Volejte: 739 292 921 nebo 732 607 221.

facebook ALcentrum google plus alcentrum twitter alcentrum youtube alcentrum

hliníkové přístřešky ECO hliníkové přístřešky PROFI hlinikove pergoly deluxe zamena
zastřešení terasy

ALcentrum s.r.o.
Veselí 35
535 01 Přelouč
Tel.: 739 292 921‬

ALcentrum - hliníkové pergoly, zimní zahrady a jiné zastřešení

Hledáte řešení pro zastřešení terasy nebo přístřešek pro auto, o který se nebudete muset starat? Pak si jistě vyberete z našeho sortimentu zastřešení z hliníkových profilů. Nabízíme kvalitní hliníkové přístřešky včetně montáže po celé České republice pro různé účely. Na námi montované zastřešení poskytujeme DOPRAVU ZDARMA. Nabízíme výběr ze 3 produktových řad hliníkového zastřešení a více než 200 odstínů! Rádi Vám poradíme na telefonním čísle 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Hliníkové pergoly a garážová stání již od 20 385 Kč

U nás si vybere každý. Chcete-li ušetřit a přitom mít kvalitní bezúdržbové zastřešení, vyberte si přístřešek z řady ECO. Nároční zákazníci, kteří si potrpí na design si jistě oblíbí zastřešení teras z řady DELUXE, a ti, kteří dávají přednost zlaté střední cestě, si mohou vybrat pergolu z řady PROFI.

Novinky z oblasti hliníkového zastřešení


Tento materiál je netradiční a má dlouhou životnost, jedná se totiž o slitinu hliníku. Další výhodou je, že nepodléhá korozi, je velice tvárný, pevný, velmi dobře se tvaruje a sváří. Pokud se rozhodnete pro výrobek z hliníkových profilů, tak budete mít na výběr i z velkého množství barevných variant.

Hliníkové profily se hojně používají i ve stavebnictví například na fasády, střešní tašky a to vypovídá o kvalitě tohoto materiálu. Pokud se tedy rozhodnete pro pergolu z hliníkových profilů, tak ji jistě využijí i další generace.

Hliníková pergola z profilů na dlouhá léta

Dopřejte si dlouhodobou kvalitu, která nebude potřebovat speciální úpravy a ušetří vám tak čas. Jedinečný materiál, který můžete nechat upravit dle svých představ a možností. Je jen na vás, zda zvolíte základní barvy nebo budete odvážnější, zda doplníte střešní krytinu a ostatní necháte volné nebo využijete i možnost výplně, pojízdných dveří a budete mít rázem zimní zahradu.

Je pouze na vašich možnostech, co vše si necháte vyrobit. Pokud vlastníte vůz, můžete si nechat vyrobit garážové stání také z hlinkových profilů. Chcete si udělat nový plot? Hliníkový profil a hliníkové dílce mohou splnit i tento požadavek.

Pergola z hliníkových profilů kdo splní vaše přání

Pokud budete chtít realizovat svůj návrh, tak stačí konzultovat představu s odborníky, kteří ji převedou ve skutečnost. Je spousta společností, které se zabývají montáží výrobků z hliníkových profilů. Vždy vybírejte ze společností, které mají dobré reference, dlouhou historii a ideálně pokud vše od počátku realizují sami. Tímto za celkovou realizaci značně ušetříte.

Realizace pergoly z hliníkových profilů

Pergolu z hliníkových profilů vám zrealizuje společnost ALcentrum s.r.o.. Tato rodinná firma za dobu svého působení realizovala spoustu projektů, a proto i pro uspokojení zákazníků nastavila 3 řady výrobků.

Vlastnosti jednotlivých řad hliníkových pergol

  • ECO je řadou pro klienty, kteří se spokojí se standardními modely a nechtějí ani moc investovat
  • PROFI Je pro klienty, kteří již vyžadují větší možnosti a hledí i na kvalitu
  • DELUXE je pro nejnáročnější klienty a svou představu chtějí řádně konzultovat a nechají si i poradit.

Neváhejte a Kontaktujte společnost ALcentrum, s.r.o., která s vámi ráda zkonzultuje a vyrobí vaše představy, co se hliníkových profilů týká.

Kontaktní formulář

Přidat soubory
2000 znaků zbývá
NAPIŠTE NÁM!
2000 znaků zbývá
Přidat soubory
NAKUPUJTE OD VÝROBCE!

VLASTNÍ VÝROBA CERTIFIKOVANÝCH SYSTÉMŮ – CERTIFIKACE ISO 9001:2009

Jsme držiteli certifikátu ISO 9001:2009.

Více info »