facebook ALcentrum google plus alcentrum twitter alcentrum youtube alcentrum

hliníkové přístřešky ECO hliníkové přístřešky PROFI hlinikove pergoly deluxe zamena
zastřešení terasy

ALcentrum s.r.o.
Veselí 35
535 01 Přelouč
Tel.: 739 292 921‬

ALcentrum - hliníkové pergoly, zimní zahrady a jiné zastřešení

Hledáte řešení pro zastřešení terasy nebo přístřešek pro auto, o který se nebudete muset starat? Pak si jistě vyberete z našeho sortimentu zastřešení z hliníkových profilů. Nabízíme kvalitní hliníkové přístřešky včetně montáže po celé České republice pro různé účely. Na námi montované zastřešení poskytujeme DOPRAVU ZDARMA. Nabízíme výběr ze 3 produktových řad hliníkového zastřešení a více než 200 odstínů! Rádi Vám poradíme na telefonním čísle 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Hliníkové pergoly a garážová stání již od 20 385 Kč

U nás si vybere každý. Chcete-li ušetřit a přitom mít kvalitní bezúdržbové zastřešení, vyberte si přístřešek z řady ECO. Nároční zákazníci, kteří si potrpí na design si jistě oblíbí zastřešení teras z řady DELUXE, a ti, kteří dávají přednost zlaté střední cestě, si mohou vybrat pergolu z řady PROFI.

Novinky z oblasti hliníkového zastřešení

Už nebudete muset předčasně ukončit grilovačku nebo posezení s rodinou. Pořiďte pro svou terasu zastřešení pomocí hliníkové pergoly.

Z jakého důvodu si pořídit hliníkovou pergolu?

Existuje celá řada důvodů, proč si pořídit pergolu. K těm nejčastějším bezesporu patří rozšíření obytné části vašeho domova. Pomocí hliníkové pergoly vytvoříte místo vhodné pro relaxaci, posezení s rodinou či přáteli. Hliníková pergola vás přiblíží k vaší zahradě, i přesto, že budete vlastně stále doma.

Hliníková pergola se hodí jak k modernímu stylu budov, tak ke klasické starší zástavbě. Hliníková pergola může volně navazovat na obytnou část bytu nebo stát samostatně jako hliníkový altán. Každá varianta má své klady, záleží na vás, co preferujete.

Proč zvolit právě hliníkovou pergolu?

Na českém trhu naleznete pergoly z mnoha materiálů. Od dřevěných po hliníkové. Hliníková pergola má skvělé vlastnosti a dokonale se hodí k jakékoliv stavbě. Vydrží rozmary počasí, protože její povrch je ošetřen pískovou barvou KOMAXIT. Pergoly z hliníkových profilů mají mnoho dalších výhod. K těm nejzásadnějším patří:

  • dlouhá živostnost
  • neměnnost materiálu
  • zcela minimální požadavky na údržbu
  • universální podoba
  • ochranná funkce
  • a mnoho dalších.

Provedení hliníkové pergoly

Hliníkové pergoly dodáváme ve třech růžných provedeních. Nejlevnější variantou jsou hliníkové pergoly z produktové řady ECO. Nejlevnější hliníkové pergoly na trhu ve dvou základních barevných provedeních a několika standardních rozměrech. Hledáte-li pergolu na míru, potom můžete zvolit produktovou řadu PROFI, která nabízí celou paletu barevného provedení a mnoho rozmanitých rozměrů, které můžeme dle přání zákazníka přizpůsobit jeho požadavkům. Nejluxusnější řada hliníkových pergol je produktová řada DELUXE, která uspokojí i ty nejnáročnější klienty.

Hliníková pergola od společnosti ALcentrum

Naše hliníkové pergoly jsou velice kvalitní a oblíbené mezi zákazníky. Pořiďte si také vy hliníkovou pergolu a zvětšete si obytnou plochu vašeho bytu. Poskytujeme širokou nabídku hliníkových pergol v různém rozměrovém i barevném provedení. Nezávaznou poptávku zašlete pomocí kontaktního formuláře, emailu nebo telefonicky na číslech 739 292 921‬ nebo 732 607 221. Zajistíme vám optimální řešení dle vašich přání.

Kontaktní formulář

Přidat soubory
2000 znaků zbývá
NAPIŠTE NÁM!
2000 znaků zbývá
Přidat soubory
NAKUPUJTE OD VÝROBCE!

VLASTNÍ VÝROBA CERTIFIKOVANÝCH SYSTÉMŮ – CERTIFIKACE ISO 9001:2009

Jsme držiteli certifikátu ISO 9001:2009.

Více info »