facebook ALcentrum google plus alcentrum twitter alcentrum youtube alcentrum

hliníkové přístřešky ECO hliníkové přístřešky PROFI hlinikove pergoly deluxe zamena
zastřešení terasy

ALcentrum s.r.o.
Veselí 35
535 01 Přelouč
Tel.: 739 292 921‬

ALcentrum - hliníkové pergoly, zimní zahrady a jiné zastřešení

Hledáte řešení pro zastřešení terasy nebo přístřešek pro auto, o který se nebudete muset starat? Pak si jistě vyberete z našeho sortimentu zastřešení z hliníkových profilů. Nabízíme kvalitní hliníkové přístřešky včetně montáže po celé České republice pro různé účely. Na námi montované zastřešení poskytujeme DOPRAVU ZDARMA. Nabízíme výběr ze 3 produktových řad hliníkového zastřešení a více než 200 odstínů! Rádi Vám poradíme na telefonním čísle 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Hliníkové pergoly a garážová stání již od 20 385 Kč

U nás si vybere každý. Chcete-li ušetřit a přitom mít kvalitní bezúdržbové zastřešení, vyberte si přístřešek z řady ECO. Nároční zákazníci, kteří si potrpí na design si jistě oblíbí zastřešení teras z řady DELUXE, a ti, kteří dávají přednost zlaté střední cestě, si mohou vybrat pergolu z řady PROFI.

Novinky z oblasti hliníkového zastřešení


Takový úkryt vám poskytne terasa, kterou spolehlivě zastřeší společnost ALcentrum, s.r.o. Nemusíte se hnedka schovávat do domu před nepříznivým počasí, postačí, když si v klidu sednete pod svou pergolu a budete pozorovat bubnování letního deštíku.

Alcentrum, s.r.o. se specializuje na hliníkové konstrukce, které nabízí v různých provedeních. Jedná se o prosperující společnost, která je na českém trhu již od roku 2008. Pro své klienty garantujeme tyto služby:

    • Doprava zdarma

K hliníkové pergole máte možnost objednat si také profesionální montáž od našich pracovníků, kdy vám pergolu dovezeme po celé České republice zcela zdarma. Její částka musí dosáhnout k minimálně 50.000 Kč bez DPH a montáže.

Můžete si ale také pergolu postavit sami, postačí vám k tomu dvě osoby. Konstrukci si vyzvednete buď v naší provozovně ve Veselí u Pardubic, nebo vám můžeme pergolu dovézt sami za cenu 10 Kč/km.

    • Platba pergoly

Postačí pouze, když si pergolu objednáte přes internet, nemusíte platit žádné nevratné zálohy, ani nic podobného.

    • Dodání do tří týdnů

Jakmile si vyberete hliníkovou pergolu a dokončíte objednávku, dodáme vám konstrukci do tří týdnů. Standartní rozměry hliníkových pergol držíme skladem.

    • Sestavíme vám pergolu na míru

Může se stát, že si nevyberete z rozměrů hliníkových konstrukcí, které nabízíme. Rádi vám vytvoříme nabídku zahradní hliníkové pergoly přímo na míru vašim požadavkům.

    • Pestrá nabídka hliníkových pergol

Pro své klienty máme připravenou nabídku tří typů hliníkových pergol. Každá se liší různými rozměry i odstíny. Můžete vybírat z variant ECO, PROFI nebo DELUXE. Nejlevnější produktovou řadu ECO nabízíme ve dvou odstínech, a to v barvě sněhově bílá a antracit. Kompromis mezi cenou a kvalitou nabízí varianta PROFI, u které naleznete až 200 různých dekórů a vybírat můžete z 20 rozměrů. Pro své náročnější klienty máme připravenou produktovou řadu DELUXE, kterou vyrábíme z nejkvalitnějších materiálů, jako jsou speciálně zesílené profily a bezpečnostní sklo s UV filtrem.

Zaujala vás nabídka od společnosti ALcentrum, s.r.o.

Máte-li jakékoliv přání nebo dotaz ohledně hliníkových konstrukcí, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám pomůžeme jak s projektem, tak s realizací vaší hliníkové pergoly.

Kontaktní formulář

Přidat soubory
2000 znaků zbývá
NAPIŠTE NÁM!
2000 znaků zbývá
Přidat soubory
NAKUPUJTE OD VÝROBCE!

VLASTNÍ VÝROBA CERTIFIKOVANÝCH SYSTÉMŮ – CERTIFIKACE ISO 9001:2009

Jsme držiteli certifikátu ISO 9001:2009.

Více info »