Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921 nebo 732 607 221

ALcentrum hliníkové zastřešení

facebook ALcentrum google plus alcentrum twitter alcentrum youtube alcentrum

hliníkové přístřešky ECO hliníkové přístřešky PROFI hlinikove pergoly deluxe zamena
zastřešení terasy

ALcentrum s.r.o.
Veselí 35
535 01 Přelouč
Tel.: 739 292 921‬

ALcentrum - hliníkové pergoly, zimní zahrady a jiné zastřešení

Hledáte řešení pro zastřešení terasy nebo přístřešek pro auto, o který se nebudete muset starat? Pak si jistě vyberete z našeho sortimentu zastřešení z hliníkových profilů. Nabízíme kvalitní hliníkové přístřešky včetně montáže po celé České republice pro různé účely. Na námi montované zastřešení poskytujeme DOPRAVU ZDARMA. Nabízíme výběr ze 3 produktových řad hliníkového zastřešení a více než 200 odstínů! Rádi Vám poradíme na telefonním čísle 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Hliníkové pergoly a garážová stání již od 20 385 Kč

U nás si vybere každý. Chcete-li ušetřit a přitom mít kvalitní bezúdržbové zastřešení, vyberte si přístřešek z řady ECO. Nároční zákazníci, kteří si potrpí na design si jistě oblíbí zastřešení teras z řady DELUXE, a ti, kteří dávají přednost zlaté střední cestě, si mohou vybrat pergolu z řady PROFI.

Novinky z oblasti hliníkového zastřešení

Co zvelebí vaší zahrádku i dům? Tím pravým dárkem pod stromečkem bude dárkový poukaz na hliníkovou pergolu od společnosti ALcentrum, s.r.o..

Hliníkovou pergolu můžete postavit v kterémkoliv počasí. Váš prostor se rozšíří a vy získáte nové místo pro posezení s přáteli a trávení času s rodinou. Výhodou hliníkových pergol je především jejich dlouhá životnost, ale mají i jiné výhody:

  • Originalita

Váš dům i zahradu naše hliníkové pergoly perfektně doladí a dovedou k dokonalosti. Celý váš objekt získá na jedinečnosti.

  • Ochrana

Cokoliv si schováte na vaší terasu, ať už se jedná o zahradní nábytek nebo stolní fotbálek, ochrání vám to hliníková pergola. Stejně tak i terasu, sestavenou z kvalitního dřeva, které nesmí zmoknout.

  • Moderní design

Naše hliníkové pergoly se budou hodit jak ke klasickým stavbám, tak k modernímu domu. Mají dokonalé zpracování a jsou sestavené z kvalitních hliníkových slitin.

Tři typy hliníkových pergol

  • Hliníková pergola ECO

Jedná se o naši oblíbenou pergolu, je cenově nejdostupnější. Nabízíme ji v barvě sněhově bíla, takže se vám bude hodit k plastovým oknům a dveřím.

  • Hliníková pergola PROFI

Pokud patříte k zákazníkům, kteří hledají kvalitní pergolu za rozumnou cenu, tak je právě pro vás ideální pergola PROFI. Vybrat si můžete z 20 různých rozměrů, můžete si navíc sami zvolit barevné provedení.

  • Hliníková pergola DELUXE

Pro ty z vás, kteří se rádi obklopujete luxusem je právě hliníková pergola DELUXE. K výrobě používáme kvalitní bezpečnostní sklo s UV ochranou. A také komůrkový polykarbonát o tloušťce 16 mm v mléčném, čirém nebo barevném provedení. Střešní lišty si můžete vybrat v barvě pergoly.

Překvapte svou rodinu originálním dárkem

Kupte dárkový poukaz – hliníková pergola a vyberte si společně hliníkovou pergolu, která bude vyhovovat celé vaší rodině. Pod stromečkem už můžete vybírat finální podobu vaší hliníkové pergoly. Pro dárkový poukaz nás stačí kontaktovat.

Kontaktní formulář

Přidat soubory
2000 znaků zbývá
NAPIŠTE NÁM!
2000 znaků zbývá
Přidat soubory
NAKUPUJTE OD VÝROBCE!

VLASTNÍ VÝROBA CERTIFIKOVANÝCH SYSTÉMŮ – CERTIFIKACE ISO 9001:2009

Jsme držiteli certifikátu ISO 9001:2009.

Více info »