facebook ALcentrum google plus alcentrum twitter alcentrum youtube alcentrum

ALcentrum s. r. o.

Adresa:
Veselí 35
535 01 Přelouč

Mobil: +420 739 292 921
nebo +420 732 607 221
E-mail:
Bankovní účet: 6750762001/5500
IČO: 28826361
DIČ: CZ28826361
Jsme zapsáni v OR u Kr. soudu
v Hradci Králové oddíl C, vložka 29922

Navštivte nás!
Po telefonické domluvě možná prohlídka našich výrobků.

Ukázkové pergoly:
VESELÍ:
volejte: 739 292 921
nebo 732 607 221

VLASTNÍ VÝROBA CERTIFIKOVANÝCH SYSTÉMŮ

CERTIFIKACE ISO 9001:2009

Dárkový poukaz na všechny přístřešky

Vaši blízcí budou překvapeni, protože je to opravdu originální dárek. Hliníkový přístřešek dokáže zvelebit vaší zahradu i dům. Potěšte nejen sebe, ale celou rodinu novou pergolou či zimní zahradou z hliníku. Společnost ALcentrum, s.r.o. je vám k dispozici a vyrobí pro vás kvalitní hliníkové konstrukce z odolných hliníkových slitin.

V naší nabídce naleznete tyto typy hliníkových přístřešků

    • Hliníková pergola

Přejete-li si ochránit vaši terasu od vlivů počasí? Je právě pro vás ideální hliníková pergola. Vybrat si můžete ze 3 typů hliníkových pergol. Varianta ECO je naší nejlevnější pergolou, dále varianta PROFI, nabízí vyvážený poměr mezi kvalitou a cenou produktu a varianta DELUXE je naší vlajkovou lodí, vyrobená z nejkvalitnějších materiálů.

    • Hliníková garážová stání

Nejen v zimních měsících si zaslouží ochranu i váš vůz. Můžete mu pořídit parkovací stání z hliníku. Vašemu autu se prodlouží životnost tím, že na něj nebude pršet kyselý déšť, nebude na něj svítit v létě prudké slunce, ani padat kroupy. Oproti klasické zděné garáži nemusíte pořizovat nákladná garážová vrata nebo stavět základy.

    • Hliníkové zimní zahrady

I v chladných měsících můžete být v blízkosti své zahrady. V naší zimní zahradě můžete uschovat exotické rostliny, které by venku nepřezimovali. Můžete si vybrat ze dvou typů zimních zahrad, buď sezónní, která slouží pouze v teplejších měsících od jara do podzimu, nebo celoroční zimní zahradu, kterou můžete využívat i v mrazivých měsících.

    • Přístřešek nad dveře

Už nemusíte moknout před vchodem, když hledáte klíče od domu. Ochrání vás hliníkový přístřešek nad dveře. Váš vchod najednou vynikne a dostane nový rozměr.

    • Zahradní altány

Zahradní altány nemusíte kotvit do obvodového pláště domu, jsou oblíbené především u pasivních domů. Zahradní altán můžete využít nejen jako pergolu, ale také jako parkovací stání.

Vyberte si pod stromeček svůj hliníkový přístřešek

Na výběr toho máte mnoho, stačí si jen vybrat. Pokud si nevíte rady, můžete nás kontaktovat rádi vám pomůžeme s výběrem. Zodpovíme veškeré vaše dotazy, protože prioritní je pro nás spokojený zákazník.

NAPIŠTE NÁM!
2000 znaků zbývá
Přidat soubory
NAKUPUJTE OD VÝROBCE!

VLASTNÍ VÝROBA CERTIFIKOVANÝCH SYSTÉMŮ – CERTIFIKACE ISO 9001:2009

Jsme držiteli certifikátu ISO 9001:2009.

Více info »