facebook ALcentrum google plus alcentrum twitter alcentrum youtube alcentrum

ALcentrum s. r. o.

Adresa:
Veselí 35
535 01 Přelouč

Mobil: +420 739 292 921
nebo +420 732 607 221
E-mail:
Bankovní účet: 6750762001/5500
IČO: 28826361
DIČ: CZ28826361
Jsme zapsáni v OR u Kr. soudu
v Hradci Králové oddíl C, vložka 29922

Navštivte nás!
Po telefonické domluvě možná prohlídka našich výrobků.

Ukázkové pergoly:
VESELÍ:
volejte: 739 292 921
nebo 732 607 221

VLASTNÍ VÝROBA CERTIFIKOVANÝCH SYSTÉMŮ

CERTIFIKACE ISO 9001:2009

Aktuality z ALcentrum

Hliníkový přístřešek na zakázku zhotoví firma Alcentrum

Zvelebte váš dům či terasu o prostor určený k relaxaci a posezení. Dopřejte svému autu kryté stání. Mějte krytý vstup do domu, ať vám neprší do chodby při vstupu. Ať už řešíte jakýkoliv přístřešek, řešení nabízí naše firma Alcentrum.

Hliníková veranda nebo pergola nevyžadující údržbu

Nechcete trávit svůj volný čas opravami a ošetřováním pergoly nebo vaší verandy? Ideální variantou jak ušetřit váš volný čas je pořídit si verandu a pergolu z hliníkových profilů.

Hliníkové přístřešky montujeme po celé České republice

Rádi byste zvelebili vaši zahradu přístřeškem, který budete moci využívat za každého počasí? Jste ale časově velmi vytíženi a nemáte dostatek časového prostoru vybírat materiál, firmu, hlídat složitou stavbu a všechno co kolem toho patří?

Hliníkový zahradní altán lze postavit v jakémkoliv ročním období

Milujete léto a posezení na zahradě a teď s příchodem podzimních a chladných dní trpíte? I když teplé sluneční paprsky jsou letos definitivně pryč, můžete si ale posezení na zahradě vychutnat po zastřešením, které vás ochrání před nepřízní počasí.

Hliníkové profily - skvělá volba pro zahradní zastřešení

Rozhodli jste se, že si na svou zahradu pořídíte hliníkový přístřešek, ale stále si nejste jisti pro jaký se rozhodnout? Společnost Alcentrum se specializuje na výrobu a prodej vlastních hliníkových konstrukcí již od roku 2008.

Nejlevnější řešení hliníkového zastřešení

Díky podzimnímu počasí, které vládne v plné síle, již nemůžeme využívat zahradu k naší spokojenosti. Ta tam je letos zahradní párty s přáteli nebo jen snídaně na čerstvém vzduchu.

Špatné počasí vás neodradí od venkovního posezení - hliníková pergola

Máte rádi dny, které můžete trávit jen venku? Co ale když začne pršet nebo se zkrátka změní počasí, které vás vyžene ze zahrady domů? Relaxace a venkovní posezení s přáteli nebo rodinou udělá přece dobře každému.

Plot na celý život

Stavíte dům a chcete ho mít oplocený dříve, než se do něj nastěhujete? Máte rodinný dům a zvažujete výměnu plotu? Jaký materiál zvolit pro plot, aby dlouho vydržel, splnil svůj účel oplocení a nemusel se každoročně opečovávat?

Kryté posezení nejen pro léto - hliníkové přístřešky

Milujete v teplých měsících posezení na vaší zahradě? Kazí vám ale posezení příliš velké teplo a slunce nebo nevlídné počasí? Užívejte si příjemného posezení na čerstvém vzduchu i v těchto případech.

Hliníkové zastřešení teras

I na konci léta chcete vytvořit místo, kde budete moci trávit příjemné slunečné dny babího léta společně s vaší rodinou a přáteli? K vaší terase jednoduše přistavíte hliníkovou pergolu a máte po starostech.

Samonosný hliníkový altán – letní kryté posezení

Dopřáváte si v létě rádi posezení na vaší zahradě, ale kazí vám ho příliš ostré sluníčko nebo nevlídné počasí? Užívejte si příjemného posezení na čerstvém vzduchu i v těchto případech již se nechte vyhnat ostrým sluncem nebo deštěm.

NAPIŠTE NÁM!
2000 znaků zbývá
Přidat soubory
NAKUPUJTE OD VÝROBCE!

VLASTNÍ VÝROBA CERTIFIKOVANÝCH SYSTÉMŮ – CERTIFIKACE ISO 9001:2009

Jsme držiteli certifikátu ISO 9001:2009.

Více info »