facebook ALcentrum google plus alcentrum twitter alcentrum youtube alcentrum

ALcentrum s. r. o.

Adresa:
Veselí 35
535 01 Přelouč

Mobil: +420 739 292 921
nebo +420 732 607 221
E-mail:
Bankovní účet: 6750762001/5500
IČO: 28826361
DIČ: CZ28826361
Jsme zapsáni v OR u Kr. soudu
v Hradci Králové oddíl C, vložka 29922

Navštivte nás!
Po telefonické domluvě možná prohlídka našich výrobků.

Ukázkové pergoly:
VESELÍ:
volejte: 739 292 921
nebo 732 607 221

VLASTNÍ VÝROBA CERTIFIKOVANÝCH SYSTÉMŮ

CERTIFIKACE ISO 9001:2009

Aktuality z ALcentrum

Moderní otevřené přístřešky

Nemáte na svém pozemku u domu dostatek prostoru, a přesto si chcete svůj vůz chránit? Garáž je pro tuto realizaci prostorově i stavebně náročná. Ideální volbou jsou přístřešky z hliníkových profilů.

Hliníkové přístřešky - kvalitní zastřešení

Snem mnoha lidí se zahradou nebo terasou je hliníkové zastřešení. Hliníkové profily jdou do popředí, ve srovnáním s dřevem mají výhody, kterým dřevo nemůže konkurovat.

Hliníkové profily - nadčasové řešení pro oplocení i zastřešení terasy

Stavíte dům snů a chcete, aby bylo vše dokonale sladěné a přitom jste nemuseli investovat spoustu času, peněz a energie do údržby? Nebo jen zvelebujete svůj stávající dům a pozemek kolem něho? Co takhle mít sladěné zahradní posezení včetně oplocení vašeho pozemku?

Na vzdušné garážové stání nepotřebujete stavební povolení

Ochrana vašeho auta je důležitá, chcete-li ho ochránit před povětrnostními vlivy a prodloužit tak jeho životnost. Sami uznejte, že déšť, silné sluneční záření, sníh nebo kroupy nesvědčí ničemu, a tak je to i v případě auta.

Zahradní altán využijete již na jaře

Je vám zima a již se těšíte na jaro? Představte si, první jarní paprsky, které svítí okolo vás a jak relaxujete na své zahradě pod stříškou altánu. Zahradních přístřešků je celá řada.

Montované hliníkové přístřešky

Chystáte obohatit svou zahradu nebo domov o jeden z mnoha montovaných hliníkových přístřešků a rozhodujete se, jakého zvolit výrobce? Pak již nehledejte, společnost ALcentrum s.r.o. je český výrobce kvalitních hliníkových přístřešků pro různá využití.

Váš pozemek můžete oplotit hliníkovými zástěnami

Soukromí je pro každého z nás velmi důležité, a tak i oplocení pozemku řešíme důkladně a s rozvahou. Skvělým řešením pro oplocení pozemku jsou plotové zástěny a ploty z hliníkových profilů.

Plot z hliníkových dílců

Stavíte si dům snů a vybíráte k němu plot? Nebo plánujete rekonstrukci svého dosavadního plotu a chcete vybrat něco jiného než dřevěné šprucle? Vsaďte na bezúdržbové plotové dílce z hliníku.

Buďte připraveni na jaro - zahradní altán lze postavit i v zimě

Arktická zima ukazuje své kouzlo i krutost a mnoho z nás si již přeje teplo, slunce a místo, kde bychom mohli nabrat sílu do dalších dní. Takovým místem je pro mnoho našich klientů také zahradní altán. Ten si můžete pořídit již nyní, protože jeho stavba nevyžaduje teplo a je možné jej postavit na vaší zahradě také v zimě.

Zahradní altány na zakázku

Jarní posezení na zahradě vám může zkazit nějaký ten jarní deštík. Zima byla letos velmi dlouhá, ale jaro klepe už na dveře, proto je na čase myslet na zahradní sezení.
Aby vás nepřekvapilo špatné počasí, vyřešte to jednou pro vždy a pořiďte si na zahradu přístřešek.

Zahradní altán od Ježíška

Dostali jste od Ježíška peníze a nevíte co si za ně pořídit? Pokud máte na své zahradě volný prostor, který chcete využít k relaxaci a odpočinku, za kteréhokoliv počasí, pořiďte si zahradní altán z hliníkových profilů.

NAPIŠTE NÁM!
2000 znaků zbývá
Přidat soubory
NAKUPUJTE OD VÝROBCE!

VLASTNÍ VÝROBA CERTIFIKOVANÝCH SYSTÉMŮ – CERTIFIKACE ISO 9001:2009

Jsme držiteli certifikátu ISO 9001:2009.

Více info »