické domluvě možná prohlídka našich výrobků.

Ukázkové pergoly:
VESELÍ:
volejte: 739 292 921‬
nebo 732 607 221

VLASTNÍ VÝROBA CERTIFIKOVANÝCH SYSTÉMŮ

CERTIFIKACE ISO 9001:2009

Zimní zahrada z hliníkových profilů - prostor pro celoroční posezení

I přesto, že první letní den je již za námi, je vhodné zamyslet se nad tím, kam uschováte na zimu své výpěstky a choulostivé rostliny, které máte na zahradě, až nebude úplně optimální počasí.

Hliníkové zimní zahrady - zastřešení po celý rok

Toužíte po místě ve vašem domě, kde budete mít oázu klidu a přitom výhled do zeleně? Mějte možnost se schovat před každodenními starostmi za každého počasí a užívejte si přitom plnými doušky zahrady. Díky hliníkové zimní zahradě se vám splní váš sen.

Hliníkové a dřevoplastové ploty - moderní a elegantní řešení

Potřebujete na své zahradě soukromí a klasický drátěný plot vám nestačí? Zděné ploty se vám nehodí ke vzhledu vašeho domu? Chcete klid a pohodu, ale sousedovi děti a psi vám relax nedovolí?

Zahradní altán - skvělé místo pro posezení na zahradě

Grilovací sezóna se pomalu, ale jistě rozjíždí a vy i vaši přátelé se můžete těšit na skvělé pokrmy v podobě grilovaných mas, hamburgerů, ryb a také zeleniny. Jestliže chcete dopřát sobě i svým blízkým pohodlí uprostřed přírody, pak si pořiďte zahradní altán.

Kvalitní ochrana auta díky garážovému stání

Máte pocit, že zima je definitivně pryč? To vás předpověď počasí na příští dny musela zklamat. Můžeme očekávat silné sněžení po celé České republice. Především v těchto dnech vám vaše auto bude vděčné za kvalitní kryté parkovací stání.

Hliníkové zastřešení terasy - luxusní kout pro odpočinek

Zařiďte si na své zahradě luxusní místo pro odpočinek po namáhavém dni v práci. Uvidíte, že je skvělé přijít domů a načerpat energii na své zahradě. Pořiďte si hliníkové zastřešení terasy.

Hliníkové zahradní altány zkrášlí vaši zahradu

Toužíte po zahradní pergole, ale nemůžete si jí dovolit, protože do svého domu nemůžete nechat nic ukotvit? Naše společnost Alcentrum pro vás má řešení v podobě zahradního altánu z hliníkových profilů.

Novinka v nabídce Alcentrum s.r.o. - hliníkové ploty

Máte na své zahradě hliníkovou pergolu nebo zahradní altán z hliníkových profilů a chcete si své bydlení zvelebit novým plotem? Pak vás zajisté nadchne naše novinka v podobě hliníkových plotů.

Připravte se na jarní dny a objednejte si zastřešení terasy

Těšíte se na jaro a posezení na zahradě na terase u šálku dobré kávy či čaje? Víte ale, že jarní dny jsou nevyspitatelné a počasí se může změnit z minuty na minutu? Dopřejte sobě i své rodině možnost užívat si jara za každého počasí, a to díky hliníkovému zastřešení terasy.

Hliníkový přístřešek nad dveře

Přístřešky nad dveře vám vyřeší hledání klíčů před vchodem nebo vynášení nákupu z auta na silném dešti. Nešlapejte si bláto domů, mějte možnost nechat si boty přede dveřmi, i když prší. Hliníkové přístřešky nad dveře jsou skvělou volbou.

V zimní zahradě se daří rostlinám a získáte další obytný prostor

Zimní zahrady se v poslední letech stávají stále více oblíbenou součástí domů také v našich zeměpisných podmínkách. Patříte-li k lidem, kteří si chtějí užít slunečních paprsků, i když je venku ještě zima, pak je právě zimní zahrada tou správnou volbou pro vás.

NAPIŠTE NÁM!
2000 znaků zbývá
Přidat soubory
NAKUPUJTE OD VÝROBCE!

VLASTNÍ VÝROBA CERTIFIKOVANÝCH SYSTÉMŮ – CERTIFIKACE ISO 9001:2009

Jsme držiteli certifikátu ISO 9001:2009.

Více info »