facebook ALcentrum google plus alcentrum twitter alcentrum youtube alcentrum

hliníkové přístřešky ECO hliníkové přístřešky PROFI hlinikove pergoly deluxe zamena
zastřešení terasy

ALcentrum s.r.o.
Veselí 35
535 01 Přelouč
Tel.: 739 292 921‬

ALcentrum - hliníkové pergoly, zimní zahrady a jiné zastřešení

Hledáte řešení pro zastřešení terasy nebo přístřešek pro auto, o který se nebudete muset starat? Pak si jistě vyberete z našeho sortimentu zastřešení z hliníkových profilů. Nabízíme kvalitní hliníkové přístřešky včetně montáže po celé České republice pro různé účely. Na námi montované zastřešení poskytujeme DOPRAVU ZDARMA. Nabízíme výběr ze 3 produktových řad hliníkového zastřešení a více než 200 odstínů! Rádi Vám poradíme na telefonním čísle 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Hliníkové pergoly a garážová stání již od 20 385 Kč

U nás si vybere každý. Chcete-li ušetřit a přitom mít kvalitní bezúdržbové zastřešení, vyberte si přístřešek z řady ECO. Nároční zákazníci, kteří si potrpí na design si jistě oblíbí zastřešení teras z řady DELUXE, a ti, kteří dávají přednost zlaté střední cestě, si mohou vybrat pergolu z řady PROFI.

Novinky z oblasti hliníkového zastřešení


Řekněte si dost a užijte si chvíle klidu za hliníkovým plotem. Vy i váš majetek získáte ochranu a budete mít dostatek soukromí.

Společnost ALcentrum, s.r.o. nabízí svým klientům mimo jiné také kvalitní hliníkové ploty a plotové zástěny, které můžete dokonale sladit s designem a barvou vašeho zahradního přístřešku. Vybírat můžete z několika barevných provedení.

Výhody hliníkového plotu a zástěn z hliníku

  • Životnost

Největší výhodou, jakou nabízejí výrobky z hliníku je bezesporu jejich dlouhá životnost. Především je to díky kvalitě hliníkových profilů, ze kterých jsou ploty vyráběny.

  • Odolný materiál

Hliníkové ploty jsou odolné vůči povětrnostním podmínkám, jejich materiál je odolný a stálý.

  • Žádná údržba

Jistě oceníte i to, že hliníkové ploty a zástěny jsou naprosto bezúdržbové. Nemusíte tak myslet na každoroční nátěr. Pokud se vám zdá plot znečištěný, postačí ho omýt vodou.

Materiál pro plotovou zástěnu

 • Plotové zástěny z hliníkových profilů
 • Plotové zástěny v kombinaci hliník a dřevoplast
 • Plotové zástěny kombinované z hliníku a polykarbonátu

Jaký zahradní přístřešek si můžete vybrat?

Aby váš celkový objekt ladil dokonale, musí se správně sjednotit. Sladit se dá barva plastových oken a dveří a také zahradní přístřešky s hliníkovým plotem.

  • Zahradní altány

Zahradní altán je velmi oblíbený hlavně z toho důvodu, že se nemusí kotvit do obvodového zdiva, jako tomu je u hliníkové pergoly. Především se používá u pasivních domů. V nabídce naleznete dvě provedení zahradního altánu, PFOFI a DELUXE.

  • Hliníkové pergoly

Společnost ALcentrum, s.r.o. nabízí svým zákazníkům tři produktové řady hliníkových pergol ECO, PROFI a DELUXE. Varianta ECO je oblíbená z hlediska nízké ceny, ale přesto ma elegantní a universální design. Hliníkové pergoly PROFI sjednotí dokonale poměr mezi cenou a kvalitou. A u varianty DELUXE naleznete pouze ty nejkvalitnější materiály.

Sjednoťte si plot s přilehlým přístřeškem

Ozdobte svou zahradu zahradním přístřeškem, který můžete dokonale sladit s hliníkovým plotem nebo hliníkovou zástěnou. Kontaktujte nás, se vším vám ochotně poradíme a pomůžeme vybrat ideální odstín hliníkového plotu.

Kontaktní formulář

Přidat soubory
2000 znaků zbývá
NAPIŠTE NÁM!
2000 znaků zbývá
Přidat soubory
NAKUPUJTE OD VÝROBCE!

VLASTNÍ VÝROBA CERTIFIKOVANÝCH SYSTÉMŮ – CERTIFIKACE ISO 9001:2009

Jsme držiteli certifikátu ISO 9001:2009.

Více info »