Chcete se na něco zeptat? Volejte: 732 607 221

ALcentrum hliníkové zastřešení

facebook ALcentrum google plus alcentrum twitter alcentrum youtube alcentrum

hliníkové přístřešky ECO hliníkové přístřešky PROFI hlinikove pergoly deluxe zamena
zastřešení terasy

ALcentrum s.r.o.
Veselí 35
535 01 Přelouč
Tel.: 732 607 221
E-mail:

hliníkové pergoly hliníková garážová stání hliníkové zimní zahrady hliníkové zahradní altány hliníkové přístřešky nad dveře plotové zástěny

ALcentrum - hliníkové pergoly, zimní zahrady a jiné zastřešení

Hledáte řešení pro zastřešení terasy nebo přístřešek pro auto, o který se nebudete muset starat? Pak si jistě vyberete z našeho sortimentu zastřešení z hliníkových profilů. Nabízíme kvalitní hliníkové přístřešky včetně montáže po celé České republice pro různé účely. Na námi montované zastřešení poskytujeme DOPRAVU ZDARMA. Nabízíme výběr ze 3 produktových řad hliníkového zastřešení a více než 200 odstínů! Rádi Vám poradíme na telefonním čísle 732 607 221

Hliníkové pergoly a garážová stání již od 20 385 Kč

U nás si vybere každý. Chcete-li ušetřit a přitom mít kvalitní bezúdržbové zastřešení, vyberte si přístřešek z řady ECO. Nároční zákazníci, kteří si potrpí na design si jistě oblíbí zastřešení teras z řady DELUXE, a ti, kteří dávají přednost zlaté střední cestě, si mohou vybrat pergolu z řady PROFI.

Novinky z oblasti hliníkového zastřešení

Zahoďte starosti s hlídáním počasí a nechte si zhotovit hliníkové zastřešení terasy.

Hliníkové profily mají spoustu výhod, které ocení každý, kdo chce například svůj čas plnohodnotně trávit a ne myslet na pravidelnou údržbu. Chcete-li mít zahradní přístřešek, který vás ochrání před neduhy počasí, pak zvolte ten hliníkový.

Hliníková pergola - venkovní zastřešení

Zastřešení oceníte nejen vy, ale vděčná vám bude i terasa. Máte-li terasu z choulostivého materiálu, pak je přístřešek více než potřeba. Hliníková pergola vytvoří perfektní mezičlánek mezi domem a zahradou, kdy si čerstvý vzduch a kouzlo zahrady budete moci vychutnávat i za špatného počasí.
Zastřešením části zahrady získáte plnohodnotný prostor vhodný pro relaxaci, posezení s přáteli, sportovní vyžití vašich dětí. Určitě najdete i další skvělá využití. Největší předností hliníkového zastřešení zůstává fakt, že ho můžete využívat v každém počasí, tedy celoročně.

Proč zvolit právě hliníkové zastřešení?

Nevíte-li si rady, nejjednodušším způsobem, jak zjistit více informací, je pozeptat se u přátel, známých a rodiny. Dalším způsobem je sehnat si co nejvíce informací o materiálech, jaké mají vlastnosti a podobně. V posledních letech si ale drží prvenství hliníkové profily. Mají výhody, kvůli kterým jsou opravdu vyhledávaným materiálem na stavbu zahradních přístřešků.

  • Stálost a odolnost materiálu
  • Luxusní a nadčasový design
  • Téměř neomezená životnost
  • Bezúdržbovost
  • Velmi spolehlivá ochrana terasy
  • Široký výběr barevného provedení
  • Místo pro uskladnění zahradního nábytku

Kdo se zabývá výrobou hliníkových pergol?

V roce 2008 vznikla rodinná firma Alcentrum, která za dobu svého působení expandovala i do ciziny. Vyrábí a montuje hliníkové přístřešky různých druhů (hliníkové zimní zahrady, garážové stání, zahradní altány, přístřešky nad dveře).
Vybere si opravdu každý zákazník.Vyrobit si můžete nechat hliníkové pergoly i v té nejnáročnější a nejluxusnější kvalitě.

Dejte své zahradě úplně nový kabát a kontaktujte společnost Alcentrum na telefonním čísle 732 607 221 nebo prostřednictvím kontaktního formuláře.

NAPIŠTE NÁM!
2000 znaků zbývá
NAKUPUJTE OD VÝROBCE!

VLASTNÍ VÝROBA CERTIFIKOVANÝCH SYSTÉMŮ – CERTIFIKACE ISO 9001:2009

Jsme držiteli certifikátu ISO 9001:2009.

Více info »