facebook ALcentrum google plus alcentrum twitter alcentrum youtube alcentrum

hliníkové přístřešky ECO hliníkové přístřešky PROFI hlinikove pergoly deluxe zamena
zastřešení terasy

ALcentrum s.r.o.
Veselí 35
535 01 Přelouč
Tel.: 739 292 921‬

ALcentrum - hliníkové pergoly, zimní zahrady a jiné zastřešení

Hledáte řešení pro zastřešení terasy nebo přístřešek pro auto, o který se nebudete muset starat? Pak si jistě vyberete z našeho sortimentu zastřešení z hliníkových profilů. Nabízíme kvalitní hliníkové přístřešky včetně montáže po celé České republice pro různé účely. Na námi montované zastřešení poskytujeme DOPRAVU ZDARMA. Nabízíme výběr ze 3 produktových řad hliníkového zastřešení a více než 200 odstínů! Rádi Vám poradíme na telefonním čísle 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Hliníkové pergoly a garážová stání již od 20 385 Kč

U nás si vybere každý. Chcete-li ušetřit a přitom mít kvalitní bezúdržbové zastřešení, vyberte si přístřešek z řady ECO. Nároční zákazníci, kteří si potrpí na design si jistě oblíbí zastřešení teras z řady DELUXE, a ti, kteří dávají přednost zlaté střední cestě, si mohou vybrat pergolu z řady PROFI.

Novinky z oblasti hliníkového zastřešení

Máme pro Vás elegantní řešení.
Ploty a plotové zástěny z hliníku jsou pro Vás ta správná volba. Jejich nadčasový design uspokojí i ty nejnáročnější uživatele.

Původem rodinná firma Alcentrum s.r.o. má dlouholeté a bohaté zkušenosti s hliníkovými konstrukcemi všeho druhu. Ať už jde o zahradní pergoly, přístřešky, garážová stání nebo hliníkové ploty a zástěny.

Proč právě hliníkové ploty a zástěny od Alcentrum?

Hliníkové konstrukce jsou velmi variabilní a naše firma Alcentrum s.r.o. dokáže vyhovět téměř všem vašim požadavkům.

Velkou předností hliníkových konstrukcí je dlouhá životnost, nehořlavost, odolnost a stálost barvy a velmi malé nároky na údržbu.

Každou zakázku řešíme individuálně s důrazem na vaši spokojenost. Samozřejmostí je také široký výběr z různých odstínů barev. Další výhodou je možnost kombinace s ostatními produkty naší firmy Alcentrum. Nabízíme konstrukce kompletně hliníkové nebo hliníkové s polykarbonátem.

Zajistíme Vám kompletní servis: od předběžné kalkulace, vizualizace až po samotné zaměření a instalaci hliníkové konstrukce.

Realizace plotů

Rádi byste viděli konkrétní výsledky realizací hliníkových plotů či zástěn? Stačí se podívat do galerie realizace hliníkových plotů na našich stránkách. Pokud byste měli jakékoliv další otázky, neváhejte nás kontaktovat na telefonním čísle 732 607 221 nebo přes kontaktní formulář, který najdete na našich stránkách alcentrum.cz. Veškeré dotazy vám rádi zodpovíme.

Ať se již rozhodnete pro hliníkový plot nebo hliníkovou zástěnu, věřte, že Vám přinese spoustu radosti, pocitu soukromí a bezpeční na vaší zahradě.

Kontaktní formulář

Přidat soubory
2000 znaků zbývá
NAPIŠTE NÁM!
2000 znaků zbývá
Přidat soubory
NAKUPUJTE OD VÝROBCE!

VLASTNÍ VÝROBA CERTIFIKOVANÝCH SYSTÉMŮ – CERTIFIKACE ISO 9001:2009

Jsme držiteli certifikátu ISO 9001:2009.

Více info »