facebook ALcentrum google plus alcentrum twitter alcentrum youtube alcentrum

hliníkové přístřešky ECO hliníkové přístřešky PROFI hlinikove pergoly deluxe zamena
zastřešení terasy

ALcentrum s.r.o.
Veselí 35
535 01 Přelouč
Tel.: 739 292 921‬

ALcentrum - hliníkové pergoly, zimní zahrady a jiné zastřešení

Hledáte řešení pro zastřešení terasy nebo přístřešek pro auto, o který se nebudete muset starat? Pak si jistě vyberete z našeho sortimentu zastřešení z hliníkových profilů. Nabízíme kvalitní hliníkové přístřešky včetně montáže po celé České republice pro různé účely. Na námi montované zastřešení poskytujeme DOPRAVU ZDARMA. Nabízíme výběr ze 3 produktových řad hliníkového zastřešení a více než 200 odstínů! Rádi Vám poradíme na telefonním čísle 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Hliníkové pergoly a garážová stání již od 20 385 Kč

U nás si vybere každý. Chcete-li ušetřit a přitom mít kvalitní bezúdržbové zastřešení, vyberte si přístřešek z řady ECO. Nároční zákazníci, kteří si potrpí na design si jistě oblíbí zastřešení teras z řady DELUXE, a ti, kteří dávají přednost zlaté střední cestě, si mohou vybrat pergolu z řady PROFI.

Novinky z oblasti hliníkového zastřešení

Máme pro Vás ideální řešení. Moderní zastřešení pro automobil získáte díky hliníkovému garážovému stání od společnosti Alcentrum s.r.o.

ALcentrum - hliníkové parkovací stání

Naše společnost Alcentrum s.r.o. byla založena v České republice již v roce 2008 jako rodinná firma zabývající se výrobou hliníkovými konstrukcí všeho druhu. Za více než desetiletou existenci jsme se stali stálicí na českém trhu v oblasti v konstrukcí z hliníkových profilů.
Hliníkové profily jsou velmi variabilní a konstrukce z nich vyrobené mají opravdu širokou škálu využití. Své uplatnění najdou třeba jako zahradní altány, pergoly, zimní zahrady, zastřešení bazénů nebo právě zastřešení parkovacího stání

Jaké jsou výhody hliníkových konstrukcí?

Jednou z jejich největších předností je, oproti konstrukcím z jiných materiálů, velmi dlouhá životnost s minimálními nároky na údržbu.
Hliníkové garážové stání tedy nemusíte vůbec natírat. Dále určitě oceníte barevnou stálost a odolnost vůči povětrnostním podmínkám. Nízká pořizovací cena potěší snad každého uživatele.

Hliníkové garážové stání Vám vyrobíme přímo na míru a dle Vašich přání. Vybrat si můžete jakýkoliv rozměr, ať už jde pro přístřešek pro jedno nebo více aut. Barevné provedení si zvolíte buď ze základních dekorů, nebo si můžete vybrat odstín ze vzorníku RAL barev.

Kompletní servis

Společnost Alcentrum s.r.o. poskytuje svým zákazníkům kompletní servis. Pokud se rozhodnete pro spolupráci právě s námi, zajistíme Vám odborné poradenství a pomůžeme s výběrem. Samozřejmostí je bezplatné vypracování projektu dle Vašich požadavků. Zdarma přijedeme místo zaměřit, konstrukci pak na míru vyrobíme, přijedeme namontovat a to po celé ČR.

V případě jakýchkoliv dotazů neváhejte a kontaktujte společnost Alcentrum s.r.o. na telefonních číslech 739292 921 nebo 732 607 221. Případně můžete využít kontaktní formulář, který najdete na našich strakách. Veškeré Vaše dotazy Vám rádi zodpovíme, poradíme s výběrem či pomůžeme s objednávkou.

Vsaďte na českou kvalitu, profesionálně odvedenou práci a individuální lidský přístup. Vsaďte na Alcentrum s.r.o.

Kontaktní formulář

Přidat soubory
2000 znaků zbývá
NAPIŠTE NÁM!
2000 znaků zbývá
Přidat soubory
NAKUPUJTE OD VÝROBCE!

VLASTNÍ VÝROBA CERTIFIKOVANÝCH SYSTÉMŮ – CERTIFIKACE ISO 9001:2009

Jsme držiteli certifikátu ISO 9001:2009.

Více info »