Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921 nebo 732 607 221

ALcentrum hliníkové zastřešení

facebook ALcentrum google plus alcentrum twitter alcentrum youtube alcentrum

ALcentrum s. r. o.

Adresa:
Veselí 35
535 01 Přelouč

Mobil: +420 739 292 921‬
nebo +420 732 607 221
E-mail:
Bankovní účet: 6750762001/5500
IČO: 28826361
DIČ: CZ28826361
Jsme zapsáni v OR u Kr. soudu
v Hradci Králové oddíl C, vložka 29922

Navštivte nás!
Po telefonické domluvě možná prohlídka našich výrobků.

Ukázkové pergoly:
VESELÍ:
volejte: 739 292 921‬
nebo 732 607 221

VLASTNÍ VÝROBA CERTIFIKOVANÝCH SYSTÉMŮ

CERTIFIKACE ISO 9001:2009

Hliníková zimní zahrada bez nutnosti údržby

Hliníková zimní zahrada nabízí spoustu možností, jak jí využít. Další bezesporu velkou výhodou hliníkové zimní zahrady je, že nevyžaduje příliš velkou a pravidelnou údržbu. Dopřejte si luxus a nechte si zhotovit zimní zahradu z hliníkových profilů.

Zahradní altány z hliníku jsou stále populárnější

Společnost ALcentrum s.r.o. vytvořila pro své zákazníky hliníkovou pergolu, kterou nemusí nijak kotvit do obvodového zdiva. Toto řešení je také vhodné pro pasivní domy, kde není možné kotvit do obvodového pláště domu.

Hliníkové zimní zahrady s grafickým návrhem zdarma

S hliníkovou zimní zahradou vytvoříte:

  • prostor pro odpočinek a relaxaci v letních i zimních měsících
  • moderní doplněk vašeho domu, který spojí dům se zahradou
  • ideální místo pro pěstování exotických rostlin a přezimování květin
  • možnost zastřešení bazénu

Chraňte lak svého auta před UV zářením

Díky hliníkovému parkovacímu stání ochráníte nejen lak automobilu před slunečními paprsky, ale zabráníte i zbytečnému přehřívání na přímém slunci. Chraňte lak svého auta před UV zářením právě pod hliníkovým přístřeškem.

Neplaťte za hliníkovou pergolu předem!

Doporučujeme, abyste za hliníkové pergoly neplatili předem, protože ne vždy může být finální realizace stoprocentní. Pokud zaplatíte předem, hůře pak z konkrétní společnosti získáte nápravu chyb, které mohou vzniknout jak ve výrobě, tak i při montáži.

Postavte si o prázdninách hliníkové zastřešení terasy!

Hliníkové přístřešky od společnosti Alcentrum se staly velmi oblíbenými, že z nich vyrábí hliníkové pergoly, hliníkové zimní zahrady, zahradní altány, garážová stání, přístřešky nad dveře a další.
Výrobou, prodejem a montáží se naše společnost Alcentrum s.r.o. zabývá již od roku 2008 a své přístřešky stále zdokonalujeme. Jako výrobce hliníkových přístřešků se řadíme mezi jedničky nejen na českém trhu, ale už i na tom zahraničním. Své odběratele máme i v Německu. Naši zákazníci jsou pro nás na prvním místě, proto se snažíme vždy najít to nejvhodnější řešení a provedení zastřešení terasy.
Pokud jste se tedy rozhodli, že si o prázdninách pořídíte hliníkové zastřešení terasy, pak je ten nejvyšší čas!

Přístřešek pro auto z hliníku

Hliníkové garážové stání od společnosti Alcentrum s.r.o. je perfektní řešení pro ty, kteří nechtějí ke svému domu stavět klasickou garáž, avšak chtějí zastřešení pro svůj automobil.
Díky garážovému stání z hliníku získáte krytí pro auto před nepřízní počasí, jako je déšť, sníh a ostré sluneční paprsky. Přístřešek pro auto ale můžete využít i jinak, a to pro využití volného času nebo posezení s přáteli.

Letní sezóna pod zahradní pergolou začíná

Hliníková pergola Vám poslouží i jako bezvadná ochrana pro zastřešení terasy, zvláště pak pokud máte terasu z choulostivého materiálu.

Postavte si do léta nové zastřešení terasy!

Péči tedy věnujte nejen zahrádce, ale i vaší terase a to především, máte-li ji z choulostivého materiálu, jako je klasické i exotické dřevo.

Chcete aby vám terasa vydržela, co nejdéle? Máme pro vás jednoduché řešení, pořiďte jí ještě do letošního léta nový kabát v podobě zastřešení terasy. Vaše zahrada získá novou vizáž a domu dodáte luxusní vzhled.

Užívejte si grilování pod hliníkovou pergolou za každého počasí

Alcentrum s.r.o.

Společnost Alcentrum s.r.o. má v oblasti výroby hliníkových konstrukcí velice dobré výsledky. Zabývá se výrobou hliníkových konstrukcí a jejich distribucí již od roku 2008. Svoje výrobky dodává přesně a ve velice krátkých termínech dle přání a požadavků zákazníků od projektů až po realizaci. Vždy se pro každého zákazníka snaží najít to nejlepší řešení, aby dostal kvalitní výrobek za přijatelnou cenu.

Hliníková pergola bez platby předem

Blížící se léto Vám nedá spát, protože chcete svou zahradu obohatit o hliníkovou pergolu? Pak se s důvěrou obraťte na naši společnost Alcentrum!
Rádi Vám pomůžeme se samotným návrhem hliníkové pergoly, který Vám vypracujeme zcela zdarma. Poradíme, jaké provedení hliníkové pergoly si vybrat a nakonec zrealizujeme celý projekt až do samotného konce. Platbu za výrobu a montáž hliníkové pergoly provedete až po převzetí hotové stavby.

NAPIŠTE NÁM!
2000 znaků zbývá
Přidat soubory
NAKUPUJTE OD VÝROBCE!

VLASTNÍ VÝROBA CERTIFIKOVANÝCH SYSTÉMŮ – CERTIFIKACE ISO 9001:2009

Jsme držiteli certifikátu ISO 9001:2009.

Více info »