facebook ALcentrum google plus alcentrum twitter alcentrum youtube alcentrum

ALcentrum s. r. o.

Adresa:
Veselí 35
535 01 Přelouč

Mobil: +420 739 292 921
nebo +420 732 607 221
E-mail:
Bankovní účet: 6750762001/5500
IČO: 28826361
DIČ: CZ28826361
Jsme zapsáni v OR u Kr. soudu
v Hradci Králové oddíl C, vložka 29922

Navštivte nás!
Po telefonické domluvě možná prohlídka našich výrobků.

Ukázkové pergoly:
VESELÍ:
volejte: 739 292 921
nebo 732 607 221

VLASTNÍ VÝROBA CERTIFIKOVANÝCH SYSTÉMŮ

CERTIFIKACE ISO 9001:2009

Hliníkové plotové zástěny zajistí soukromí u domu i na zahrádce kavárny

 

Jednoduché a elegantní řešení těchto požadavků Vám nabízí naše společnost Alcenturm s.r.o. v podobě hliníkových plotů a plotových zástěn. Můžete je využít nejen k oplocení rodinných domů a zahrad, ale svoji funkci také skvěle plní u venkovních zahrádek kaváren a restaurací.

Alcentrum s.r.o. – nabídka produktů z hliníkových profilů

Společnost Alcentrum s r.o. je stálicí na českém trhu s hliníkovými konstrukcemi. Tyto konstrukce jsou vysoce variabilní a využít se dají mnoha způsoby. S hliníkovými ploty a plotovými zástěnami se dají skvěle nakombinovat s dalšími produkty, které nabízíme.

V naší nabídce dále můžete najít i hliníkové pergoly, zahradní altány, zimní zahrady, zastřešená garážová stání, hliníková zastřešení bazénu či přístřešky nad vchodové dveře. Všechny tyto prvky mohou dohromady utvořit skvěle vypadající celek.

Výhody hliníkových konstrukcí

Hliníkové konstrukce jsou vyráběny s kvalitních hliníkových slitin. Tento materiál s sebou přináší několik velkých výhod. Snad všichni uživatelé ocení minimální nároky na údržbu a zároveň velmi dlouhou životnost. Hliníkové konstrukce jsou také barevně stálé, nehořlavé a odolné vůči nepříznivým venkovním vlivům. V neposlední řadě Vás také jistě potěší nízké pořizovací náklady. Hliníkové konstrukce si také můžete vybrat v několika rozměrech i barevných odstínech.

Plotové zástěny

U plotových zástěn si můžete zvolit materiál plotových dílců. Plotové dílce nabízíme kompletně řešené z hliníkových profilů,  v provedení hliník nebo plotové dílce v kombinaci hliník a polykarbonát. Na výběr máte také z několika barevných provedení. Ke každé zakázce přistupujeme zcela individuálně a snažíme se v co největší míře vyhovět Vaši požadavkům. Naší snahou také je, aby instalované plotové zástěny co nejvíce zapadly do daného prostředí a aby vytvořily kompaktní celek s dalšími prvky na zahradě i s Vaším domem.

Věřte, že hliníkové plotové zástěny dodají vaší zahradě ten správný šmrnc a v kombinaci například s hliníkovou pergolou vytvoří krásný a funkční celek. Docílíte tak většího soukromí a zároveň i většího bezpečí pro své děti. Plotové zástěny také dobře fungují jako protivětrné clony a posezení na vaší zahradě nebo kavárně bude zase o něco příjemnější.

V případě zájmu volejte na telefonní čísla 739 292 921 nebo 732 607 221. Využít můžete také kontaktní formulář. Na našich stránkách alcentrum.cz Vám je také k dispozici galerie našich realizací.

Ať už použijete hliníkové plotové zástěny u vašeho domu nebo na venkovní zahrádce kavárny či restaurace, věřte, že s výsledkem budete opravdu spokojeni. Vsaďte na jistotu a kvalitní provedení, vsaďte na Alcenturm s.r.o..

NAPIŠTE NÁM!
2000 znaků zbývá
Přidat soubory
NAKUPUJTE OD VÝROBCE!

VLASTNÍ VÝROBA CERTIFIKOVANÝCH SYSTÉMŮ – CERTIFIKACE ISO 9001:2009

Jsme držiteli certifikátu ISO 9001:2009.

Více info »