Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921 nebo 732 607 221

ALcentrum hliníkové zastřešení

facebook ALcentrum google plus alcentrum twitter alcentrum youtube alcentrum

hliníkové přístřešky ECO hliníkové přístřešky PROFI hlinikove pergoly deluxe zamena
zastřešení terasy

ALcentrum s.r.o.
Veselí 35
535 01 Přelouč
Tel.: 739 292 921‬

ALcentrum - hliníkové pergoly, zimní zahrady a jiné zastřešení

Hledáte řešení pro zastřešení terasy nebo přístřešek pro auto, o který se nebudete muset starat? Pak si jistě vyberete z našeho sortimentu zastřešení z hliníkových profilů. Nabízíme kvalitní hliníkové přístřešky včetně montáže po celé České republice pro různé účely. Na námi montované zastřešení poskytujeme DOPRAVU ZDARMA. Nabízíme výběr ze 3 produktových řad hliníkového zastřešení a více než 200 odstínů! Rádi Vám poradíme na telefonním čísle 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Hliníkové pergoly a garážová stání již od 20 385 Kč

U nás si vybere každý. Chcete-li ušetřit a přitom mít kvalitní bezúdržbové zastřešení, vyberte si přístřešek z řady ECO. Nároční zákazníci, kteří si potrpí na design si jistě oblíbí zastřešení teras z řady DELUXE, a ti, kteří dávají přednost zlaté střední cestě, si mohou vybrat pergolu z řady PROFI.

Novinky z oblasti hliníkového zastřešení

Stojíte-li před rozhodnutím, z jakého materiálu si nechat zhotovit plot, pak vsaďte na ten hliníkový. Naše firma Alcentrum vyrábí moderní řešení pro vaše bydlení. Hliníkový plot je z velice kvalitního materiálu, proto se můžete spolehnout na opravdu dlouhou životnost. Zajistěte si na svém pozemku soukromí.

Moderní plot z hliníkových dílců – jaké očekávat výhody?

Pro mnohé je nejvíce důležitá bezúdržbovost. Tento hliníkový plot totiž nevyžaduje téměř žádnou údržbu. Pokud se vám bude zdát plot znečištěný, pak ho postačí postříkat hadicí s vodou. Nečeká vás žádné pravidelné natírání nebo broušení. Další výhody pokračují:

 • dlouhá životnost
 • možnost vybrat si barevné provedení
 • odolnost a stálost materiálu i barev
 • nehořlavost
 • individuální řešení na míru vašim potřebám
 • nadčasové a moderní vzhled

Vyberte si plot svých snů. Nabídneme vám jakékoliv kombinace a budeme se snažit co nejvíce splnit vaše požadavky. Náklady na plot se mnohdy neliší s ostatními materiály. Kromě toho je moderní vzhled v dnešní době velmi populární. Díky celoplošným zástěnám si na své zahradě vybudujete opravdové soukromí.

Hliníkový plot i hliníkové přístřešky

Nadchlo vás řešení hliníkového plotu a poohlížíte se po možnostech zastřešení. Sjednoťte materiál a vyberte hliníkové zastřešení. Nabízíme spoustu řešení přístřešků, jako například:

 • vzdušné hliníkové parkovací stání
 • zimní zahrady
 • hliníkové zahradní pergoly
 • přístřešky nad dveře
 • samonosné zahradní altány

Pro více informací nás můžete kontaktovat na telefonním čísle 732 607 221. Budete-li chtít vidět konkrétní pzhotovení, pak je možnost domluvit se na místě nějaké realizace nebo navštívit naši provozovnu ve Veselí u Prřelouče. Naši zaměstnanci se vám budou plně věnovat a zodpoví veškeré požadované informace.

Kontaktní formulář

Přidat soubory
2000 znaků zbývá
NAPIŠTE NÁM!
2000 znaků zbývá
Přidat soubory
NAKUPUJTE OD VÝROBCE!

VLASTNÍ VÝROBA CERTIFIKOVANÝCH SYSTÉMŮ – CERTIFIKACE ISO 9001:2009

Jsme držiteli certifikátu ISO 9001:2009.

Více info »