Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921 nebo 732 607 221

ALcentrum hliníkové zastřešení

facebook ALcentrum google plus alcentrum twitter alcentrum youtube alcentrum

hliníkové přístřešky ECO hliníkové přístřešky PROFI hlinikove pergoly deluxe zamena
zastřešení terasy

ALcentrum s.r.o.
Veselí 35
535 01 Přelouč
Tel.: 739 292 921‬

ALcentrum - hliníkové pergoly, zimní zahrady a jiné zastřešení

Hledáte řešení pro zastřešení terasy nebo přístřešek pro auto, o který se nebudete muset starat? Pak si jistě vyberete z našeho sortimentu zastřešení z hliníkových profilů. Nabízíme kvalitní hliníkové přístřešky včetně montáže po celé České republice pro různé účely. Na námi montované zastřešení poskytujeme DOPRAVU ZDARMA. Nabízíme výběr ze 3 produktových řad hliníkového zastřešení a více než 200 odstínů! Rádi Vám poradíme na telefonním čísle 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Hliníkové pergoly a garážová stání již od 20 385 Kč

U nás si vybere každý. Chcete-li ušetřit a přitom mít kvalitní bezúdržbové zastřešení, vyberte si přístřešek z řady ECO. Nároční zákazníci, kteří si potrpí na design si jistě oblíbí zastřešení teras z řady DELUXE, a ti, kteří dávají přednost zlaté střední cestě, si mohou vybrat pergolu z řady PROFI.

Novinky z oblasti hliníkového zastřešení

Raději byste si užívali relaxace pod svou pergolou? Je nejvyšší čas začít přemýšlet o stavbě zimní zahrady. Velkou výhodou je, že vaše terasa bude zazimována a chráněna. Naše společnost ALcentrum vám postaví zimní zahradu dle vašeho přání. Jsme rodinná společnost. Na trhu jsme od roku 2008, specializujeme se na hliníkové konstrukce, jako jsou například hliníkové pergoly, zimní zahrady nebo garážová stání.

Výhody zimní zahrady od ALcentrum

 • Zimní zahrada vám bude sedět na míru
 • Přijedeme přímo k vám a vše si do detailu zaměříme. Zimní zahrada vám padne jak k novostavbě nebo ke staršímu domku. Výhodou je také to, že vám zimní zahrada zvětší váš obytný prostor, kde můžete trávit svůj volný čas v chladných měsících.

 • Barevný odstín podle vašeho přání
 • Svým klientům nabízíme širokou paletu barevných odstínu. Můžete snadno sladit barvu zimní zahrady s vaší fasádou nebo plastovými okny a dveřmi.

 • Bezúdržbové zimní zahrady
 • Naše hliníkové konstrukce, ze kterých vyrábíme také zimní zahrady jsou velmi odolné vůči povětrnostním vlivům. Nemusíte tedy svou zimní zahradu nějak ošetřovat nebo natírat.

 • Dlouhá životnost
 • Hliníkové zimní zahrady mají oproti dřevěným zimním zahradám dlouhou životnost. Nevadí jim nepříznivé počasí.

Typy zimních zahrad

 • Zimní zahrada ECO
 • Produktová řada ECO je cenově nejdostupnější zimní zahrada. Nabízíme ji v odstínu sněhově bílá. Bude se vám hodit k populárním bílým plastovým oknům a dveřím.

 • Zimní zahrada PROFI
 • Jste-li zastáncem zlaté střední cesty, je pro vás zimní zahrada PROFI ideální. Nabízí kompromis mezi cenou a kvalitou. Na výběr máte ze dvou barevných odstínů nebo z barevné palety na přání.

 • Zimní zahrada DELUXE
 • Jak už název napovídá, jedná se o nejluxusnější variantu zimní zahrady, vyrobenou z nejkvalitnějších materiálů. Na výběr můžete mít z libovolných barev i rozměrů.

Zaujala vás naše nabídka zimních zahrad?

Kontaktujte nás, rádi k vám přijedeme a domluvíme se s vámi na konkrétním přání a všech podrobnostech.

Kontaktní formulář

Přidat soubory
2000 znaků zbývá
NAPIŠTE NÁM!
2000 znaků zbývá
Přidat soubory
NAKUPUJTE OD VÝROBCE!

VLASTNÍ VÝROBA CERTIFIKOVANÝCH SYSTÉMŮ – CERTIFIKACE ISO 9001:2009

Jsme držiteli certifikátu ISO 9001:2009.

Více info »