facebook ALcentrum google plus alcentrum twitter alcentrum youtube alcentrum

ALcentrum s. r. o.

Adresa:
Veselí 35
535 01 Přelouč

Mobil: +420 739 292 921
nebo +420 732 607 221
E-mail:
Bankovní účet: 6750762001/5500
IČO: 28826361
DIČ: CZ28826361
Jsme zapsáni v OR u Kr. soudu
v Hradci Králové oddíl C, vložka 29922

Navštivte nás!
Po telefonické domluvě možná prohlídka našich výrobků.

Ukázkové pergoly:
VESELÍ:
volejte: 739 292 921
nebo 732 607 221

VLASTNÍ VÝROBA CERTIFIKOVANÝCH SYSTÉMŮ

CERTIFIKACE ISO 9001:2009

Hliníkové přístřešky - kouzlo na zahradě


Jsme původem rodinná společnost, která se na českém trhu objevuje již od roku 2008. Vyrábíme hliníkové přístřešky, které jsou vhodné pro různá využití. Jedná se například o hliníkové pergoly, hliníkové zimní zahrady, hliníková garážová stání či ploty. Naše konstrukce jsou odolné, protože pracujeme pouze s kvalitními a stálými materiály.

Typy hliníkových přístřešků

V naší nabídce naleznete tyto hliníkové přístřešky:

  • Hliníková pergola

Přejete si zastřešit vaší terasu materiálem, který ji dokonale ochrání a navíc vydrží dlouhá léta? Právě pro vás máme připravenou hliníkovou pergolu z odolného materiálu. Na výběr máte hned ze tří produktových řad, každá disponuje jinými rozměry i barevným provedením, takže si vybere opravdu každý.

  • Hliníkové zahradní altány

Máte-li pasivní dům nebo si nepřejete kotvit konstrukci do nové fasády, rádi vám postavíme zahradní altán z hliníku, který vám nahradí pergolu. Navíc budete moci s altánem manipulovat sami, kde se vám zrovna bude hodit. Ať už ho využijete jako altán na zahradu nebo jako parkovací stání.

  • Garážové stání

Parkovací stání z hliníku využijete jak pro automobil, tak pro vaši motorku. Ochráníte jej od krup, deště nebo námrazy.

  • Hliníkové přístřešky nad dveře

Přijedete za deště domů a stojíte před vchodovými dveřmi celý promáčení, než najdete v kabelce klíče? Pořiďte si přístřešek nad dveře, pod kterým budete chráněny nejen vy, ale také vaše dveře. Hliníkový přístřešek ozdobí váš hlavní vchod.

  • Hliníkové zimní zahrady

Hliníkovou zimní zahradou získáte obytný prostor navíc, který můžete využít, jak se vám zlíbí. Zimní zahrada vám poslouží jako místo pro relaxaci a můžete zde pěstovat celoročně různé rostliny. V chladných měsících budete trávit volné dny pohledem do své zasněžené zahrady.

  • Hliníkový plot

Toužíte po soukromí a nechcete, aby vám kolemjdoucí nebo zvídaví sousedé narušovalo váš prostor. Chraňte si ho hliníkovým plotem, který nepotřebuje žádnou údržbu a odolává povětrnostním vlivům, takže vám vydrží dlouhá léta.

Stačí si vybrat ideální hliníkový přístřešek

Nemůžete se rozhodnout jaký přístřešek si pořídit ke svému domu? Nebojte se na nás obrátit, rádi vám se vším poradíme. Neváhejte nás kontaktovat, pomůžeme vám s realizací celého projektu.

NAPIŠTE NÁM!
2000 znaků zbývá
Přidat soubory
NAKUPUJTE OD VÝROBCE!

VLASTNÍ VÝROBA CERTIFIKOVANÝCH SYSTÉMŮ – CERTIFIKACE ISO 9001:2009

Jsme držiteli certifikátu ISO 9001:2009.

Více info »