facebook ALcentrum google plus alcentrum twitter alcentrum youtube alcentrum

hliníkové přístřešky ECO hliníkové přístřešky PROFI hlinikove pergoly deluxe zamena
zastřešení terasy

ALcentrum s.r.o.
Veselí 35
535 01 Přelouč
Tel.: 739 292 921‬

ALcentrum - hliníkové pergoly, zimní zahrady a jiné zastřešení

Hledáte řešení pro zastřešení terasy nebo přístřešek pro auto, o který se nebudete muset starat? Pak si jistě vyberete z našeho sortimentu zastřešení z hliníkových profilů. Nabízíme kvalitní hliníkové přístřešky včetně montáže po celé České republice pro různé účely. Na námi montované zastřešení poskytujeme DOPRAVU ZDARMA. Nabízíme výběr ze 3 produktových řad hliníkového zastřešení a více než 200 odstínů! Rádi Vám poradíme na telefonním čísle 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Hliníkové pergoly a garážová stání již od 20 385 Kč

U nás si vybere každý. Chcete-li ušetřit a přitom mít kvalitní bezúdržbové zastřešení, vyberte si přístřešek z řady ECO. Nároční zákazníci, kteří si potrpí na design si jistě oblíbí zastřešení teras z řady DELUXE, a ti, kteří dávají přednost zlaté střední cestě, si mohou vybrat pergolu z řady PROFI.

Novinky z oblasti hliníkového zastřešení

Bojíte se však toho, aby se Váš výběr setkal s představami Vašich blízkých?
Není nic jednoduššího, než věnovat dárkový poukaz na hliníkový přístřešek od společnosti Alcentrum s.r.o.

Popularita hliníkových přístřešků stoupá

Společnost Alcentrum s.r.o. je čeká firma specializovaná na hliníkové konstrukce. Hliníkové konstrukce jsou v dnešní době stále více oblíbené a není se čemu divit. Hliníkové profily, ze kterých se konstrukce vyrábí, jsou vysoce variabilní. Dají se proto využít na mnoho způsobů.

Hojně využívané jsou jako zahradní pergoly, altány nebo jako zastřešená garážová stání. Hliníkovou konstrukcí také bez problému zastřešíme bazén nebo vchodové dveře u Vašeho domu. Pokud hledáte vhodný materiál pro oplocení zahrady, hliníkové konstrukce Vám opět dobře poslouží.

Vlastnosti hliníkových přístřešků

Jak vidíte, hliníkové přístřešky mají využití opravdu široké. Spokojeni určitě budete i s vlastnostmi samotných hliníkových slitin. Tento materiál totiž nevyžaduje téměř žádnou údržbu. I přes to má ale velmi dlouhou životnost. Také se nemusíte bát, že by Vám hliníkový přístřešek shořel nebo změnil barvu. Odolá i nepříznivým vnějším vlivům počasí.

Hliníkové přístřešky ve 3 různých variantách

Pro lepší představu o našich Vám ve stručnosti představíme tři modelové řady hliníkových přístřešku od společnosti Alcentrum s.r.o.

Základním typem je hliníkový přístřešek ECO. Ten je určen zákazníkům, kteří nechtějí investovat spoustu peněz, ale nechtějí slevit ani na kvalitě výrobku.

Druhou variantou je hliníkový přístřešek PROFI, ve kterém se snoubí skvělý poměr mezi cenou a kvalitou a možná právě proto je mezi našimi zákazníky tento přístřešek nejoblíbenější.

Nejnáročnějším zákazníkům, kteří jsou ochotni připlatit i za opravdu luxusní provedení, je určen hliníkový přístřešek DELUXE. U všech těchto modelů si samozřejmě můžete vybrat požadovaný rozměr i barevný odstín. V případě, že potřebujete hliníkový přístřešek atypických rozměrů, bez problémů Vám ho navrhneme přímo na míru.

Pro inspiraci a usnadnění výběru toho správného přístřešku navštivte  naše stránky a nahlédněte do galerie našich již dokončených zakázek. Jestliže budete mít jakékoliv otázky, potřebujete odbornou konzultaci nebo poradit s objednávkou, neváhejte a kontaktujte nás na telefonním čísle 739 292 921, využít můžete i kontaktní formulář.

Darujte originální vánoční dárek svým blízkým a splňte jim sen o novém přístřešku. Darujte poukaz na hliníkový přístřešek dle Vašeho přání od společnosti Alcentrum s.r.o..

Kontaktní formulář

Přidat soubory
2000 znaků zbývá
NAPIŠTE NÁM!
2000 znaků zbývá
Přidat soubory
NAKUPUJTE OD VÝROBCE!

VLASTNÍ VÝROBA CERTIFIKOVANÝCH SYSTÉMŮ – CERTIFIKACE ISO 9001:2009

Jsme držiteli certifikátu ISO 9001:2009.

Více info »