Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921 nebo 732 607 221

ALcentrum hliníkové zastřešení

facebook ALcentrum google plus alcentrum twitter alcentrum youtube alcentrum

hliníkové přístřešky ECO hliníkové přístřešky PROFI hlinikove pergoly deluxe zamena
zastřešení terasy

ALcentrum s.r.o.
Veselí 35
535 01 Přelouč
Tel.: 739 292 921‬

ALcentrum - hliníkové pergoly, zimní zahrady a jiné zastřešení

Hledáte řešení pro zastřešení terasy nebo přístřešek pro auto, o který se nebudete muset starat? Pak si jistě vyberete z našeho sortimentu zastřešení z hliníkových profilů. Nabízíme kvalitní hliníkové přístřešky včetně montáže po celé České republice pro různé účely. Na námi montované zastřešení poskytujeme DOPRAVU ZDARMA. Nabízíme výběr ze 3 produktových řad hliníkového zastřešení a více než 200 odstínů! Rádi Vám poradíme na telefonním čísle 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Hliníkové pergoly a garážová stání již od 20 385 Kč

U nás si vybere každý. Chcete-li ušetřit a přitom mít kvalitní bezúdržbové zastřešení, vyberte si přístřešek z řady ECO. Nároční zákazníci, kteří si potrpí na design si jistě oblíbí zastřešení teras z řady DELUXE, a ti, kteří dávají přednost zlaté střední cestě, si mohou vybrat pergolu z řady PROFI.

Novinky z oblasti hliníkového zastřešení


Řekněte si dost a užijte si chvíle klidu za hliníkovým plotem. Vy i váš majetek získáte ochranu a budete mít dostatek soukromí.

Společnost ALcentrum, s.r.o. nabízí svým klientům mimo jiné také kvalitní hliníkové ploty a plotové zástěny, které můžete dokonale sladit s designem a barvou vašeho zahradního přístřešku. Vybírat můžete z několika barevných provedení.

Výhody hliníkového plotu a zástěn z hliníku

  • Životnost

Největší výhodou, jakou nabízejí výrobky z hliníku je bezesporu jejich dlouhá životnost. Především je to díky kvalitě hliníkových profilů, ze kterých jsou ploty vyráběny.

  • Odolný materiál

Hliníkové ploty jsou odolné vůči povětrnostním podmínkám, jejich materiál je odolný a stálý.

  • Žádná údržba

Jistě oceníte i to, že hliníkové ploty a zástěny jsou naprosto bezúdržbové. Nemusíte tak myslet na každoroční nátěr. Pokud se vám zdá plot znečištěný, postačí ho omýt vodou.

Materiál pro plotovou zástěnu

 • Plotové zástěny z hliníkových profilů
 • Plotové zástěny v kombinaci hliník a dřevoplast
 • Plotové zástěny kombinované z hliníku a polykarbonátu

Jaký zahradní přístřešek si můžete vybrat?

Aby váš celkový objekt ladil dokonale, musí se správně sjednotit. Sladit se dá barva plastových oken a dveří a také zahradní přístřešky s hliníkovým plotem.

  • Zahradní altány

Zahradní altán je velmi oblíbený hlavně z toho důvodu, že se nemusí kotvit do obvodového zdiva, jako tomu je u hliníkové pergoly. Především se používá u pasivních domů. V nabídce naleznete dvě provedení zahradního altánu, PFOFI a DELUXE.

  • Hliníkové pergoly

Společnost ALcentrum, s.r.o. nabízí svým zákazníkům tři produktové řady hliníkových pergol ECO, PROFI a DELUXE. Varianta ECO je oblíbená z hlediska nízké ceny, ale přesto ma elegantní a universální design. Hliníkové pergoly PROFI sjednotí dokonale poměr mezi cenou a kvalitou. A u varianty DELUXE naleznete pouze ty nejkvalitnější materiály.

Sjednoťte si plot s přilehlým přístřeškem

Ozdobte svou zahradu zahradním přístřeškem, který můžete dokonale sladit s hliníkovým plotem nebo hliníkovou zástěnou. Kontaktujte nás, se vším vám ochotně poradíme a pomůžeme vybrat ideální odstín hliníkového plotu.

Kontaktní formulář

Přidat soubory
2000 znaků zbývá
NAPIŠTE NÁM!
2000 znaků zbývá
Přidat soubory
NAKUPUJTE OD VÝROBCE!

VLASTNÍ VÝROBA CERTIFIKOVANÝCH SYSTÉMŮ – CERTIFIKACE ISO 9001:2009

Jsme držiteli certifikátu ISO 9001:2009.

Více info »