facebook ALcentrum google plus alcentrum twitter alcentrum youtube alcentrum

ALcentrum s. r. o.

Adresa:
Veselí 35
535 01 Přelouč

Mobil: +420 739 292 921
nebo +420 732 607 221
E-mail:
Bankovní účet: 6750762001/5500
IČO: 28826361
DIČ: CZ28826361
Jsme zapsáni v OR u Kr. soudu
v Hradci Králové oddíl C, vložka 29922

Navštivte nás!
Po telefonické domluvě možná prohlídka našich výrobků.

Ukázkové pergoly:
VESELÍ:
volejte: 739 292 921
nebo 732 607 221

VLASTNÍ VÝROBA CERTIFIKOVANÝCH SYSTÉMŮ

CERTIFIKACE ISO 9001:2009

Aktuality z ALcentrum

Hliníkové profily - nadčasové řešení pro oplocení i zastřešení terasy

Stavíte dům snů a chcete, aby bylo vše dokonale sladěné a přitom jste nemuseli investovat spoustu času, peněz a energie do údržby? Nebo jen zvelebujete svůj stávající dům a pozemek kolem něho? Co takhle mít sladěné zahradní posezení včetně oplocení vašeho pozemku?

Zahradní altán využijete již na jaře

Je vám zima a již se těšíte na jaro? Představte si, první jarní paprsky, které svítí okolo vás a jak relaxujete na své zahradě pod stříškou altánu. Zahradních přístřešků je celá řada.

Skvělý vánoční dárek pro rodinu? Nechte si zhotovit hliníkový přístřešek.

Vánoce - pro většinu z nás nejočekávanější svátky v roce už ťukají na dveře. Je na čase začít vymýšlet a pořizovat dárky pod stromeček.

Váš pozemek můžete oplotit hliníkovými zástěnami

Soukromí je pro každého z nás velmi důležité, a tak i oplocení pozemku řešíme důkladně a s rozvahou. Skvělým řešením pro oplocení pozemku jsou plotové zástěny a ploty z hliníkových profilů.

Zahradní altány - nechte si zhotovit grafický návrh a plaťte až po realizaci

Máte rodinný dům, chybí vám ale na zahradě zakryté místo, kam se můžete schovat před nepříznivým počasím? Nechcete nebo nemůžete kotvit přímo k domu nějakou zahradní pergolu? Zvolte pak samonosný zahradní altán.

Buďte připraveni na jaro - zahradní altán lze postavit i v zimě

Arktická zima ukazuje své kouzlo i krutost a mnoho z nás si již přeje teplo, slunce a místo, kde bychom mohli nabrat sílu do dalších dní. Takovým místem je pro mnoho našich klientů také zahradní altán. Ten si můžete pořídit již nyní, protože jeho stavba nevyžaduje teplo a je možné jej postavit na vaší zahradě také v zimě.

Hliníkový přístřešek jako zastřešení pro automobil

Kvalitní a velmi odolné zastřešení pro váš automobil nabízí naše společnost Alcentrum.

Zahradní altán od Ježíška

Dostali jste od Ježíška peníze a nevíte co si za ně pořídit? Pokud máte na své zahradě volný prostor, který chcete využít k relaxaci a odpočinku, za kteréhokoliv počasí, pořiďte si zahradní altán z hliníkových profilů.

Hliníkové ploty - bezúdržbové oplocení

Každý majitel ocení, když jeho majetek vyžaduje minimální náklady na údržbu. Nejde jen o náklady, ale také o čas. Ne jinak tomu je i u oplocení pozemku. Proto pokud vybíráte nový plot, vsaďte na dřevoplastové ploty nebo ploty hliníkové.

Dárkové poukazy na hliníkové přístřešky

Dárkové poukazy jsou v posledních několika letech velmi oblíbenou variantou vánočního dárku. Také společnost ALcentrum s.r.o. připravila pro své zákazníky dárkové poukazy na hliníkové přístřešky k různému použití.

Zahradní altán z hliníku využijete i na podzim

Líbí se vám zahradní pergoly, nemáte ale možnost kotvit do svého domu jakýkoliv přístřešek? Chcete na svou zahradu přístřešek, nechcete ale narušovat jakkoliv plášť vašeho domu? Řešení je jednoduché, nechte si zhotovit zahradní altán.

NAPIŠTE NÁM!
2000 znaků zbývá
Přidat soubory
NAKUPUJTE OD VÝROBCE!

VLASTNÍ VÝROBA CERTIFIKOVANÝCH SYSTÉMŮ – CERTIFIKACE ISO 9001:2009

Jsme držiteli certifikátu ISO 9001:2009.

Více info »