facebook ALcentrum google plus alcentrum twitter alcentrum youtube alcentrum

hliníkové přístřešky ECO hliníkové přístřešky PROFI hlinikove pergoly deluxe zamena
zastřešení terasy

ALcentrum s.r.o.
Veselí 35
535 01 Přelouč
Tel.: 739 292 921‬

ALcentrum - hliníkové pergoly, zimní zahrady a jiné zastřešení

Hledáte řešení pro zastřešení terasy nebo přístřešek pro auto, o který se nebudete muset starat? Pak si jistě vyberete z našeho sortimentu zastřešení z hliníkových profilů. Nabízíme kvalitní hliníkové přístřešky včetně montáže po celé České republice pro různé účely. Na námi montované zastřešení poskytujeme DOPRAVU ZDARMA. Nabízíme výběr ze 3 produktových řad hliníkového zastřešení a více než 200 odstínů! Rádi Vám poradíme na telefonním čísle 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Hliníkové pergoly a garážová stání již od 20 385 Kč

U nás si vybere každý. Chcete-li ušetřit a přitom mít kvalitní bezúdržbové zastřešení, vyberte si přístřešek z řady ECO. Nároční zákazníci, kteří si potrpí na design si jistě oblíbí zastřešení teras z řady DELUXE, a ti, kteří dávají přednost zlaté střední cestě, si mohou vybrat pergolu z řady PROFI.

Novinky z oblasti hliníkového zastřešení

Garáž sestavená z hliníkových profilů vám poskytne spoustu výhod, především ušetříte finance, protože si nemusíte pořizovat garážová vrata, která jsou velmi nákladná. Nemusíte shánět stavební povolení nebo stavět betonové základy, jako tomu je u klasické garáže. I přesto bude váš vůz dokonale chráněn před nepřízní počasí.

Další výhody garážového hliníkového stání

 • Přijedeme přímo k vám a projekt si sami zaměříme a začneme s realizací
 • Standartní rozměry držíme skladem, proto své parkovací stání můžete mít již do 3 týdnů od objednání
 • Pokud si nevyberete z naší stálé nabídky, můžeme pro vás vyrobit rozměr na míru, abyste byly spokojeni.
 • Barevná škála parkovacího stání je opravdu rozsáhlá, vybírat můžete z barevné stupnice vzorníku RAL
 • Garáž z hliníku vám přijede smontovat náš profesionální tým
 • Díky speciálně upravenému povrchu, mají hliníkové profily velmi dlouhou životnost a vydrží vám po několik generací.
 • Garážové stání nemusíte ošetřovat barvami, ani žádným lakem. Pokud se vám zdá zašpiněné, postačí ho pouze otřít vodou.

Produktové řady hliníkového garážového stání

  • Garážové stání ECO

Jedná se o naši cenově nejdostupnější variantu hliníkového parkovacího stání. Vybrat si můžete z 15 různých rozměrů v barvách sněhově bílá a antracit hladký. Určitě se varianta ECO bude hodit ke každé stavbě, především svou jednoduchou a universální konstrukcí.

  • Garážové stání PROFI

PROFI garážové stání je vyrobeno z kvalitních materiálů, ale přesto stále cenově dostupné pro širokou veřejnost. Zákazník si může vybrat z 20 rozměrů v barvách na přání. Barva parkovacího stání bude ladit s barvou vašich oken a dveří.

  • Garážové stání DELUXE

Naší nejexkluzivnější řadou je garážové stání DELUXE, u kterého si můžete vybrat jak rozměr, tak barvu, která vám bude ladit se střešními lištami v barvě konstrukce. Varianta DELUXE je vyrobena z nejkvalitnějších a nejluxusnějších materiálů. Dodáváme ji společně s bezpečnostním sklem.

Zaujala vás nabídka garážového stání?

Neváhejte nás kontaktovat, rádi vám zodpovíme veškeré vaše dotazy. Poradíme vám, jaký konkrétní typ hliníkového stání vybrat, aby perfektně doladil váš stávající objekt.

Kontaktní formulář

Přidat soubory
2000 znaků zbývá
NAPIŠTE NÁM!
2000 znaků zbývá
Přidat soubory
NAKUPUJTE OD VÝROBCE!

VLASTNÍ VÝROBA CERTIFIKOVANÝCH SYSTÉMŮ – CERTIFIKACE ISO 9001:2009

Jsme držiteli certifikátu ISO 9001:2009.

Více info »