ALcentrum hliníkové zastřešení

facebook ALcentrum google plus alcentrum twitter alcentrum youtube alcentrum

hliníkové přístřešky ECO hliníkové přístřešky PROFI hlinikove pergoly deluxe zamena
zastřešení terasy

ALcentrum s.r.o.
Veselí 35
535 01 Přelouč
Tel.: 739 292 921‬

ALcentrum - hliníkové pergoly, zimní zahrady a jiné zastřešení

Hledáte řešení pro zastřešení terasy nebo přístřešek pro auto, o který se nebudete muset starat? Pak si jistě vyberete z našeho sortimentu zastřešení z hliníkových profilů. Nabízíme kvalitní hliníkové přístřešky včetně montáže po celé České republice pro různé účely. Na námi montované zastřešení poskytujeme DOPRAVU ZDARMA. Nabízíme výběr ze 3 produktových řad hliníkového zastřešení a více než 200 odstínů! Rádi Vám poradíme na telefonním čísle 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Hliníkové pergoly a garážová stání již od 20 385 Kč

U nás si vybere každý. Chcete-li ušetřit a přitom mít kvalitní bezúdržbové zastřešení, vyberte si přístřešek z řady ECO. Nároční zákazníci, kteří si potrpí na design si jistě oblíbí zastřešení teras z řady DELUXE, a ti, kteří dávají přednost zlaté střední cestě, si mohou vybrat pergolu z řady PROFI.

Novinky z oblasti hliníkového zastřešení

Na českém trhu působí více než 10 let a nemalé zkušenosti její zaměstnanci získali v zahraničí. Pořiďte si hliníkový přístřešek a podpořte českou společnost.

Co získáte nákupem hliníkového přístřešku od společnosti Alcentrum?

  • Doprava zdarma
  • Jestliže objednáte hliníkový přístřešek včetně profesionální montáže, přivezeme vám přístřešek na místo určení zcela zdarma a následně jej smontujeme. V případě, že si objednáte přístřešek bez montáže, zašleme vám celou konstrukci s návodem na dobírku. Finální cena se poté navýší o 500 Kč. Další možností je osobní vyzvednutí hliníkového přístřešku nedaleko Pardubic.

  • Různé rozměry hliníkových přístřešků
  • Je nám zcela jasné, že každý zákazník má individuální požadavky na rozměry přístřešku. Proto našim zákazníkům dokážeme vyrobit hliníkový přístřešek s atypickým rozměrem. Cena přístřešku se poté rovná nejbližšímu většímu rozměru ze standardu. Skladem běžně držíme standardní rozměry přístřešků.

  • Žádné zálohy
  • Našim zákazníkům zcela důvěřujeme. Při objednávce hliníkového přístřešku nepožadujeme žádnou finanční zálohu. Konečnou částku uhradíte převodem na bankovní účet v případě dodání s profesionální montáží, při převzetí dobírky nebo osobně na naší pobočce.

Které přístřešky si u nás můžete objednat?

V naší nabídce naleznete opravdu širokou nabídku různých hliníkových přístřešků. K těm nejoblíbenějším bezesporu patří hliníkové pergoly a zimní zahrady. Dalším neméně oblíbené jsou například přístřešky nad vchodové dveře, samonosné altány z hliníků, hliníková garážová stání nebo hliníkové zastřešení bazénů,

Hliníkové přístřešky od společnosti ALcentrum

Kontaktujte nás pomocí kontaktního formuláře, emailem nebo telefonicky na číslech 739 292 921‬ nebo 732 607 221. Pomůžeme vám najít nejlepší řešení, které také zrealizujeme od A do Z.

Kontaktní formulář

Přidat soubory
2000 znaků zbývá
NAPIŠTE NÁM!
2000 znaků zbývá
Přidat soubory
NAKUPUJTE OD VÝROBCE!

VLASTNÍ VÝROBA CERTIFIKOVANÝCH SYSTÉMŮ – CERTIFIKACE ISO 9001:2009

Jsme držiteli certifikátu ISO 9001:2009.

Více info »