ALcentrum hliníkové zastřešení

facebook ALcentrum google plus alcentrum twitter alcentrum youtube alcentrum

hliníkové přístřešky ECO hliníkové přístřešky PROFI hlinikove pergoly deluxe zamena
zastřešení terasy

ALcentrum s.r.o.
Veselí 35
535 01 Přelouč
Tel.: 739 292 921‬

ALcentrum - hliníkové pergoly, zimní zahrady a jiné zastřešení

Hledáte řešení pro zastřešení terasy nebo přístřešek pro auto, o který se nebudete muset starat? Pak si jistě vyberete z našeho sortimentu zastřešení z hliníkových profilů. Nabízíme kvalitní hliníkové přístřešky včetně montáže po celé České republice pro různé účely. Na námi montované zastřešení poskytujeme DOPRAVU ZDARMA. Nabízíme výběr ze 3 produktových řad hliníkového zastřešení a více než 200 odstínů! Rádi Vám poradíme na telefonním čísle 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Hliníkové pergoly a garážová stání již od 20 385 Kč

U nás si vybere každý. Chcete-li ušetřit a přitom mít kvalitní bezúdržbové zastřešení, vyberte si přístřešek z řady ECO. Nároční zákazníci, kteří si potrpí na design si jistě oblíbí zastřešení teras z řady DELUXE, a ti, kteří dávají přednost zlaté střední cestě, si mohou vybrat pergolu z řady PROFI.

Novinky z oblasti hliníkového zastřešení

Protože zděná garáž je poměrně finančně náročná, především díky garážovým vratům, které jsou na garáži nejnákladnější., máme pro vás skvělé řešení, a tím je garážové stání z hliníkových profilů.

V dnešní době je celkem normální, když se v rodině vyskytují dvě auta, i to vám společnost ALcentrum dokáže splnit. Můžeme vám sestavit moderní přístřešek, který využijí i dva automobily.

Varianty garážového stání

V nabídce společnosti ALcentrum naleznete tři typy hliníkového garážového stání - ECO, PROFI, DELUXE, vybere si každý podle svého vkusu. Hliníkové parkovací stání se liší rozměry i barvou přístřešku. U produktové řady PROFI a DELUXE si můžete vybrat podle barevné stupnice RAL.

    • Varianta ECO

Garážové stání ECO je naší nejoblíbenější a nejlevnější variantou. Můžeme vám jej dodat do 3 pracovních dnů od objednání ve formě stavebnice s instruktážním DVD a vy si jej sami postavíte u svého domu. V nabídce naleznete 15 různých rozměrů v barvách sněhově bílá a antracit hladký. Přesto, že se jedná o nejlevnější variantu, provedení je kvalitní, propracované a elegantní. Můžete si zasklít bočnice a vytvořit tak krytou garáž.

    • Varianta PROFI

Hliníkové garážové stání PROFI je ideálním kompromisem mezi cenou a kvalitou přístřešku. Uspokojí snad každého klienta. Vybrat si můžete až z 200 barevných odstínů stupnice RAL a z 20 různých rozměrů. Variantu PROFI vám může smontovat nás profesionální tým. Je zde možnost zasklít garáž a tím bude vaše auto dokonale chráněno i před bočním větrem a deštěm. Vybrat si můžete buď čirý, nebo mléčný odstín střechy.

    • Varianta DELUXE

Přístřešky DELUXE jsou naším nejluxusnějším provedením. Konstrukce je sestavena z nejkvalitnějších materiálů a dodávána společně s bezpečnostním sklem. Vybírat můžete z barevné stupnice RAL a sladit tak dokonale barvu konstrukce s barvou plastových dveří nebo oken. Variantu DELUXE jde zastřešit do podoby zimní zahrady. Zdarma vám zajistíme statický posudek.

Hliníkové zastřešení pro vaše auto

Společnost ALcentrum vám postaví moderní hliníkové garážové stání až pro dva automobily. Potřebujete-li s čímkoliv poradit, neváhejte nás kontaktovat.

Kontaktní formulář

Přidat soubory
2000 znaků zbývá
NAPIŠTE NÁM!
2000 znaků zbývá
Přidat soubory
NAKUPUJTE OD VÝROBCE!

VLASTNÍ VÝROBA CERTIFIKOVANÝCH SYSTÉMŮ – CERTIFIKACE ISO 9001:2009

Jsme držiteli certifikátu ISO 9001:2009.

Více info »