Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921 nebo 732 607 221

ALcentrum hliníkové zastřešení

facebook ALcentrum google plus alcentrum twitter alcentrum youtube alcentrum

hliníkové přístřešky ECO hliníkové přístřešky PROFI hlinikove pergoly deluxe zamena
zastřešení terasy

ALcentrum s.r.o.
Veselí 35
535 01 Přelouč
Tel.: 739 292 921‬

ALcentrum - hliníkové pergoly, zimní zahrady a jiné zastřešení

Hledáte řešení pro zastřešení terasy nebo přístřešek pro auto, o který se nebudete muset starat? Pak si jistě vyberete z našeho sortimentu zastřešení z hliníkových profilů. Nabízíme kvalitní hliníkové přístřešky včetně montáže po celé České republice pro různé účely. Na námi montované zastřešení poskytujeme DOPRAVU ZDARMA. Nabízíme výběr ze 3 produktových řad hliníkového zastřešení a více než 200 odstínů! Rádi Vám poradíme na telefonním čísle 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Hliníkové pergoly a garážová stání již od 20 385 Kč

U nás si vybere každý. Chcete-li ušetřit a přitom mít kvalitní bezúdržbové zastřešení, vyberte si přístřešek z řady ECO. Nároční zákazníci, kteří si potrpí na design si jistě oblíbí zastřešení teras z řady DELUXE, a ti, kteří dávají přednost zlaté střední cestě, si mohou vybrat pergolu z řady PROFI.

Novinky z oblasti hliníkového zastřešení

Společnost vyrábí a dodává hliníkové konstrukce, ze kterých vyrábí hliníkové pergoly, hliníkové zastřešení bazénů, hliníkové altány, zimní zahrady nebo dokonce hliníkové ploty a přístřešky nad dveře.

Hlavním cílem společnosti je dodat kvalitní výrobek zákazníkovi k plné spokojenosti.
Zákaznický servis je pro na prvním místě, ke každému klientovi přistupuje individuálně a snaží se splnit každý jeho požadavek. Heslo firmy zní: kvalitní práce, spolehlivost, vstřícné jednání a spokojený klient.

Hliníkové konstrukce mají velké výhody, díky kterým jsou stále oblíbenější. Mají dlouhou životnost, protože odolávají povětrnostním vlivům. Majitelé se o ně nemusí starat, konstrukce jsou ošetřeny vypalovanou barvou KOMAXIT., která zajišťuje jejich bezúdržbovost.

Co nabízí společnost ALcentrum,s.r.o.?

    • Hliníkové zimní zahrady

Hliníkové zimní zahrady jsou ideální k hliníkovým pergolám. Rozšíří perfektně váš obytný prostor, kde můžete celoročně posedávat a užívat si příjemné chvilky nebo pěstovat rostliny, které by v naší zimě nepřezimovali.

    • Hliníková garážová stání a přístřešek nad auto

Stání pro váš automobil má velkou výhodu v tom, že nemusíte shánět stavební povolení, jako tomu je u klasické garáže. Také nemusíte kupovat nákladná garážová vrata.

    • Hliníkové přístřešky nad dveře

Ideální přístřešek k vašemu vchodu vás ochrání před deštěm, než najdete klíče v tašce. Váš dům navíc získá na eleganci a praktičnosti.

    • Hliníkové zahradní altány

Hliníkový altán nemusíte kotvit do fasády domu, jako tomu je u dřevěných altánů. Je pro tuto výhodu velmi oblíbený u klientů.

Společnost ALcentrum vám dodá hliníkovou pergolu ve formě stavebnice, takže si ji můžete sami na zahradě postavit. Pokud si ale na to netroufnete, poskytneme vám profesionální montáž my.

Varianty hliníkových pergol

Pro své klienty má ALcentrum připravené hned tři produktové řady hliníkových pergol. Nejlevnější je pergola ECO, je dodávána v barvách bílá nebo antracit.

V naší nabídce dále naleznete pergoly PROFI a DELUXE. Nejkvalitnější materiály používáme na pergoly DELUXE. Hliníkové pergoly PROFI jsou pro zákazníky, hledající kvalitu za rozumnou cenu.

Stačí si jen vybrat

Společnost ALcentrum vám nabízí jen ty nejkvalitnější produkty, které vydrží a jsou navíc bezúdržbové. Neváhejte náskontaktovat, rádi vám pomůžeme s výběrem.

Kontaktní formulář

Přidat soubory
2000 znaků zbývá
NAPIŠTE NÁM!
2000 znaků zbývá
Přidat soubory
NAKUPUJTE OD VÝROBCE!

VLASTNÍ VÝROBA CERTIFIKOVANÝCH SYSTÉMŮ – CERTIFIKACE ISO 9001:2009

Jsme držiteli certifikátu ISO 9001:2009.

Více info »