facebook ALcentrum google plus alcentrum twitter alcentrum youtube alcentrum

hliníkové přístřešky ECO hliníkové přístřešky PROFI hlinikove pergoly deluxe zamena
zastřešení terasy

ALcentrum s.r.o.
Veselí 35
535 01 Přelouč
Tel.: 739 292 921‬

ALcentrum - hliníkové pergoly, zimní zahrady a jiné zastřešení

Hledáte řešení pro zastřešení terasy nebo přístřešek pro auto, o který se nebudete muset starat? Pak si jistě vyberete z našeho sortimentu zastřešení z hliníkových profilů. Nabízíme kvalitní hliníkové přístřešky včetně montáže po celé České republice pro různé účely. Na námi montované zastřešení poskytujeme DOPRAVU ZDARMA. Nabízíme výběr ze 3 produktových řad hliníkového zastřešení a více než 200 odstínů! Rádi Vám poradíme na telefonním čísle 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Hliníkové pergoly a garážová stání již od 20 385 Kč

U nás si vybere každý. Chcete-li ušetřit a přitom mít kvalitní bezúdržbové zastřešení, vyberte si přístřešek z řady ECO. Nároční zákazníci, kteří si potrpí na design si jistě oblíbí zastřešení teras z řady DELUXE, a ti, kteří dávají přednost zlaté střední cestě, si mohou vybrat pergolu z řady PROFI.

Novinky z oblasti hliníkového zastřešení

Investice se vám rozhodně vyplatí, hliník je nadčasový materiál, který má dlouhou životnost a nemusíte se starat o žádný nátěr nebo ošetření.

Bohatý výběr a snadná dostupnost

Hliníkové přístřešky se stávají více a více oblíbenými u našich klientů z rodinných domů, především z hlediska údržby. Módní trend nám říká propojit domov co nejvíce se zelení na naší zahradě, a k tomu nám perfektně může sloužit hliníková pergola nebo zimní zahrada. Na výběr máte z několika variant a barevných provedení, takže si vybere opravdu každý.

Vlastnosti hliníkových přístřešků

Hliníkové přístřešky se ihned stanou estetickým doplňkem na vaší zahradě a vytvoří tak příjemný prostor mezi domem a zahradou, kde budete rádi trávit společný čas s rodinou a přáteli. Navíc hliník nabízí mnoho úžasných vlastností, které vám rádi představíme.

    • Žádná údržba

Hliníkové konstrukce nemusíte ani natírat, ani ošetřovat, jako tomu je u dřevěných konstrukcí. Bude-li se vám zdát konstrukce znečištěna, stačí voda se saponátem a je opět jako nová.

    • Dlouhá životnost

Hliníkové přístřešky jsou odolné vůči povětrnostním vlivům, proto vám mohou vydržet až několik generací. Může na ně pršet, svítit sluníčko nebo mohou namrznout, ale jejich barva zůstane stále stejná.

    • Nadčasový vzhled

Hliníkový přístřešek se hodí ke každé stavbě, ať už se jedná o moderní dům nebo klasický baráček se sedlovou střechou. Můžete sladit barvu plastových oken a dveří s barvou konstrukce.

    • Ochrana terasy

Další významnou výhodou je ochrana terasy při stavbě hliníkové pergoly nebo ochrana auta, když si necháte postavit garážový přístřešek.

    • Levnější varianta

Aby si hliníkový přístřešek mohl dovolit téměř každý, máme v nabídce i levnější variantu, která je oblíbená u našich klientů právě z hlediska ceny.

Férová nabídka

Na rozdíl od jiných společností, nepožadujeme po svých zákaznících žádnou zálohu předem. Zakládáme si na férovém jednání a individuálním přístupu.

Pokud si nejste jisti výběrem, neváhejte nás kontaktovat. Ochotně s vámi projdeme nabídku hliníkových přístřešků a navážeme spolupráci.

Kontaktní formulář

Přidat soubory
2000 znaků zbývá
NAPIŠTE NÁM!
2000 znaků zbývá
Přidat soubory
NAKUPUJTE OD VÝROBCE!

VLASTNÍ VÝROBA CERTIFIKOVANÝCH SYSTÉMŮ – CERTIFIKACE ISO 9001:2009

Jsme držiteli certifikátu ISO 9001:2009.

Více info »