Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921 nebo 732 607 221

ALcentrum hliníkové zastřešení

facebook ALcentrum google plus alcentrum twitter alcentrum youtube alcentrum

hliníkové přístřešky ECO hliníkové přístřešky PROFI hlinikove pergoly deluxe zamena
zastřešení terasy

ALcentrum s.r.o.
Veselí 35
535 01 Přelouč
Tel.: 739 292 921‬

ALcentrum - hliníkové pergoly, zimní zahrady a jiné zastřešení

Hledáte řešení pro zastřešení terasy nebo přístřešek pro auto, o který se nebudete muset starat? Pak si jistě vyberete z našeho sortimentu zastřešení z hliníkových profilů. Nabízíme kvalitní hliníkové přístřešky včetně montáže po celé České republice pro různé účely. Na námi montované zastřešení poskytujeme DOPRAVU ZDARMA. Nabízíme výběr ze 3 produktových řad hliníkového zastřešení a více než 200 odstínů! Rádi Vám poradíme na telefonním čísle 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Hliníkové pergoly a garážová stání již od 20 385 Kč

U nás si vybere každý. Chcete-li ušetřit a přitom mít kvalitní bezúdržbové zastřešení, vyberte si přístřešek z řady ECO. Nároční zákazníci, kteří si potrpí na design si jistě oblíbí zastřešení teras z řady DELUXE, a ti, kteří dávají přednost zlaté střední cestě, si mohou vybrat pergolu z řady PROFI.

Novinky z oblasti hliníkového zastřešení

Odpověď je velmi jednoduchá, vysvětlíme vám výhody hliníkové pergoly.

Hliníkové slitiny se v poslední době hojně používají především na zastřešení teras, zimních zahrad, bazénů, garážových stání. Jejich obliba roste. Mají spoustu výhod oproti dřevěným pergolám.

Proč zvolit pergolu z hliníku?

  • Minimální údržba

O hliníkové pergoly se nemusíte téměř starat. Odpadá vám každoroční nátěr, ať už se jedná a vyblednou barvu nebo nátěr proti škůdcům, jako tomu je u pergol dřevěných. Stačí vzít vodu a saponát a pergolu jednou za čas omýt, aby byla zase jako nová.

   • Velmi dlouhá životnost

Hliníkové slitiny jsou odolné vůči počasí, tím je zajištěna jejich dlouhá životnost.

   • Moderní a universální vzhled

Nemusíte se bát, že se hliníková pergola nebude právě k vašemu domu hodit. Její vzhled je universální, takže se hodí jak k pasivnímu domu tak ke klasickému baráčku.

   • Perfektní rozšíření obytného prostoru

Další velkou výhodou je to, že získáte prostor navíc k vašemu stávajícímu domečku. Můžete trávit svůj volný čas s přáteli u grilování nebo si dát pod pergolu fotbálek.

   • Ochrana terasy

Máte-li terasu postavenou z nějakého choulostivého dřeva, naše hliníkové pergoly ji skvěle ochrání

Společnost Alcentrum nabízí tři druhy hliníkových pergol

   • ECO

Varianta ECO je pro zákazníky, kteří hledají jednoduchou pergolu s nízkou cenou. Nabízíme ji v 15 různých rozměrech a v barvách bílá nebo antracit.

   • PROFI

Chcete-li si zvolit zlatou střední cestu, je právě pro vás varianta PROFI ideální. Je to kompromis mezi cenou a kvalitou. Vyrábíme ji ve 20 různých provedeních.

   • DELUXE

Naše nejkvalitnější pergola DELUXE je vyráběna z luxusních materiálů ze speciálně zesílených profilů a dodávána dohromady s bezpečnostním sklem.

Kde a jak si můžete hliníkovou pergolu objednat?

Kontaktujte nás, rádi vám poradíme, vše vysvětlíme, eventuálně si domluvíme setkání na vaší zahradě, abychom mohli domluvený projekt rychle zrealizovat.

Kontaktní formulář

Přidat soubory
2000 znaků zbývá
NAPIŠTE NÁM!
2000 znaků zbývá
Přidat soubory
NAKUPUJTE OD VÝROBCE!

VLASTNÍ VÝROBA CERTIFIKOVANÝCH SYSTÉMŮ – CERTIFIKACE ISO 9001:2009

Jsme držiteli certifikátu ISO 9001:2009.

Více info »