O NÁS

ALcentrum - Hliníkové pergoly pro váš dům

Firma Alcentrum s.r.o. vznikla roku 2011 jako firma rodinná, v níž se parta kamarádů a rodinných příslušníků rozhodla zúročit bohaté zkušenosti z oblasti výroby kovových konstrukcí.

V současné době je společnost významným hráčem na trhu mezi výrobci hliníkových pergol a zimních zahrad pro sezonní využití. Zajišťujeme dodávky pro koncové zákazníky včetně montáže a zaměření. Rovněž dodáváme výrobky formou velkoobchodní spolupráce pro naše partnery v ČR i v zahraničí.

Na prvním místě je pro nás vstřícné jednání, kvalita a spolehlivost. Jedná se o pojmy, jenž by měly být pro každou firmu samozřejmostí a ani my tedy nechceme jít jinou cestou.

Vždy se snažíme individuálně poradit každému koncovému zákazníkovi na základě získaných zkušeností z oboru a šetřit tak jeho finanční prostředky. Uvědomujeme si, že investice do našich produktů není malá, a proto hledáme optimální řešení pro každého.

Praxe nás již naučila, že není možné vyhovět každému požadavku a nápadu zákazníka, ale vždy se snažíme najít rozumný kompromis v rámci konstrukčních možností našich prvků.

Zároveň se snažíme o to, aby naše produkty dokázaly oslovit široký okruh zákazníků svou příznivou cenou v rámci možností s ohledem na ceny vstupních materiálů.

 

Za Alcentrum s.r.o.

Jan Kutílek, jednatel společnosti

 
Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy