Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921 nebo 732 607 221

ALcentrum hliníkové zastřešení

facebook ALcentrum google plus alcentrum twitter alcentrum youtube alcentrum

hliníkové přístřešky ECO hliníkové přístřešky PROFI hlinikove pergoly deluxe zamena
zastřešení terasy

ALcentrum s.r.o.
Veselí 35
535 01 Přelouč
Tel.: 739 292 921‬

ALcentrum - hliníkové pergoly, zimní zahrady a jiné zastřešení

Hledáte řešení pro zastřešení terasy nebo přístřešek pro auto, o který se nebudete muset starat? Pak si jistě vyberete z našeho sortimentu zastřešení z hliníkových profilů. Nabízíme kvalitní hliníkové přístřešky včetně montáže po celé České republice pro různé účely. Na námi montované zastřešení poskytujeme DOPRAVU ZDARMA. Nabízíme výběr ze 3 produktových řad hliníkového zastřešení a více než 200 odstínů! Rádi Vám poradíme na telefonním čísle 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Hliníkové pergoly a garážová stání již od 20 385 Kč

U nás si vybere každý. Chcete-li ušetřit a přitom mít kvalitní bezúdržbové zastřešení, vyberte si přístřešek z řady ECO. Nároční zákazníci, kteří si potrpí na design si jistě oblíbí zastřešení teras z řady DELUXE, a ti, kteří dávají přednost zlaté střední cestě, si mohou vybrat pergolu z řady PROFI.

Novinky z oblasti hliníkového zastřešení

Rozhodně potřebujete svou terasu zastřešit, s tím vám ochotně pomůže společnost ALcentrum,s.r.o..

Proč právě společnost ALcentrum, s.r.o.?

ALcentrum, s.r.o. je na trhu již od roku 2008, proto má bohaté zkušenosti s výrobou hliníkových přístřešků. Zákazníci, kteří si u nás objednají hliníkový přístřešek, mají konzultaci a zaměření zdarma. Hliníkové pergoly držíme skladem, takže jsme schopni některé dodat do 3 dnů od objednání. Buď vám přístřešek dodáme formou stavebnice, nebo vám ho profesionálně namontujeme. Nabídka našich výrobků je opravdu široká, zaměřujeme se jak na hliníkové pergoly, tak na zimní zahrady, hliníkové ploty, přístřešky nad dveře, zahradní altány a jiné.

Výhody hliníkového přístřešku

    • Žádná údržba

Asi největší výhodou u hliníkového zastřešení je téměř žádná údržba. Nemusíte se starat o nátěr nebo postřik proti škůdcům. Budete mít tak více času na příjemné zážitky se svou rodinou.

    • Velmi dlouhá životnost

Naše hliníkové konstrukce nepodléhají povětrnostním vlivům, takže vám vydrží opravdu dlouho. Navíc jsou ošetřeny vypalovanou barvou KOMAXIT, která je velmi odolná vůči počasí.

    • Flexibilita

Ať už chcete hliníkovou pergolu nebo altán postavit ke klasickému baráčku nebo modernímu pasivnímu domu, nemusíte se bát, že by se k němu nehodil. Naše hliníkové konstrukce jsou univerzální a padnou ke kterékoliv budově.

    • Velký výběr variant hliníkového zastřešení

Hliníkové zastřešení vyrábíme ve třech produktových řadách, a sice ECO, PROFI nebo luxusní řada DELUXE.

Doprava hliníkových přístřešků

Doprava je zdarma po cele České Republice pro klienty, kteří si u nás objednaní hliníkovou pergolu společně s profesionální montáží

Zaujala vás naše nabídka hliníkových přístřešků?

Pokud si nejste jisti výběrem hliníkové pergoly nebo jiného hliníkového výrobku, neváhejte se na nás s kterýmkoliv dotazem obrátit. Kontaktujte nás a my vám rádi poradíme.

Kontaktní formulář

Přidat soubory
2000 znaků zbývá
NAPIŠTE NÁM!
2000 znaků zbývá
Přidat soubory
NAKUPUJTE OD VÝROBCE!

VLASTNÍ VÝROBA CERTIFIKOVANÝCH SYSTÉMŮ – CERTIFIKACE ISO 9001:2009

Jsme držiteli certifikátu ISO 9001:2009.

Více info »