facebook ALcentrum google plus alcentrum twitter alcentrum youtube alcentrum

ALcentrum s. r. o.

Adresa:
Veselí 35
535 01 Přelouč

Mobil: +420 739 292 921
nebo +420 732 607 221
E-mail:
Bankovní účet: 6750762001/5500
IČO: 28826361
DIČ: CZ28826361
Jsme zapsáni v OR u Kr. soudu
v Hradci Králové oddíl C, vložka 29922

Navštivte nás!
Po telefonické domluvě možná prohlídka našich výrobků.

Ukázkové pergoly:
VESELÍ:
volejte: 739 292 921
nebo 732 607 221

VLASTNÍ VÝROBA CERTIFIKOVANÝCH SYSTÉMŮ

CERTIFIKACE ISO 9001:2009

Moderní přístřešek pro dvě auta

přístřešek pro dvě autaMáte postavený nový domeček a zapomněli jste na místo pro svůj automobil? Na dostavění klasické zděné garáže už není prostor a především finance.

Protože zděná garáž je poměrně finančně náročná, především díky garážovým vratům, které jsou na garáži nejnákladnější., máme pro vás skvělé řešení, a tím je garážové stání z hliníkových profilů.

V dnešní době je celkem normální, když se v rodině vyskytují dvě auta, i to vám společnost ALcentrum dokáže splnit. Můžeme vám sestavit moderní přístřešek, který využijí i dva automobily.

Varianty garážového stání

V nabídce společnosti ALcentrum naleznete tři typy hliníkového garážového stání - ECO, PROFI, DELUXE, vybere si každý podle svého vkusu. Hliníkové parkovací stání se liší rozměry i barvou přístřešku. U produktové řady PROFI a DELUXE si můžete vybrat podle barevné stupnice RAL.

    • Varianta ECO

Garážové stání ECO je naší nejoblíbenější a nejlevnější variantou. Můžeme vám jej dodat do 3 pracovních dnů od objednání ve formě stavebnice s instruktážním DVD a vy si jej sami postavíte u svého domu. V nabídce naleznete 15 různých rozměrů v barvách sněhově bílá a antracit hladký. Přesto, že se jedná o nejlevnější variantu, provedení je kvalitní, propracované a elegantní. Můžete si zasklít bočnice a vytvořit tak krytou garáž.

    • Varianta PROFI

Hliníkové garážové stání PROFI je ideálním kompromisem mezi cenou a kvalitou přístřešku. Uspokojí snad každého klienta. Vybrat si můžete až z 200 barevných odstínů stupnice RAL a z 20 různých rozměrů. Variantu PROFI vám může smontovat nás profesionální tým. Je zde možnost zasklít garáž a tím bude vaše auto dokonale chráněno i před bočním větrem a deštěm. Vybrat si můžete buď čirý, nebo mléčný odstín střechy.

    • Varianta DELUXE

Přístřešky DELUXE jsou naším nejluxusnějším provedením. Konstrukce je sestavena z nejkvalitnějších materiálů a dodávána společně s bezpečnostním sklem. Vybírat můžete z barevné stupnice RAL a sladit tak dokonale barvu konstrukce s barvou plastových dveří nebo oken. Variantu DELUXE jde zastřešit do podoby zimní zahrady. Zdarma vám zajistíme statický posudek.

Hliníkové zastřešení pro vaše auto

Společnost ALcentrum vám postaví moderní hliníkové garážové stání až pro dva automobily. Potřebujete-li s čímkoliv poradit, neváhejte nás kontaktovat.

NAPIŠTE NÁM!
2000 znaků zbývá
Přidat soubory
NAKUPUJTE OD VÝROBCE!

VLASTNÍ VÝROBA CERTIFIKOVANÝCH SYSTÉMŮ – CERTIFIKACE ISO 9001:2009

Jsme držiteli certifikátu ISO 9001:2009.

Více info »