ALcentrum hliníkové zastřešení

facebook ALcentrum google plus alcentrum twitter alcentrum youtube alcentrum

hliníkové přístřešky ECO hliníkové přístřešky PROFI hlinikove pergoly deluxe zamena
zastřešení terasy

ALcentrum s.r.o.
Veselí 35
535 01 Přelouč
Tel.: 739 292 921‬

ALcentrum - hliníkové pergoly, zimní zahrady a jiné zastřešení

Hledáte řešení pro zastřešení terasy nebo přístřešek pro auto, o který se nebudete muset starat? Pak si jistě vyberete z našeho sortimentu zastřešení z hliníkových profilů. Nabízíme kvalitní hliníkové přístřešky včetně montáže po celé České republice pro různé účely. Na námi montované zastřešení poskytujeme DOPRAVU ZDARMA. Nabízíme výběr ze 3 produktových řad hliníkového zastřešení a více než 200 odstínů! Rádi Vám poradíme na telefonním čísle 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Hliníkové pergoly a garážová stání již od 20 385 Kč

U nás si vybere každý. Chcete-li ušetřit a přitom mít kvalitní bezúdržbové zastřešení, vyberte si přístřešek z řady ECO. Nároční zákazníci, kteří si potrpí na design si jistě oblíbí zastřešení teras z řady DELUXE, a ti, kteří dávají přednost zlaté střední cestě, si mohou vybrat pergolu z řady PROFI.

Novinky z oblasti hliníkového zastřešení

Není vhodné to ale na přímém slunku přehánět, komu by se nelíbilo jít se na chvíli schovat do stinného místa a odpočinout si od prudkých slunečních paprsků?
Takové místo pro vás zajistí naše společnost ALcentrum, s.r.o., která se specializuje na výrobu a dodání hliníkových konstrukcí, které se hodí pro různá využití.

Výhody hliníkových pergol

Hliník je nadčasový materiál, který má své nesporné výhody. U našich klientů se stává více a více oblíbený. Představíme vám alespoň nějaké jeho výhody:

    • Snadná údržba

Oproti dřevěným pergolám, o které se musíte pravidelně starat, natírat jej a pečovat o ně, tak pergola z hliníku je naprosto bezúdržbová konstrukce. Pokud se vám bude zdát zašpiněná, postačí saponát s vodou a konstrukce je opět jako nová.

    • Dlouhá životnost

Hliníkové pergoly jsou odolné vůči povětrnostním podmínkám, díky tomu je zajištěna jejich dlouhá životnost. Vaše hliníková pergola vám bude dělat radost po dlouhá léta.

    • Moderní a klasický vzhled

Společnost ALcentrum nabízí universální typy hliníkových pergol, které se budou hodit k různým domům, ať už se bude jednat o klasický domeček se sedlovou střechou nebo moderní pasivní dům.

    • Nový prostor

Pro sebe a své blízký získáte prostor navíc, který se vždy hodí. Můžete si v klidu vypít svou ranní kávu a přitom se kochat pohledem do své krásné zahrady.

    • Ochrana terasy

V neposlední řadě, je to právě ochrana teras, kdy si zákazníci hliníkové pergoly pořizují. Terasa může být sestavena z nějakého choulostivého materiálu a naše konstrukce ho dokonale ochrání před deštěm nebo prudkými slunečními paprsky.

Varianty hliníkových pergol

Naše společnost ALcentrum, s.r.o. vyrábí tři různé typy hliníkových pergol, takže si můžete vybrat podle svých představ jak z různých rozměrů, tak různých barev. Pokud hledáte pergolu z hlediska nejlevnější ceny, je pro vás ideální hliníková pergola ECO, kterou nabízíme v 15 rozměrech a dvou základních odstínech. Pergola PROFI je vhodná především pro zákazníky, hledající vyvážený poměr mezi kvalitou a cenou. Je k dispozici ve 20 standartních rozměrech a barvu si můžete zvolit ze stupnice RAL. Hliníková pergola DELUXE je vyrobena z nejkvalitnějších materiálů, jako je bezpečnostní škol či speciálně zesílené profily.

Oslavte začátek léta s novou pergolou

Máte-li jakýkoliv dotaz, neváhejte se na nás obrátit přes náš kontaktní formulář.

Kontaktní formulář

Přidat soubory
2000 znaků zbývá
NAPIŠTE NÁM!
2000 znaků zbývá
Přidat soubory
NAKUPUJTE OD VÝROBCE!

VLASTNÍ VÝROBA CERTIFIKOVANÝCH SYSTÉMŮ – CERTIFIKACE ISO 9001:2009

Jsme držiteli certifikátu ISO 9001:2009.

Více info »