Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921 nebo 732 607 221

ALcentrum hliníkové zastřešení

facebook ALcentrum google plus alcentrum twitter alcentrum youtube alcentrum

hliníkové přístřešky ECO hliníkové přístřešky PROFI hlinikove pergoly deluxe zamena
zastřešení terasy

ALcentrum s.r.o.
Veselí 35
535 01 Přelouč
Tel.: 739 292 921‬

ALcentrum - hliníkové pergoly, zimní zahrady a jiné zastřešení

Hledáte řešení pro zastřešení terasy nebo přístřešek pro auto, o který se nebudete muset starat? Pak si jistě vyberete z našeho sortimentu zastřešení z hliníkových profilů. Nabízíme kvalitní hliníkové přístřešky včetně montáže po celé České republice pro různé účely. Na námi montované zastřešení poskytujeme DOPRAVU ZDARMA. Nabízíme výběr ze 3 produktových řad hliníkového zastřešení a více než 200 odstínů! Rádi Vám poradíme na telefonním čísle 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Hliníkové pergoly a garážová stání již od 20 385 Kč

U nás si vybere každý. Chcete-li ušetřit a přitom mít kvalitní bezúdržbové zastřešení, vyberte si přístřešek z řady ECO. Nároční zákazníci, kteří si potrpí na design si jistě oblíbí zastřešení teras z řady DELUXE, a ti, kteří dávají přednost zlaté střední cestě, si mohou vybrat pergolu z řady PROFI.

Novinky z oblasti hliníkového zastřešení

Díky zahradní pergole si venkovní posezení s přáteli či rodinou můžete užívat o mnoho déle.

Zahradní pergola je již spoustu let vyhledávaným přístřeškem nejen na zahradách domů, ale i na terasách a balkónech u bytů. Díky přístřešku získáte obytný prostor, který můžete používat i za nevlídného počasí.

Zahradní hliníková pergola – venkovní posezení za každého počasí

Milujete čas odpočinku a chcete co nejvíce času trávit se svou rodinou a přáteli? Zapomeňte na sledování počasí a uspořádejte zahradní párty v den, který se hodí vám a ne v dny, kdy nebude stoprocentně pršet. Neohlížejte se na déšť a nevlídné počasí, když si chcete užívat svých dětí na čerstvém vzduchu. Zahradní pergola vám k těmto aktivitám rozhodně pomůže.

Zahradní pergola z hliníkových profilů

Mnoho lidí vsází na kvalitní hliníkové profily. A ještě aby ne, jejich vzhled je nadčasový, nevyžadují údržbu a vydrží téměř celý život. V České republice vyrábí a distribuuje hliníkové pergoly léty prověřená společnost ALcentrum. Mají stovky spokojených zákazníků a jejich výroba se stále rozšiřuje o další přístřešky z hliníkových profilů.

Společnost Alcentrum je na českém trhu již přes 10 let a dokonce se svými výrobky už expandovala i do zahraničí, kam dodává jednu specializovanou řadu hliníkových pergol.

Z jakých řad můžete hliníkové pergoly vybírat?

Pro maximální výběr každého potencionálního zákazníka vyvinula společnost ALcentrum 3 různé řady, které se vyznačují různými vlastnostmi.

  • Hliníkové pergoly ECO – vyčnívají svou velmi nízkou cenou, jde o základní provedení, které uspokojí všechny nenáročné zákazníky, kteří ocení především nízkou cenu
  • Hliníkové pergoly PROFI – jde o zlatou střední cestu, kde kvalita odpovídá vyšší ceně, avšak si jí může dovolet každý
  • Hliníkové pergoly DELUXE – tato řada je pro velmi náročné zákazníky, kteří si potrpí na detail a mají své specifické požadavky na přístřešek

Podzimní posezení si přeci zaslouží stejnou váhu jako to letní. Mnohdy je naopak babí léto v podzimních měsících daleko příjemnější pro trávení volného času na zahradě než léto. Neodkládejte objednávku hliníkové pergoly na později, vždyť teď je ta vhodná chvíle pro objednání.

Společnost Alcentrum zastihnete na telefonním čísle 732 607 221 nebo prostřednictvím kontaktního formuláře zveřejněném na jejich stránkách.

Kontaktní formulář

Přidat soubory
2000 znaků zbývá
NAPIŠTE NÁM!
2000 znaků zbývá
Přidat soubory
NAKUPUJTE OD VÝROBCE!

VLASTNÍ VÝROBA CERTIFIKOVANÝCH SYSTÉMŮ – CERTIFIKACE ISO 9001:2009

Jsme držiteli certifikátu ISO 9001:2009.

Více info »