Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921 nebo 732 607 221

ALcentrum hliníkové zastřešení

facebook ALcentrum google plus alcentrum twitter alcentrum youtube alcentrum

hliníkové přístřešky ECO hliníkové přístřešky PROFI hlinikove pergoly deluxe zamena
zastřešení terasy

ALcentrum s.r.o.
Veselí 35
535 01 Přelouč
Tel.: 739 292 921‬

ALcentrum - hliníkové pergoly, zimní zahrady a jiné zastřešení

Hledáte řešení pro zastřešení terasy nebo přístřešek pro auto, o který se nebudete muset starat? Pak si jistě vyberete z našeho sortimentu zastřešení z hliníkových profilů. Nabízíme kvalitní hliníkové přístřešky včetně montáže po celé České republice pro různé účely. Na námi montované zastřešení poskytujeme DOPRAVU ZDARMA. Nabízíme výběr ze 3 produktových řad hliníkového zastřešení a více než 200 odstínů! Rádi Vám poradíme na telefonním čísle 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Hliníkové pergoly a garážová stání již od 20 385 Kč

U nás si vybere každý. Chcete-li ušetřit a přitom mít kvalitní bezúdržbové zastřešení, vyberte si přístřešek z řady ECO. Nároční zákazníci, kteří si potrpí na design si jistě oblíbí zastřešení teras z řady DELUXE, a ti, kteří dávají přednost zlaté střední cestě, si mohou vybrat pergolu z řady PROFI.

Novinky z oblasti hliníkového zastřešení


Takový úkryt vám poskytne terasa, kterou spolehlivě zastřeší společnost ALcentrum, s.r.o. Nemusíte se hnedka schovávat do domu před nepříznivým počasí, postačí, když si v klidu sednete pod svou pergolu a budete pozorovat bubnování letního deštíku.

Alcentrum, s.r.o. se specializuje na hliníkové konstrukce, které nabízí v různých provedeních. Jedná se o prosperující společnost, která je na českém trhu již od roku 2008. Pro své klienty garantujeme tyto služby:

    • Doprava zdarma

K hliníkové pergole máte možnost objednat si také profesionální montáž od našich pracovníků, kdy vám pergolu dovezeme po celé České republice zcela zdarma. Její částka musí dosáhnout k minimálně 50.000 Kč bez DPH a montáže.

Můžete si ale také pergolu postavit sami, postačí vám k tomu dvě osoby. Konstrukci si vyzvednete buď v naší provozovně ve Veselí u Pardubic, nebo vám můžeme pergolu dovézt sami za cenu 10 Kč/km.

    • Platba pergoly

Postačí pouze, když si pergolu objednáte přes internet, nemusíte platit žádné nevratné zálohy, ani nic podobného.

    • Dodání do tří týdnů

Jakmile si vyberete hliníkovou pergolu a dokončíte objednávku, dodáme vám konstrukci do tří týdnů. Standartní rozměry hliníkových pergol držíme skladem.

    • Sestavíme vám pergolu na míru

Může se stát, že si nevyberete z rozměrů hliníkových konstrukcí, které nabízíme. Rádi vám vytvoříme nabídku zahradní hliníkové pergoly přímo na míru vašim požadavkům.

    • Pestrá nabídka hliníkových pergol

Pro své klienty máme připravenou nabídku tří typů hliníkových pergol. Každá se liší různými rozměry i odstíny. Můžete vybírat z variant ECO, PROFI nebo DELUXE. Nejlevnější produktovou řadu ECO nabízíme ve dvou odstínech, a to v barvě sněhově bílá a antracit. Kompromis mezi cenou a kvalitou nabízí varianta PROFI, u které naleznete až 200 různých dekórů a vybírat můžete z 20 rozměrů. Pro své náročnější klienty máme připravenou produktovou řadu DELUXE, kterou vyrábíme z nejkvalitnějších materiálů, jako jsou speciálně zesílené profily a bezpečnostní sklo s UV filtrem.

Zaujala vás nabídka od společnosti ALcentrum, s.r.o.

Máte-li jakékoliv přání nebo dotaz ohledně hliníkových konstrukcí, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám pomůžeme jak s projektem, tak s realizací vaší hliníkové pergoly.

Kontaktní formulář

Přidat soubory
2000 znaků zbývá
NAPIŠTE NÁM!
2000 znaků zbývá
Přidat soubory
NAKUPUJTE OD VÝROBCE!

VLASTNÍ VÝROBA CERTIFIKOVANÝCH SYSTÉMŮ – CERTIFIKACE ISO 9001:2009

Jsme držiteli certifikátu ISO 9001:2009.

Více info »