Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921 nebo 732 607 221

ALcentrum hliníkové zastřešení

facebook ALcentrum google plus alcentrum twitter alcentrum youtube alcentrum

ALcentrum s. r. o.

Adresa:
Veselí 35
535 01 Přelouč

Mobil: +420 739 292 921‬
nebo +420 732 607 221
E-mail:
Bankovní účet: 6750762001/5500
IČO: 28826361
DIČ: CZ28826361
Jsme zapsáni v OR u Kr. soudu
v Hradci Králové oddíl C, vložka 29922

Navštivte nás!
Po telefonické domluvě možná prohlídka našich výrobků.

Ukázkové pergoly:
VESELÍ:
volejte: 739 292 921‬
nebo 732 607 221

VLASTNÍ VÝROBA CERTIFIKOVANÝCH SYSTÉMŮ

CERTIFIKACE ISO 9001:2009

Potřebujete zastřešit terasu do jara?

Za pár týdnu roztaje sníh a začne asi nejkrásnější období v roce. Příroda se začne probouzet do své krásy, a tak začne žít i vaše zahrada, kde budete trávit více času než doma. Abyste si mohli užívat vaší zahrady, vytvořte si prostor, kde se můžete schovat před jarním deštíkem a přitom zůstat v prostředí zahrady.

Získali jsme certifikaci ISO 9001:2009

VLASTNÍ VÝROBA CERTIFIKOVANÝCH SYSTÉMŮ – CERTIFIKACE ISO 9001:2009

Vzhledem k neustále se zvyšujícím nárokům na systém managementu v organizacích byly mezinárodní standardizační organizací ISO zpracovány normy systému managementu kvality řady ISO 9000. S potěšením Vám oznamuje, že společnost ALcentrum, s. r. o. splnila náročné podmínky pro tuto certifikaci. Tento certifikát je zárukou, že svou práci děláme opravdu kvalitně a dodržujeme právní předpisy.

Hliníková pergola nebo zimní zahrada?

Původně rodinná společnost ALcentrum má bohaté zkušenosti s výrobou různých hliníkových konstrukcí, a to od hliníkových pergol a zahrad, až po zastřešení vchodu do vašeho domu. Na výběr máte hned ze tří produktových řešení, takže si vybere opravdu každý. Jak se tedy rozhodnout?

Novoroční předsevzetí do roku 2016: postavit si hliníkovou pergolu

Společnost ALcentrum s.r.o. je původně rodinná společnost založená v roce 2008, která využívá zahraničních zkušeností svého majitele a zaměřuje se na stavby z hliníkových profilů. Mimo hliníkových pergol k nim patří také hliníková garážová stání, hliníkové zimní zahrady, hliníkové samonosné altány a mnoho dalších.

Kvalitní hliníkové přístřešky od společnosti ALcentrum s.r.o.

Konstrukcí z hliníkových profilů nabízíme celou řadu. Každý přístřešek je vyroben z velmi kvalitních materiálů.
Samotná konstrukce je tvořena ze speciálních profilů vyrobených z trvanlivých hliníkových slitin. Její povrch je ošetřen práškovou vypalovanou barvou KOMAXIT, u které lze vybírat z mnoha barevných odstínů. Spojovací materiál je vyroben z nerezu a střecha je vyrobena z komůrkového polykarbonátu o tloušťce 16 mm.

Hliníková pergola versus dřevěná pergola

Je třeba se rozhodnout, z jakého materiálu si zahradní pergolu necháte vyrobit. Dřevo nebo hliník? Volba je jenom na Vás.
Jste-li kutil a nevadí Vám natírání, broušení a opečovávání dřeva, pak můžete zvolit pergolu ze dřeva. Dřevo je krásné a přírodní, ale má jen určitou životnost.

Hliníková pergola lze rozšířit na zimní zahradu

Alcentrum se na českém trhu pohybuje již od roku 2008 a zakládá si na vstřícném jednání a prozákaznickém přístupu. Celý firemní tým od prodejců až po realizátory projektu jsou především profesionálové, kteří svou práci berou vážně a odvádějí skvělou práci.

Hliníkové pergoly ECO nabízí svým majitelům všestranné využití

Přemýšlíte o pořízení pergoly, ale stále jste na vážkách? My vám povíme hned několik důvodů, proč je hliníková pergola nepostradatelná! Nejen, že v ní budete odpočívat po namáhevém dni, ale může být i praktická. Navíc vám nabízíme novou řadu hliníkových pergol ECO, které jsou díky své ceně dostupné opravdu pro každého! ECO stavebnice hliníkové pergoly pro každého!

Hliníkové pergoly ve více provedeních

Naši potencionální zákazníci od nás mohou očekávat konzultaci, zaměření a vypracování projektu zcela zdarma v místě, kde se bude stavba hliníkové pergoly realizovat.
Od zadání objednávky Vám hliníkovou konstrukci dodáme do 3 týdnů včetně profesionální montáže s pomocí inovativních technologií. Dopravu zdarma můžete očekávat v případě, že bude vaše objednávka hliníkové pergoly nad 50 000 korun.

Samonosné hliníkové altány

Díky častým dotazům našich zákazníků na vytvoření hliníkové pergoly bez kotvení v obvodovém zdivu jsme vyvinuli samonosnou konstrukci z hliníkových profilů, hliníkový altán
Tuto variantu přivítali především majitelé pasivních domů, u kterých není možné kotvení do obvodového zdiva. Proto jsou našimi nejčastějšími zákazníky právě majitelé pasivních domů.

Zimní zahrada zpříjemní zimní měsíce

Společnost ALcentrum s.r.o. se specializuje na výrobu, prodej a montáž hliníkových konstrukcí. Hliníkové zimní zahrady jsou nadstavbou k hliníkovým pergolám, které můžete lehce přestavět na zimní zahradu a naopak. V naší nabídce naleznete také přístřešky pro auta, hliníkové zastřešení bazénu a mnoho dalšího.

NAPIŠTE NÁM!
2000 znaků zbývá
Přidat soubory
NAKUPUJTE OD VÝROBCE!

VLASTNÍ VÝROBA CERTIFIKOVANÝCH SYSTÉMŮ – CERTIFIKACE ISO 9001:2009

Jsme držiteli certifikátu ISO 9001:2009.

Více info »