Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921 nebo 732 607 221

ALcentrum hliníkové zastřešení

facebook ALcentrum google plus alcentrum twitter alcentrum youtube alcentrum

hliníkové přístřešky ECO hliníkové přístřešky PROFI hlinikove pergoly deluxe zamena
zastřešení terasy

ALcentrum s.r.o.
Veselí 35
535 01 Přelouč
Tel.: 739 292 921‬

ALcentrum - hliníkové pergoly, zimní zahrady a jiné zastřešení

Hledáte řešení pro zastřešení terasy nebo přístřešek pro auto, o který se nebudete muset starat? Pak si jistě vyberete z našeho sortimentu zastřešení z hliníkových profilů. Nabízíme kvalitní hliníkové přístřešky včetně montáže po celé České republice pro různé účely. Na námi montované zastřešení poskytujeme DOPRAVU ZDARMA. Nabízíme výběr ze 3 produktových řad hliníkového zastřešení a více než 200 odstínů! Rádi Vám poradíme na telefonním čísle 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Hliníkové pergoly a garážová stání již od 20 385 Kč

U nás si vybere každý. Chcete-li ušetřit a přitom mít kvalitní bezúdržbové zastřešení, vyberte si přístřešek z řady ECO. Nároční zákazníci, kteří si potrpí na design si jistě oblíbí zastřešení teras z řady DELUXE, a ti, kteří dávají přednost zlaté střední cestě, si mohou vybrat pergolu z řady PROFI.

Novinky z oblasti hliníkového zastřešení

Nabízíme vám ideální řešení. Pořiďte vašemu automobilovému miláčku přístřešek z hliníku. Uvidíte kolik výhod má hliníková konstrukce.

Společnost ALcentrum, s.r.o. byla založena v roce 2008, od té doby nabíráme kvalitní zkušenosti v oblasti výroby hliníkových konstrukcí.

Záleží nám na přání každého zákazníka. Vaše objednávky vyřizujeme v co nejkratším možném čase. Jsme výrobcem a zároveň dodavatelem hliníkových konstrukcí, což je velká výhoda.

Výhody garážového stání

Na rozdíl od klasického dřevěného přístřešku má ten hliníkový hned několik výhod:

  • Bezúdržbovost
  • Hliníkové garážové stání není potřeba nijak ošetřovat nátěrem proti škůdcům. A pokud se vám zdá konstrukce znečištěná, stačí vzít vodu a saponát a hned je jako nová.

  • Dlouhá životnost
  • Hliníkové konstrukce vyrábíme z kvalitních materiálů, které nepodléhají povětrnostním podmínkám, jejich životnost je tedy mnohem delší než například u dřevěných přístřešků.

  • Praktické, elegantní i moderní řešení
  • Na výběr máte ze tří produktových řad, každá nabízí různé rozměry i různé barevné odstíny. Tak si vyberete podle svého přání a garážový přístřešek se bude hodit k vašemu domu.

  • Cenově dostupnější než garáž
  • Klasická garáž vyžaduje velký prostor u domu a nákladnou investicí jsou také garážová vrata. Proto je přístřešek z hliníku tou ideální variantou, pokud zrovna nedisponujete velkou finanční rezervou.

Další varianty hliníkových konstrukcí

Velmi oblíbené jsou u nás hliníkové pergoly, které nabízíme také ve třech řadách. Dále hliníkové zimní zahrady, kterou rozšíříte z hliníkové pergoly. Zahradní altány, ochrana nad dveře nebo hliníkové ploty. Na výběr toho máte opravdu mnoho.

Rozhodli jste se pro garážové hliníkové stání?

Zaujala vás naše nabídka, neváhejte nás tedy kontaktovat . Rádi vám zodpovíme na všechny případné dotazy.

Kontaktní formulář

Přidat soubory
2000 znaků zbývá
NAPIŠTE NÁM!
2000 znaků zbývá
Přidat soubory
NAKUPUJTE OD VÝROBCE!

VLASTNÍ VÝROBA CERTIFIKOVANÝCH SYSTÉMŮ – CERTIFIKACE ISO 9001:2009

Jsme držiteli certifikátu ISO 9001:2009.

Více info »