Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921 nebo 732 607 221

ALcentrum hliníkové zastřešení

facebook ALcentrum google plus alcentrum twitter alcentrum youtube alcentrum

hliníkové přístřešky ECO hliníkové přístřešky PROFI hlinikove pergoly deluxe zamena
zastřešení terasy

ALcentrum s.r.o.
Veselí 35
535 01 Přelouč
Tel.: 739 292 921‬

ALcentrum - hliníkové pergoly, zimní zahrady a jiné zastřešení

Hledáte řešení pro zastřešení terasy nebo přístřešek pro auto, o který se nebudete muset starat? Pak si jistě vyberete z našeho sortimentu zastřešení z hliníkových profilů. Nabízíme kvalitní hliníkové přístřešky včetně montáže po celé České republice pro různé účely. Na námi montované zastřešení poskytujeme DOPRAVU ZDARMA. Nabízíme výběr ze 3 produktových řad hliníkového zastřešení a více než 200 odstínů! Rádi Vám poradíme na telefonním čísle 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Hliníkové pergoly a garážová stání již od 20 385 Kč

U nás si vybere každý. Chcete-li ušetřit a přitom mít kvalitní bezúdržbové zastřešení, vyberte si přístřešek z řady ECO. Nároční zákazníci, kteří si potrpí na design si jistě oblíbí zastřešení teras z řady DELUXE, a ti, kteří dávají přednost zlaté střední cestě, si mohou vybrat pergolu z řady PROFI.

Novinky z oblasti hliníkového zastřešení

V tom případě je dobré uvažovat o zastřešení vaší terasy, například hliníkovou pergolou od společnosti ALcentrum, s.r.o. .Zachováte tak vzdušnost terasy, získáte stín a budete chráněni jak před deštěm, tak prvním jarním sluníčkem, které bývá silné.

Jaké vás čekají výhody?

Hliníkové pergoly nabízí mnoho výhod, mezi ty nejdůležitější patří:

  • Snadná údržba

Mezi zásadní pozitivní vlastnosti hliníkových pergol patří především jejich snadná údržba. Je-li konstrukce nějak znečištěná, postačí ji pouze vodou se saponátem otřít a bude jako nová.

  • Dlouhá životnost

Dlouhá životnost u hliníkových pergol od společnosti ALcentrum,s.r.o. je zajištěna především díky odolnému materiálu, který vzdoruje povětrnostním vlivům.

  • Universální vzhled

Nemusíte se bát, že by se vám naše hliníkové pergoly nehodili k vašemu nově postavenému domu nebo staršímu domečku. Jejich design je natolik universální a elegantní, že obzvláštní váš celkový objekt a bude k němu perfektně pasovat.

  • Ochranní vás, terasu i věci na ni umístěné

Je vaše terasa sestavena z choulostivého materiálu, který potřebuje větší péči nebo nesmí namoknout? Naše pergoly z hliníku ji dokonale ochrání. Také vy se budete moci schovat v letních měsících do příjemného stínu.

Jaké nabízíme hliníkové pergoly?

Pro své klienty nabízíme hned tři produktové řady. Hliníkovou pergolu ECO, PROFI a DELUXE. Každá produktová řada je specifická něčím jiným.

   • ECO

Hliníková pergola ECO se u naší klientely těší velké oblibě, především z hlediska ceny a universálnosti. Je k dostání v 15 různých rozměrech a dvou základních barvách.

   • PROFI

Hliníkové pergoly PROFI nabízí kompromis mezi cenou a kvalitou. Vybrat si můžete z 20 různých rozměrů a v odstínu na přání.

   • DELUXE

Produktová řada DELUXE nabízí jen ty nejkvalitnější hliníkové pergoly. Nabízíme ji v široké škále barev i rozměrů.

Rádi vám poskytneme více informací

Máte-li jakékoliv dotazy, neváhejte nás kontaktovat. Mimo hliníkové pergoly nabízíme i ostatní produkty z hliníku.

Kontaktní formulář

Přidat soubory
2000 znaků zbývá
NAPIŠTE NÁM!
2000 znaků zbývá
Přidat soubory
NAKUPUJTE OD VÝROBCE!

VLASTNÍ VÝROBA CERTIFIKOVANÝCH SYSTÉMŮ – CERTIFIKACE ISO 9001:2009

Jsme držiteli certifikátu ISO 9001:2009.

Více info »