Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921 nebo 732 607 221

ALcentrum hliníkové zastřešení

facebook ALcentrum google plus alcentrum twitter alcentrum youtube alcentrum

ALcentrum s. r. o.

Adresa:
Veselí 35
535 01 Přelouč

Mobil: +420 739 292 921‬
nebo +420 732 607 221
E-mail:
Bankovní účet: 6750762001/5500
IČO: 28826361
DIČ: CZ28826361
Jsme zapsáni v OR u Kr. soudu
v Hradci Králové oddíl C, vložka 29922

Navštivte nás!
Po telefonické domluvě možná prohlídka našich výrobků.

Ukázkové pergoly:
VESELÍ:
volejte: 739 292 921‬
nebo 732 607 221

VLASTNÍ VÝROBA CERTIFIKOVANÝCH SYSTÉMŮ

CERTIFIKACE ISO 9001:2009

Kvalitní hliníkové přístřešky od společnosti ALcentrum s.r.o.

Konstrukcí z hliníkových profilů nabízíme celou řadu. Každý přístřešek je vyroben z velmi kvalitních materiálů.
Samotná konstrukce je tvořena ze speciálních profilů vyrobených z trvanlivých hliníkových slitin. Její povrch je ošetřen práškovou vypalovanou barvou KOMAXIT, u které lze vybírat z mnoha barevných odstínů. Spojovací materiál je vyroben z nerezu a střecha je vyrobena z komůrkového polykarbonátu o tloušťce 16 mm.

Hliníková pergola lze rozšířit na zimní zahradu

Alcentrum se na českém trhu pohybuje již od roku 2008 a zakládá si na vstřícném jednání a prozákaznickém přístupu. Celý firemní tým od prodejců až po realizátory projektu jsou především profesionálové, kteří svou práci berou vážně a odvádějí skvělou práci.

Chraňte lak svého auta před UV zářením

Díky hliníkovému parkovacímu stání ochráníte nejen lak automobilu před slunečními paprsky, ale zabráníte i zbytečnému přehřívání na přímém slunci. Chraňte lak svého auta před UV zářením právě pod hliníkovým přístřeškem.

Hliníkové pergoly ve více provedeních

Naši potencionální zákazníci od nás mohou očekávat konzultaci, zaměření a vypracování projektu zcela zdarma v místě, kde se bude stavba hliníkové pergoly realizovat.
Od zadání objednávky Vám hliníkovou konstrukci dodáme do 3 týdnů včetně profesionální montáže s pomocí inovativních technologií. Dopravu zdarma můžete očekávat v případě, že bude vaše objednávka hliníkové pergoly nad 50 000 korun.

Postavte si o prázdninách hliníkové zastřešení terasy!

Hliníkové přístřešky od společnosti Alcentrum se staly velmi oblíbenými, že z nich vyrábí hliníkové pergoly, hliníkové zimní zahrady, zahradní altány, garážová stání, přístřešky nad dveře a další.
Výrobou, prodejem a montáží se naše společnost Alcentrum s.r.o. zabývá již od roku 2008 a své přístřešky stále zdokonalujeme. Jako výrobce hliníkových přístřešků se řadíme mezi jedničky nejen na českém trhu, ale už i na tom zahraničním. Své odběratele máme i v Německu. Naši zákazníci jsou pro nás na prvním místě, proto se snažíme vždy najít to nejvhodnější řešení a provedení zastřešení terasy.
Pokud jste se tedy rozhodli, že si o prázdninách pořídíte hliníkové zastřešení terasy, pak je ten nejvyšší čas!

Zimní zahrada zpříjemní zimní měsíce

Společnost ALcentrum s.r.o. se specializuje na výrobu, prodej a montáž hliníkových konstrukcí. Hliníkové zimní zahrady jsou nadstavbou k hliníkovým pergolám, které můžete lehce přestavět na zimní zahradu a naopak. V naší nabídce naleznete také přístřešky pro auta, hliníkové zastřešení bazénu a mnoho dalšího.

Letní sezóna pod zahradní pergolou začíná

Hliníková pergola Vám poslouží i jako bezvadná ochrana pro zastřešení terasy, zvláště pak pokud máte terasu z choulostivého materiálu.

Hliníková zimní zahrada bez nutnosti údržby

Hliníková zimní zahrada nabízí spoustu možností, jak jí využít. Další bezesporu velkou výhodou hliníkové zimní zahrady je, že nevyžaduje příliš velkou a pravidelnou údržbu. Dopřejte si luxus a nechte si zhotovit zimní zahradu z hliníkových profilů.

Užívejte si grilování pod hliníkovou pergolou za každého počasí

Alcentrum s.r.o.

Společnost Alcentrum s.r.o. má v oblasti výroby hliníkových konstrukcí velice dobré výsledky. Zabývá se výrobou hliníkových konstrukcí a jejich distribucí již od roku 2008. Svoje výrobky dodává přesně a ve velice krátkých termínech dle přání a požadavků zákazníků od projektů až po realizaci. Vždy se pro každého zákazníka snaží najít to nejlepší řešení, aby dostal kvalitní výrobek za přijatelnou cenu.

Zahradní altány z hliníku jsou stále populárnější

Společnost ALcentrum s.r.o. vytvořila pro své zákazníky hliníkovou pergolu, kterou nemusí nijak kotvit do obvodového zdiva. Toto řešení je také vhodné pro pasivní domy, kde není možné kotvit do obvodového pláště domu.

Hliníkové zimní zahrady s grafickým návrhem zdarma

S hliníkovou zimní zahradou vytvoříte:

  • prostor pro odpočinek a relaxaci v letních i zimních měsících
  • moderní doplněk vašeho domu, který spojí dům se zahradou
  • ideální místo pro pěstování exotických rostlin a přezimování květin
  • možnost zastřešení bazénu

NAPIŠTE NÁM!
2000 znaků zbývá
Přidat soubory
NAKUPUJTE OD VÝROBCE!

VLASTNÍ VÝROBA CERTIFIKOVANÝCH SYSTÉMŮ – CERTIFIKACE ISO 9001:2009

Jsme držiteli certifikátu ISO 9001:2009.

Více info »