Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921 nebo 732 607 221

ALcentrum hliníkové zastřešení

facebook ALcentrum google plus alcentrum twitter alcentrum youtube alcentrum

hliníkové přístřešky ECO hliníkové přístřešky PROFI hlinikove pergoly deluxe zamena
zastřešení terasy

ALcentrum s.r.o.
Veselí 35
535 01 Přelouč
Tel.: 739 292 921‬

ALcentrum - hliníkové pergoly, zimní zahrady a jiné zastřešení

Hledáte řešení pro zastřešení terasy nebo přístřešek pro auto, o který se nebudete muset starat? Pak si jistě vyberete z našeho sortimentu zastřešení z hliníkových profilů. Nabízíme kvalitní hliníkové přístřešky včetně montáže po celé České republice pro různé účely. Na námi montované zastřešení poskytujeme DOPRAVU ZDARMA. Nabízíme výběr ze 3 produktových řad hliníkového zastřešení a více než 200 odstínů! Rádi Vám poradíme na telefonním čísle 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Hliníkové pergoly a garážová stání již od 20 385 Kč

U nás si vybere každý. Chcete-li ušetřit a přitom mít kvalitní bezúdržbové zastřešení, vyberte si přístřešek z řady ECO. Nároční zákazníci, kteří si potrpí na design si jistě oblíbí zastřešení teras z řady DELUXE, a ti, kteří dávají přednost zlaté střední cestě, si mohou vybrat pergolu z řady PROFI.

Novinky z oblasti hliníkového zastřešení

Jak to ale zařídit, když k vašemu domu nelze nic připevnit?
Naše společnost Alcentrum s.r.o., vyrábějící hliníkové přístřešky, pro vás má efektivní řešení ve formě moderního samonosného zahradního altánu.

Zahradní kryté posezení je vhodné pro mnoho využití, například pro relaxaci a odpočinek se šálkem dobrého čaje, grilování s přáteli za každého počasí, uschování zahradních potřeb před deštěm a bouří, možnost sportovního vyžití dětí při nevlídném počasí (stolní tenis, houpačka, přenosné pískoviště atd.). Každý si své využití zajisté najde. Je přeci jen dobré mít u svého domu možnost zahradního posezení pod střechou.

Proč si vybrat zahradní hliníkový altán?

Námi používaný hliníkový materiál vyniká svými skvělými vlastnostmi a stálostí. V porovnání s dřevem se může pyšnit svou bezúdržbovostí – hliník nevyžaduje žádné pravidelné a speciální nátěry, broušení či napouštění olejem. Pouze při znečištění stačí otřít vlhkým hadrem nebo postříkat vodou z hadice. Dalšími nezanedbatelnými výhodami jsou

  • univerzálnost – hliníkové přístřešky včetně samonosného altánu se hodí ke každému typu domu (starší domky se sedlovou střechou i moderní novostavby)
  • nadčasový vzhled
  • dlouhá životnost
  • nehořlavost
  • výběr z mnoha barevného provedení

Objednávka hliníkového altánu

Samotnou objednávku samonosného zahradního altánu můžete provádět na telefonním čísle 732 607 221, popřípadě prostřednictvím kontaktního formuláře na našich stránkách. Stejně tak se zde můžete ptát na potřebné dotazy nebo si domluvit nezávaznou schůzku na konzultaci. Naše firma je vám k dispozici, vždy najdeme vhodné řešení právě pro vás a vaše kryté posezení.

Na přání pro vás vypracujeme grafický návrh včetně předběžné kalkulace, při závazné objednávce toto dostanete zcela zdarma. Při zakázce dražší nad 50 000 korun od nás dostanete i dopravu zdarma v rámci celé České republiky.

Více typu zahradního altánu

Máte možnost výběru vhodného provedení zahradního altánu, a to z:

  • Provedení ECO – nejméně finančně náročné provedení pro nenáročné zákazníky
  • Provedení PROFI – cena odpovídá kvalitnímu provedení s možností výběru z mnoha barev
  • Provedení DELUXE – toto provedení je určeno především pro velmi náročné klienty, kteří si potrpí na detail

Pro vaši spokojenost uděláme maximum, zahradní altán vám dodáme do 3 týdnů od obdržení vaši objednávky.

Kontaktní formulář

Přidat soubory
2000 znaků zbývá
NAPIŠTE NÁM!
2000 znaků zbývá
Přidat soubory
NAKUPUJTE OD VÝROBCE!

VLASTNÍ VÝROBA CERTIFIKOVANÝCH SYSTÉMŮ – CERTIFIKACE ISO 9001:2009

Jsme držiteli certifikátu ISO 9001:2009.

Více info »