Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921 nebo 732 607 221

ALcentrum hliníkové zastřešení

facebook ALcentrum google plus alcentrum twitter alcentrum youtube alcentrum

hliníkové přístřešky ECO hliníkové přístřešky PROFI hlinikove pergoly deluxe zamena
zastřešení terasy

ALcentrum s.r.o.
Veselí 35
535 01 Přelouč
Tel.: 739 292 921‬

ALcentrum - hliníkové pergoly, zimní zahrady a jiné zastřešení

Hledáte řešení pro zastřešení terasy nebo přístřešek pro auto, o který se nebudete muset starat? Pak si jistě vyberete z našeho sortimentu zastřešení z hliníkových profilů. Nabízíme kvalitní hliníkové přístřešky včetně montáže po celé České republice pro různé účely. Na námi montované zastřešení poskytujeme DOPRAVU ZDARMA. Nabízíme výběr ze 3 produktových řad hliníkového zastřešení a více než 200 odstínů! Rádi Vám poradíme na telefonním čísle 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Hliníkové pergoly a garážová stání již od 20 385 Kč

U nás si vybere každý. Chcete-li ušetřit a přitom mít kvalitní bezúdržbové zastřešení, vyberte si přístřešek z řady ECO. Nároční zákazníci, kteří si potrpí na design si jistě oblíbí zastřešení teras z řady DELUXE, a ti, kteří dávají přednost zlaté střední cestě, si mohou vybrat pergolu z řady PROFI.

Novinky z oblasti hliníkového zastřešení

Zákaznický servis je pro nás velmi důležitý, zakládáme si na vstřícném a férovém jednání. Máme dlouholeté zkušenosti ve výrobě hliníkových slitin, nemusíte se tedy bát se na nás s čímkoliv obrátit. Jsme tu jen pro vás.

Nabídka produktů od společnosti ALcentrum

 • Hliníkové zimní zahrady
 • Zimní zahrady se staly součástí nejednoho rodinného domu. Postarají se o celoroční pěstování rostlin, včetně těch exotických. Také vám nabídnou prostor navíc pro posezení s rodinou i přáteli, když zrovna venku vládne nepříznivé počasí.

 • Hliníkové pergoly
 • Vyrábíme pro vás 3 produktové řady hliníkových pergol, abyste si mohli vybrat tu, která nejvíce vyhovuje vašim požadavkům. Pergola ECO vás přesvědčí svou nízkou cenou, PROFI nabízí vyvážený poměr mezi kvalitou a cenou a varianta DELUXE je naše nejluxusnější pergola vyrobena z těch nejkvalitnějších materiálů.

 • Garážový přístřešek
 • Garážové stání z hliníkových slitin ochrání perfektně vaše auto před prudkým sluncem nebo mrazem. Takže vám v zimních měsících odpadne každodenní shrabávání sněhu a námrazy z oken. Nemusíte se o něj starat, stačí při zašpinění omýt vodou se saponátem.

 • Zahradní altány
 • Výhodou zahradních altánů je, že se nemusí kotvit do obvodového zdiva domu jako hliníkové pergoly. Například u pasivních domů to není možné.

 • Ploty
 • Ploty a zástěny z hliníku vás ochrání před nevídanými pohledy sousedů a kolemjdoucích. Velkou výhodou je jejich dlouhá životnost a odolnost proti povětrnostním podmínkám.

 • Přístřešky nad dveře
 • Hliníkový přístřešek nad dveře vám zajistí čistý vstup do vašeho domu a vzhled vašeho obydlí se stane hned útulnějším a elegantním.

Zaujala vás naše široká nabídka?

Kontaktujte nás a my vám rádi vypracujeme grafický návrh hliníkové konstrukce šitý přímo vám na míru. Pokud si nejste jisti výběrem, stačí nás kontaktovat Rádi vám se vším poradíme.

Kontaktní formulář

Přidat soubory
2000 znaků zbývá
NAPIŠTE NÁM!
2000 znaků zbývá
Přidat soubory
NAKUPUJTE OD VÝROBCE!

VLASTNÍ VÝROBA CERTIFIKOVANÝCH SYSTÉMŮ – CERTIFIKACE ISO 9001:2009

Jsme držiteli certifikátu ISO 9001:2009.

Více info »