facebook ALcentrum google plus alcentrum twitter alcentrum youtube alcentrum

hliníkové přístřešky ECO hliníkové přístřešky PROFI hlinikove pergoly deluxe zamena
zastřešení terasy

ALcentrum s.r.o.
Veselí 35
535 01 Přelouč
Tel.: 739 292 921‬

ALcentrum - hliníkové pergoly, zimní zahrady a jiné zastřešení

Hledáte řešení pro zastřešení terasy nebo přístřešek pro auto, o který se nebudete muset starat? Pak si jistě vyberete z našeho sortimentu zastřešení z hliníkových profilů. Nabízíme kvalitní hliníkové přístřešky včetně montáže po celé České republice pro různé účely. Na námi montované zastřešení poskytujeme DOPRAVU ZDARMA. Nabízíme výběr ze 3 produktových řad hliníkového zastřešení a více než 200 odstínů! Rádi Vám poradíme na telefonním čísle 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Hliníkové pergoly a garážová stání již od 20 385 Kč

U nás si vybere každý. Chcete-li ušetřit a přitom mít kvalitní bezúdržbové zastřešení, vyberte si přístřešek z řady ECO. Nároční zákazníci, kteří si potrpí na design si jistě oblíbí zastřešení teras z řady DELUXE, a ti, kteří dávají přednost zlaté střední cestě, si mohou vybrat pergolu z řady PROFI.

Novinky z oblasti hliníkového zastřešení

Zastřešením získá vaše terasa perfektní ochranu před mrazem, deštěm či kroupami. Ani dřevo, ze kterého máte terasu sestavenou, nebude vybledlé od slunečních paprsků. Zastřešená terasa hned získá stylovější vzhled a její životnost se prodlouží, protože bude chráněna. Navíc pergolu si můžete nechat zastřešit jen z části a na druhé půlce nechat vzrůst například nějakou pnoucí rostlinu. Jaký materiál tedy zvolit, aby vám zastřešení dobře sloužilo, nejlépe, abyste se o něj nemuseli starat?
Tou správnou volbou je pro vás hliníková pergola od společnosti ALcentrum, s.r.o.

Společnost ALcentrum, s.r.o. se specializuje na výrobu hliníkových profilů, ze kterých se následně sestavují hliníkové konstrukce různého typu. Jde především o:

 • hliníkové pergoly
 • hliníková garážová stání
 • hliníkové zimní zahrady
 • hliníkové samonosné altány
 • hliníkové přístřešky nad dveře či hliníkové ploty

Potrpíme si na kvalitně odvedeném zákaznickém servisu. Domlouváme se na podrobnostech s každým zákazníkem individuálně a grafický návrh poskytujeme zdarma.

Tři produktové řady

Každý člověk má jiné přání a libí se mu odlišné styly, proto společnost ALcentrum, s.r.o. nabízí pro své klienty hned tři produktové řady hliníkového zastřešení. Jaké výrobky tedy nabízíme?

  • ECO

Hliníková pergola ECO je pro naše klienty nejdostupnější z hlediska nízké ceny. Na výběr je ze dvou základních dekorů, a sice barva sněhově bílá a antracit. V nabídce naleznete až 15 různých rozměrů.

  • PROFI

Pro své klienty, kteří se nespokojí s universální variantou, jsme připravily produktovou řadu PROFI, která nabízí skvělý kompromis mezi kvalitou a cenou. Tato pergola je vhodná pro zákazníky, kteří chtějí mít sladěné barvy s fasádou nebo okny s pergolou. Nabízíme ji ve 20 různých rozměrech, ale pokud si nemůžete vybrat, přizpůsobíme vaši pergolu, aby k vašemu domu co nejlépe seděla. Barvu můžete vybírat z barevné škály RAL.

   • DELUXE

Uspokojíme i toho nenáročnějšího zákazníka, a to naší hliníkovou pergolu DELUXE. Máte možnost si vybrat jak barevný odstín, tak i nadstandartní rozměr. U varianty DELUXE naleznete navíc speciální bezpečnostní sklo nebo zesílené hliníkové profily.

Zastřešte si i vy svou terasu hliníkovou pergolou

Ať už si vyberete variantu ECO, PROFI nebo DELUXE, rozhodně neuděláte chybu. Máte-li nějaké dotazy ohledně objednávek nebo našich hliníkových konstrukcí, neváhejte nás kontaktovat.

Kontaktní formulář

Přidat soubory
2000 znaků zbývá
NAPIŠTE NÁM!
2000 znaků zbývá
Přidat soubory
NAKUPUJTE OD VÝROBCE!

VLASTNÍ VÝROBA CERTIFIKOVANÝCH SYSTÉMŮ – CERTIFIKACE ISO 9001:2009

Jsme držiteli certifikátu ISO 9001:2009.

Více info »