Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921 nebo 732 607 221

ALcentrum hliníkové zastřešení

facebook ALcentrum google plus alcentrum twitter alcentrum youtube alcentrum

hliníkové přístřešky ECO hliníkové přístřešky PROFI hlinikove pergoly deluxe zamena
zastřešení terasy

ALcentrum s.r.o.
Veselí 35
535 01 Přelouč
Tel.: 739 292 921‬


ALcentrum - hliníkové pergoly, zimní zahrady a jiné zastřešení

Hledáte řešení pro zastřešení terasy nebo přístřešek pro auto, o který se nebudete muset starat? Pak si jistě vyberete z našeho sortimentu zastřešení z hliníkových profilů. Nabízíme kvalitní hliníkové přístřešky včetně montáže po celé České republice pro různé účely. Na námi montované zastřešení poskytujeme DOPRAVU ZDARMA. Nabízíme výběr ze 3 produktových řad hliníkového zastřešení a více než 200 odstínů! Rádi Vám poradíme na telefonním čísle 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Hliníkové pergoly a garážová stání již od 20 385 Kč

U nás si vybere každý. Chcete-li ušetřit a přitom mít kvalitní bezúdržbové zastřešení, vyberte si přístřešek z řady ECO. Nároční zákazníci, kteří si potrpí na design si jistě oblíbí zastřešení teras z řady DELUXE, a ti, kteří dávají přednost zlaté střední cestě, si mohou vybrat pergolu z řady PROFI.

Novinky z oblasti hliníkového zastřešení

Hliníkové pergoly pro vás stavíme již od roku 2008. Jsme v tom odborníci a snažíme se ke každému zákazníkovi přistupovat individuálně.

Výhody hliníkových pergol

Čeká vás spousta výhod, které vám přinesou naše hliníkové pergoly. Mezi hlavní výhody patří:

 • Dlouhá živostnost a snadná péče
 • Pokud se vám zdá pergola zašpiněná, stačí vzít zahradní hadici nebo hadr s trochou saponátu a pergola je znovu jako nová.

  Dlouhá životnost spočívá hlavně ve výrobě z hliníkových slitin. Materiál nekoroduje a snese i špatné povětrnostní podmínky. Hliníkové pergoly se na rozdíl od dřevěných nemusí dále natírat.

 • Hodí se pro všechny typy domů
 • Lámete si hlavu nad tím, zda se vám nová pergola bude hodit k baráčku? Nemějte žádné obavy. Naše pergoly jsou univerzální, hodí se jak k pasivním moderním domům, tak ke klasickým domům.

 • Ochrání vaši terasu
 • Pergola není pouze ozdobou vaší terasy, ale má funkci hlavně ochranou. Terasa bude schovaná pod střechou, nebude na ni pršet ani pražit sluníčko a vy budete užívat příjemného stínu ve vaší zahradě.

Tři produktové řady

V nabídce máme na výběr ze tří produktových řad, aby si mohl vybrat každý zákazník. Rozdíl spočívá vždy v provedení a v ceně produktu.

 • ECO
 • Hliníkové pergoly ECO jsou cenově dostupné pro všechny. Vyrábíme ji ve dvou standartních barvách, a to barva antracit a bílá.

 • PROFI
 • Hliníkové pergoly PROFI uspokojí i náročnější klienty, Mají vyvážený poměr mezi kvalitou a cenou. Na výběr máme z 20 standartních typů. U tohoto produktu je možnost rozšíření do zimní zahrady.

 • DELUXE
 • Jak už název této produktové řady napovídá, jedná se o luxusnější variantu. Pergoly jsou vyrobeny z nejkvalitnějšího materiálu. Vyrábí se s bezpečnostním sklem a mají speciálně zesílené profily.

Rádi byste se dozvěděli více informací?

Máte-li jakýkoliv dotaz, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám zodpovíme všechny dotazy týkající se hliníkové pergoly.

Kontaktní formulář

2000 znaků zbývá
NAPIŠTE NÁM!
2000 znaků zbývá
NAKUPUJTE OD VÝROBCE!

VLASTNÍ VÝROBA CERTIFIKOVANÝCH SYSTÉMŮ – CERTIFIKACE ISO 9001:2009

Jsme držiteli certifikátu ISO 9001:2009.

Více info »