facebook ALcentrum google plus alcentrum twitter alcentrum youtube alcentrum

hliníkové přístřešky ECO hliníkové přístřešky PROFI hlinikove pergoly deluxe zamena
zastřešení terasy

ALcentrum s.r.o.
Veselí 35
535 01 Přelouč
Tel.: 739 292 921‬

ALcentrum - hliníkové pergoly, zimní zahrady a jiné zastřešení

Hledáte řešení pro zastřešení terasy nebo přístřešek pro auto, o který se nebudete muset starat? Pak si jistě vyberete z našeho sortimentu zastřešení z hliníkových profilů. Nabízíme kvalitní hliníkové přístřešky včetně montáže po celé České republice pro různé účely. Na námi montované zastřešení poskytujeme DOPRAVU ZDARMA. Nabízíme výběr ze 3 produktových řad hliníkového zastřešení a více než 200 odstínů! Rádi Vám poradíme na telefonním čísle 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Hliníkové pergoly a garážová stání již od 20 385 Kč

U nás si vybere každý. Chcete-li ušetřit a přitom mít kvalitní bezúdržbové zastřešení, vyberte si přístřešek z řady ECO. Nároční zákazníci, kteří si potrpí na design si jistě oblíbí zastřešení teras z řady DELUXE, a ti, kteří dávají přednost zlaté střední cestě, si mohou vybrat pergolu z řady PROFI.

Novinky z oblasti hliníkového zastřešení

Vyrábí osvědčené hliníkové přístřešky, které váš domov oživí a dodají mu šmrnc. Velkou výhodou hliníkových přístřešků je jejich dlouhá životnost a žádná údržba. Mají nadčasový vzhled a nemusíte se bát, určitě si u nás vyberete ten pravý hliníkový přístřešek právě pro vás.

Typy hliníkových přístřešků

    • Hliníková pergola

Nejoblíbenějším přístřeškem u našich zákazníků je hliníková pergola. V létě vám poskytne ochranu před slunečními paprsky nebo letním deštíkem. A až léto úplně skončí, můžete pod ní uschovat zahradní nábytek nebo cokoliv jiného. Velkou výhodou hliníkové pergoly je její dokonalá ochrana terasy. I když ji máte například sestavenou z choulostivého materiálu a nesmí na ni pršet nebo svítit sluníčko, tak hliníková pergola ji poskytne ochranu, jakou potřebuje. V nabídce naleznete 3 varianty hliníkových pergol.

    • Zahradní altán

Pokud patříte k majitelům pasivních domů, do kterých se nedá kotvit konstrukce, máme pro vás jiný typ konstrukce. A tím je samonosný zahradní altán, který se nekotví do obvodového pláště domu. Můžete jej využít buď jako pergolu nebo jako parkovací stání pro vaše auto.

    • Přístřešek nad dveře

Nechcete už nadále moknout před vašimi dveřmi, když hledáte klíče od domu v tašce? Můžete být v úkrytu před deštěm pod hliníkovým přístřeškem, který navíc esteticky doladí celkový dojem a doplní váš vchod vkusným doplňkem.

    • Zimní zahrada z hliníku

Rádi se kocháte pohledem do zasněžené zahrady s hrnkem kávy v ruce? I takový luxus vám můžeme dopřát. Hliníkovou pergolu vám rozšíříme do podoby zimní zahrady. Získáte obytný prostor navíc, který můžete opravdu obývat i v zimě. Trávit čas v zimní zahradě i v chladném počasí může celá rodina.

    • Parkovací stání

Chraňte své auto před námrazou, sluncem nebo kroupami a jeho životnost se prodlouží. Dopřejte mu nový kabát v podobě hliníkového parkovacího stání. U klasické zděné garáže musíte řešit garážová vrata nebo stavební základy. U hliníkového parkovacího stání tomu tak není a je finančně výhodnější.

Nabídka služeb je rozsáhlá

Vybere si u nás opravdu každý. Svěřte se nám a my vám sestavíme kvalitní hliníkový přístřešek podle vašeho vkusu. Neváhejte nás kontaktovat., rádi vám poradíme.

Kontaktní formulář

Přidat soubory
2000 znaků zbývá
NAPIŠTE NÁM!
2000 znaků zbývá
Přidat soubory
NAKUPUJTE OD VÝROBCE!

VLASTNÍ VÝROBA CERTIFIKOVANÝCH SYSTÉMŮ – CERTIFIKACE ISO 9001:2009

Jsme držiteli certifikátu ISO 9001:2009.

Více info »